Jeansowy koszmar

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez julitaaaa90 » 8 mar 2012, o 18:55

a ja ostatnio kupiłam sobie brązowe jeansy w style of jeans w Krakowie i jestem zadowolona :) takie jak szukałam, idealne do sylwetki i tanie. Polecam ;)
julitaaaa90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 18:51

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez nataszowa » 8 mar 2012, o 19:01

To fakt, że jeśli chcemy odpowiednio dobrać krój do sylwetki to trzeba się naprzymierzać. Na szczęście idzie wiosna.

nataszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 18:52

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez aisoglam » 10 mar 2012, o 15:23

Ja kupuję Levisy i leżą jak ulał. Czasem udaje mi się kupić coś tańszego,ale to jednak nie to.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez WeselneZaplecze » 12 mar 2012, o 12:12

A ja szukam obecnie jakiś fajnych jaśniejszych jeansów na wiosnę, może polecicie coś? Obowiązkowo muszą to być rurki, bo w innych nie chodzę.
WeselneZaplecze
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez KaroLina » 13 mar 2012, o 15:18

znam to, po trzeciej przymierzonej parze w której tu odstaje tu się nie mieści tu przylega zbyt mocno tam się deformuje, zwykle tracę ochotę na zakupy i wychodzę ze sklepu.;/ jak znajdę coś odpowiedniego to sukces, a wcale nie jestem jakaś niewymiarowa, raczej bym powiedziała standardowa. ;)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 23:07

A wiecie co, ja to na swoją figurę zaczynam szyć po prostu spodnie. Jeans nie jeans, obojętnie przynajmniej leżą jak ulał.
pomcia
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 11:29

ja sie czuje OK w jeansach
ale musz.a byc przy ciele ale tez nie bardzo obcisłe

mam dwie opary
jedne ciemniejsze z wezszymi nogawkami-do kozakow kupiłam by do butow je włozyc

a 2 z nogawkami luznioejszymi ale ..zamek mi sie ciagle odsuwa
co zrobic by sie nie oduwał?zmienic na inny?czy czyms posmarowac?
bo cos sie robi ale ,..,niepamietam co

a strasznie nieanwidze szerokich nogawek

kiedys nosiłam od kolan jakby dzwon...vblee juz nigdfy takich nie włoze

a myslałam ostatnio by kupic jakis inny kokor,zywszy
np czeriwen lub bordo
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez taka-Ja » 12 wrz 2012, o 11:44

Dziewczyny, a czy możecie mi podać konkretne nazwy sklepów (jednak nie Levis albo Wrangler, bo mnie na takie nie stać), mogą być też z Allegro. Szukam jeansów zapinanych najlepiej z boku lub tyłu, żeby nie były to biodrówki. Mam strasznie wystający brzuch, spodnie z wysokim stanem mi się nie dopinają i cisną mnie w brzuch, sprawiając, że chce mi się wymiotować. Od 2 lat nie noszę jeansów, nawet w zimie chodzę w legginsach, bo nie mogę znaleźć, a nie powiem, zdarza się, że mi zimno. Pomocy :)
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez myszencja » 12 wrz 2012, o 12:49

może łatwiej byłoby materiałowe spodnie znaleźć, niekoniecznie dzinsy?
myszencja
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez taka-Ja » 12 wrz 2012, o 14:06

Mam takie buty na koturnie:
Obrazek na jesień i płaszczyk do połowy uda w kolorze granatowym. Spodnie materiałowe nie bardzo mi się widzą., bo wydaje mi się, że wyglądałabym jak własna ciotka... Może jakieś tregginsy, które mozna włożyć w buty? Nie mam w ogóle pojęcia. Możecie podesłać jakieś fotki, bo trudno mi sobie wyobrazić?
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez natka1234 » 19 wrz 2012, o 20:19

też mam ten problem, mam dość szerokie bioderka i jak tam są dobre, to w pasie jeszcze jedna ja bym się zmieściła, dlatego zazwyczaj kupuje biodrówki.

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Gabriell » 21 lut 2013, o 11:37

szarpa napisał(a):A podczas poszukiwań zaszłaś do levisa?? Odkąd wprowadzili Curve ID kupuję już tylko tam. Bo po prostu potrafili dobrać mi spodnie do moich kształtów. Mają 3 wersje dla dziewczyn o prostej, zaokrąglonej i pełnej sylwetce.


Popieram! warto przejść się do Levisa, na prawdę szeroki wybór, kiedyś było gorzej a po wp ;) rowadzeniu tego pomysłu na prawdę jest w czym wybierać!
Gabriell
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Zatori » 12 cze 2013, o 07:51

Na mnie jeansy zawsze są za długie, co trochę mnie dziwi, bo nie jestem bardzo niska. O ile są dobre w biodrach i w pasie, to nogawki zawsze muszę skracać. Masakra totalna...dlatego ostatnio przerzuciłam się na legginsy wyglądające jak jeansy:)
Zatori
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez asiamach » 12 cze 2013, o 09:10

To całkiem niezły pomysł. A co sądzicie o krótkich, jeansowych szortach? Nadają się do chodzenia na co dzień? czy tylko luźniejsze okazje i ewentualnie wakacje?

e-papieros - moja strona o elektronicznych papierosach
asiamach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 12:31

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Hadassa » 12 cze 2013, o 09:52

Zatori, ale w większości sklepów, oferujących spodnie..... wybierasz rozmiar a dwa długość nogawki...


Asiamach., wydaje mi się że spokojne można w nich na codzień chodzić..
Na zakupy, na wypad ze znajomymi :)
Jeżeli mowa o pracy, to wszystko zależy od tego jaką wykonujesz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez 456 » 13 cze 2013, o 12:55

Z jeansami też miałam zawsze problem. Do dziś ciężko mi ze znalezieniem dobrych spodni jeansowych. Zawsze coś nie pasowało, odstawało, wisiało, więc szukałam dalej. Masakra jakaś.
Zwracam uwagę jak leżą na tyłku i na nogawki. Lubię jak nogawka nieco zakrywa buty. Trudno jest teraz znaleźć szersze nogawki, bo gdziekolwiek nie pójdę to wszędzie są rurki... Nie przepadam za rurkami, nie podobają mi się jakoś szczególnie. Albo natrafiam na jakieś obciśniaki, które fasonem nadają się tylko do lansowych szpilek...
Co do jeansowych szortów to uważam, że są fajne i można je nosić o każdej porze dnia. ;) Można je ładnie skomponować z czymś jak się ma wyobraźnię. I chyba pasują do prawie wszystkich butów: od adidasów do bucików na obcasach i koturnie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez marta » 9 wrz 2021, o 18:38

Współczuję. Rzeczywiście dobranie odpowiednich spodni to nie lada wyzwanie. Na pewno nie kupuj w internecie bo tam ich nie przymierzysz.
Wybieraj sklepy gdzie mają wybór wśród kilku modeli i fasonów. Obecnie jest bardzo duży wybór- slim, slim fit, mom jeans, regular itd z wysokim czy niskim stanem. Dodatkowo cały wachlarz rozmiarówki. Zobatrz w sklepach Big Star lub Cross Jeans. Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron