jędrne piersi?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

jędrne piersi?

Postprzez Ona_szalona » 1 gru 2011, o 15:23

Witam.
Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Otóż mam 18 lat. W początkowej fazie dojrzewania dość znacznie przybrałam na wadze. Teraz nie jest jeszcze tak jakbym chciała, ale mniejsza o to. Otóż po tym jak dość sporo schudłam mój biust stracił swoją jędrność i że tak powiem nie sterczy tak jak powinien tylko "wisi" sobie bezwładnie.
Jest na to jakiś (najlepiej domowy) sposób?
Z góry dziękuję.
Ona_szalona
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:39

Witaj na forum:) Moim zdaniem wystarczy tutaj w zupełności dobry krem ujędrniający biust,używasz teraz czegoś? To bardzo ważne,szczególnie że jesteś w fazie dojrzewania.
E-lejdis
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez Ona_szalona » 4 gru 2011, o 14:18

nie, niczego nie używam. Może jakaś podpowiedź/sugestia?
Ona_szalona
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez zlote_runo » 5 gru 2011, o 00:15

Krem to tylko mily wspomagacz. Naprawdę mogą Ci pomóc jedynie ćwiczenia.
zlote_runo
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez koralowadama » 5 gru 2011, o 15:32

Dobrze też wspomagają naprzemienne zimne i ciepłe (ale nie gorące) natryski.
koralowadama
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez jahen » 5 gru 2011, o 19:51

przed chwila napisalam w innym temacie moj sposob na ujedrnienie :) takie male cwiczkonko.. robie kopiuj wklej :)

cwiczenie daje super efekty ale trzeba je robic REGULARNIE - zloz dlonie jak do modlitwy, lokcie wypchnij na zewnatrz i naciskaj z calej sily na zlaczone dlonie. ja od troche ponad miesiaca robie serie po sto uciskow, pod prysznicem :) i widze efekty.
jahen
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez sweete » 6 gru 2011, o 15:26

Kurcze Jahen Ty to masz determinację!! Ja karmię małą i mój biust po wypiciu mleka nie jest w najlepszej formie. Ogólnie jest sredniej wielkości i teraz taki jakiś miętki hehehe ale ćwiczyc to mi sie troche nie chce. Siedzę i myslę o tym ale niestety na mysleniu sie kończy :swing .
Chyba coś pomyslę bo same kremy działaja w zwolnionym tempie :-)
sweete
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:29

Oprócz samych kosmetyków polecam także basen,który niesamowicie ujędrnia skórę, 2-3 razy w tygodniu na pewno wystarczą aby ujędrnić swoje piersi.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez zlote_runo » 5 sty 2012, o 19:17

Słyszałam, że te ćwiczenia mają mega dobre efekty!!
zlote_runo
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez babeczka » 26 lut 2012, o 15:19

Jesteś na tyle młoda,że chyba Ci się zdaje,albo jesteś przewrażliwiona.Ale dobry krem, którego kupisz w każdej dobrej aptece,w dodatku tam Ci doradzą - pomoże.Zresztą kąpiele też dużo dadzą,raz zimne,raz ciepłe,oraz gimnastyka rąk.Efekty będą murowane,ale tak na dobrą sprawe wszystko wróci do normy,nie masz się czym przejmować,ale nie odchudzaj sie zbyt drastycznie.Bo to raczej zaszkodzi niż pomoże,tak ogólnie.Pozdrawiam.Będzie okey.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: jędrne piersi?

Postprzez violcia83 » 1 mar 2012, o 16:57

Jahen sposób o którym piszesz podobno jest bardzo dobry, moja babcia też o nim mówiła.

redaktor serwisu http://strongersi.pl
violcia83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 09:44

Re: jędrne piersi?

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 22:46

A co poradzicie na derminacje? systematyczność?
pomcia
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez mika537 » 14 mar 2012, o 23:32

Jesteś na tyle młoda,że chyba Ci się zdaje,albo jesteś przewrażliwiona

Niestety, nie mogę się z tym zgodzic. nawet dziewczyny w wieku 18 lat mogą mieć "oklapnięte" piersi np z powodu schudnięcia gdy maja spory biust wiec nie mozna jej osadzać że sobie wmawia:)
Przede wszystkim ćwiczenia i to systematyczne, krem na 100% nie zalatwi wszystkiego no i ta woda raz ciepla raz zimna ,maja dziewczyny rację, swietnie ujedrnia ciało i dziala zwalczająco na rozstepy:)
mika537
 

Re: jędrne piersi?

