Odmładzanie twarzy mezoterapia igłowa

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Odmładzanie twarzy mezoterapia igłowa

Postprzez karola_kol » 17 sie 2023, o 21:47

Od pewnego czasu szukam skutecznej metody, która pomogłaby mi poprawić kondycję skóry i przywrócić jej młodszy wygląd. W trakcie moich poszukiwań natrafiłam na coś naprawdę interesującego i korzystnego.
Znalazłem zabieg https://anlaya.pl/pricelist/290-mezoterapia-iglowa/ mezoterapii igłowej. Przeczytałam o tej metodzie i wydaje się być bardzo skuteczna i bezpieczna. Ma ona za zadanie dostarczyć skórze cenne substancje odżywcze, które pomagają w regeneracji komórek, a także poprawiają elastyczność i nawilżenie skóry. Dodatkowo, mezoterapia igłowa ma wpływ na intensyfikację produkcji kolagenu, co prowadzi do redukcji zmarszczek i wzmocnienia struktury skóry.
Jednak zanim zdecyduję się na zabieg, chciałabym poznać opinie innych osób, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami z mezoterapią igłową. Czy ktoś już miał okazję skorzystać z tej metody? Jakie efekty osiągnęliście? Czy zabieg był bolesny? Jak długo trwały efekty? Będę wdzięczny za wszelkie informacje i uwagi.
Z góry dziękuję i czekam na Wasze odpowiedzi!
karola_kol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2023, o 00:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]