jeden dzień zapomnienia?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

jeden dzień zapomnienia?

Postprzez inspiracja » 11 paź 2012, o 22:12

witam :)
jem naprawde mało.. na śniadanie przeważnie parówkę i bułkę z jakimś twarożkiem lub szynką, obiad przważnie jakaś zupka z torebki, wiem że nie zdrowo ale nie mam czasu za bardzo. na kolacje troche płatek , czasami sobie odpuszczam obiad lub kolecje, słodyczy nie jem prawie wcale.. ale zawsze w mój wolny piątek spędzam czas z moim narzyczonym , później ze znajomymi, kuchcimy coś pysznego albo zamawiamy pizze i siedzimy przy komediach i chipsach tudzież właśnie słodyczach, ten jeden dzień jeśli sobie pozwole na więcej , ale bez przesady, bo na mój żołądek dużo się nie zmieści.. nie przytyje??
help :witch
inspiracja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 21:59

Re: jeden dzień zapomnienia?

Postprzez vicky0019 » 12 paź 2012, o 16:47

To zależy od organizmu, ja kiedyś też tak mówiła, a w ciągu ostatniego roku przytyłam 10kg :(

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: jeden dzień zapomnienia?

Postprzez melinda » 27 paź 2012, o 10:01

Zależy od organizmu, wieku i sposobu prowadzonego życia. W młodości to taki dzień na pewno nie przeszkadza, później coraz bardziej, bo aktywności coraz mniej i o dodatkowe kilogramy łatwiej. Lepiej unikać takich przyzwyczajeń bo później trudno zrezygnować.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]