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:37

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: jędrne piersi?

Postprzez piper » 26 lis 2012, o 21:39

Ćwiczenia, ćwiczenia plus pielęgnacja.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: jędrne piersi?

Postprzez Halinka76 » 30 lis 2012, o 19:27

Rok temu zakupiłam krem i tabletki na stronie spam co bardzo polecam, bo takich efektów po żadnych kosmetykach jeszcze nie miałam, piersi odzyskały jędrność oraz kształt co do tej pory żadnymi kosmetykami nie udało mi się uzyskać, myślę że za jakiś czas znowu zastosuje kurację. Krem polecam stosować razem z 5 minutowym masażem.

Ostatnio edytowano 7 wrz 2013, o 10:50 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować
Halinka76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 19:14

Re: jędrne piersi?

Postprzez maaadonnabw » 10 gru 2012, o 10:22

cwiczenia na gurne partie sie sprawdzaja i ogólne cwiczenia cardio

Wiesz jak przebiega budowa basenu ?
Avatar użytkownika
maaadonnabw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 10:17

Re: jędrne piersi?

Postprzez Barbara Karol » 18 gru 2012, o 15:39

Ona_szalona napisał(a):Witam.
Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Otóż mam 18 lat. W początkowej fazie dojrzewania dość znacznie przybrałam na wadze. Teraz nie jest jeszcze tak jakbym chciała, ale mniejsza o to. Otóż po tym jak dość sporo schudłam mój biust stracił swoją jędrność i że tak powiem nie sterczy tak jak powinien tylko "wisi" sobie bezwładnie.
Jest na to jakiś (najlepiej domowy) sposób?
Z góry dziękuję.

Zadbaj o włosy, a nikt nie będzie zwracał uwagi na twój biust. Ja tak robię. Mam piękne włosy dzięki kosmetykom ze sklepu fryzjerskiego.

Ostatnio edytowano 7 wrz 2013, o 10:49 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: jędrne piersi?

Postprzez jadwinia » 25 gru 2012, o 23:16

Wszystkie te porady są świetne, ale co gdy "nosicielka" piersi ma większy problem, ponieważ są bardziej oklapnięte, np po przejściu ciąży ?? ;p ja mam trochę więcej lat niż 18, dwoje dzieci i właśnie problem lekko obwisłego biustu ... i dlatego planuję wizytę u specjalisty, doktora Osucha, o którym słyszałam wiele dobrego, co by mi lekko, nie tyle, że powiększył, co podniósł piersi :D
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: jędrne piersi?

Postprzez na_diecie » 5 wrz 2013, o 12:38

Dobrze dobrany stanik, ćwiczenia, masaże, prysznice i kremy zdziałają cuda, nawet przy bardziej oklapniętych piersiach :) Polecam SPAM
Trzeba tylko być konsekwentnym bo regularność to podstawa!

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 15:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: jędrne piersi?

Postprzez miasza » 21 wrz 2013, o 13:19

Bardzo dobrze na ujędrnienie moich piersi podziałały właśnie tabletki, które zakupiłam sobie na powiększenie swojego biustu SPAM. Biorę je wprawdzie dopiero od jakiegoś czasu, aczkolwiek już widzę odpowiednie efekty. W razie potrzeby i chęci będziecie mogły skorzystać z możliwości ujędrnienia swojego biustu oraz jego powiększenia jednocześnie. :D

Ostatnio edytowano 21 wrz 2013, o 13:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
miasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 12:48

Re: jędrne piersi?

Postprzez na_diecie » 24 wrz 2013, o 16:21

Ja tam jakoś nie wierzę w tabletki, choć są wymieniane w pierwszej kolejności przy naturalnych sposobach na SPAM. Ale za to jestem zwolenniczką innych naturalnych sposobów, które nie tyle powiększają, co po prostu ujędrniają- bo mały biust może być sexi!

Ostatnio edytowano 24 wrz 2013, o 18:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: jędrne piersi?

Postprzez Laura Tomcz » 9 paź 2013, o 14:22

Spróbuj brać za zmianę zimny i ciepły prysznic, to może dobrze wpłynąć na jędrnośc całego ciała.
Laura Tomcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 13:55

Re: jędrne piersi?

Postprzez soniatorgalska » 20 mar 2024, o 16:01

mogą ujędrnić biust tylko tabletki breastfem. One powodują działanie na estrogeny można uzyskać nawet efekt niewielkiego powiększenia trzeba tylko uważać z antykoncepcją podczas stosowania i brac regularnie 2 miesiace.
soniatorgalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 mar 2024, o 15:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]