Kiedy facet potrzebuje czasu...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez azazelka » 24 gru 2012, o 22:23

Zacznijmy od początku. Ostatnio po pobycie za granicą zdecydowałam się na powrót do kraju, dla i z powodu faceta. Powrót brałam pod uwagę od momentu naszego przypadkowego spotkania dwa miesiące temu. Potem po moim ponownym wyjeździe za granicę cały czas utrzymywaliśmy ze sobą bardzo bliski kontakt, całymi godzinami rozmawialiśmy o nas, o naszej przyszłości. On wspomniał nawet o zaręczynach, razem w internecie oglądaliśmy już nawet pierścionki. No i po miesiącu wróciłam na stałe do kraju, do niego. Było cudownie, wreszcie cieszyliśmy się sobą, bo od zawsze byliśmy od siebie oddaleni. Jednak po tygodniu wspólnego życia on powiedział, a właściwie wysłał mi sms'a, że ma straszne wątpliwości co do nas, że to wszystko dzieje się za szybko. Dla mnie ten tydzien po moim powrocie byl najwspaniaszym tygodniem, on mowil, ze mnie kocha a potem nagle przestal, stal sie chlodny. Kiedy go o to pytalam, stwierdził, że potrzebuje czasu, żeby to wszystko przemyśleć... Potem znów było w miarę normalnie, przeprosil, powiedzial, ze musimy nad soba pracowac, a za tydzień znów wyskoczył z takimi nowinami, ja powiedziałam, że ma czas, żeby na spokojnie sobie wszystko przemyslal, a w odpowiedzi dostalam sms'a, że przez cały ten czas myslal, ze chce byc ze mna, ze jestem dla niego idealna ale teraz widzi, ze tak nie jest, ze bylam dla niego tą jedyna i idealna bo nie mogl mnie miec, a kiedy wrocilam to jednak nie jest to.
Co mam o tym wszystkim myslec? Poczekac, aż wszystko przemyśli czy...?
azazelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 22:20

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez elzbieta45 » 25 gru 2012, o 07:42

poprostu dziewczyno jestes naiwna . a bład zrobiłas ze dla faceta pozuciłas pobyt za granica bo zaden facet nie jest wart takich poswiecen . sa faceci ktorzy sa zakochani do czasu gdy nie zdobeda swego trofeum a potem rzucaja to jest kasanowa . dostał co chciał a teraz na podboj rusz drugich naiwnych szuka aby zaliczyc
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez Cynamon » 25 gru 2012, o 22:19

azazelka napisał(a):Co mam o tym wszystkim myslec? Poczekac, aż wszystko przemyśli czy...?


Już Ci powiedział, że myślał, że byłaś idealna, a nie że jesteś. Już wszystko przemyślał, teraz tylko kwestia kiedy sama do tego dojdziesz, albo Ci o tym powie w prost :)

Profesjonalne doradztwo Chiny, albo firmy szkoleniowe. Kliknij w to czego poszukujesz.
Avatar użytkownika
Cynamon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 16:52

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez elzbieta45 » 26 gru 2012, o 20:28

cynamon czy ty jestes tak zraniona osoba ze nie masz uczuc . ludzie zakochani inaczej mysla ale to nie jest az tak ze wszystko jest białe albo czarne . Zawsze jest nadzieja i taka ma kazdy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez Kripersa » 30 gru 2012, o 23:50

Szkoda ze sie to trak ułozyło...ale zawsze jak sie z kims jest na odleglosc to zwiazek wyglada inaczej niz w rzeczywistosci...ja bym chyba sobie dała spokoj szkoda Twojego czasu...nie daj sie zwodzic, nadzieje trzeba miec zawsze ale nie daj sie oszukac!

Wiesz gdzie znaleźć drzwi drewniane ?
Avatar użytkownika
Kripersa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 12:20

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez ladyD22 » 1 sty 2013, o 12:30

Przeciez gdyby mu zalezalo na tobie to by tak ciagle zdania nie zmienial, bylo mu dobrze jak ciebie nie bylo wtedy dla niego byla sielanka, teraz wrucilas jestes na wyciagniecie reki i jemu juz to nie pasuje! daj sobie z nim spokoj, najgorsi sa tacy faceci niezdecydowani:)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez Luśka » 1 sty 2013, o 14:30

Facet ma zdecydowanie rozdwojenie jaźni :) Zapytaj się wprost czego od Ciebie oczekuje, jak nie będzie zdecydowany no to serducho na pewno podpowie Ci samo co masz zrobić :)
Luśka
 

boli ;(

Postprzez karolina9876615 » 24 sty 2013, o 11:40

hej ;) mam mały problem iz ostatnio uprawialam :sex1 z moim chlopakiem :( postanowilismy zmienic pozycje na "jeźca" gdy juz na nim usiadlam bardzo zaczeło mnie to bolec ;( czułam ze mi sie to wbilo . czy tak być musi ? czy przestanie mnie to boleć ? prosze o szybka rade ;(
karolina9876615
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 11:01

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez elzbieta45 » 24 sty 2013, o 11:42

Moze mniał za długiego i tak nieraz jest . Ale zapewne minie Ci ten bol wiesz kazy bol w zaleznosci troche trwa zanim minie wiec badz cierpliwa . Nie martw sie to nie jest nic wstydliwego mozesz pisac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez karolina9876615 » 24 sty 2013, o 11:57

nie mam sie tez za bardzo kogo poradzic ;( wiec polecono mi ten portal ;(
wiem ze jest wiele osob ktore poradza mi cos ;( niby jestem z nim dwa lata i rozumie mnie i nie nalega az tak jak wczesniej nie wiem moze powinnam zmienic pozycje ? ;( tylko na jaka ;(
karolina9876615
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 11:01

Re: Kiedy facet potrzebuje czasu...

Postprzez elzbieta45 » 24 sty 2013, o 12:00

moze własnie ta pozycja Ci nie słuzy . Wiesz sa grube i długie nie zawsze pochwa sie rozszeza az tak a raczej dotykal szyjki i to ona tak odczuła . A w innych pozycjach zdazało sie to samo ?
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]