kiedy kupić suknię ślubną???

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez kasia90 » 5 lip 2013, o 10:21

Jak myślicie? Kiedy najkorzystniej kupić suknię ślubną? Ślub mam dopiero w sierpniu następnego roku, ale wolę mieć to załatwione wcześniej niż na ostatnią chwile:) ostatnio nawet znalazłam moją "wymarzoną" za 1500zł ze stojaka, ale niestety widział ją mój narzeczony. Myślicie, że mimo to mogę się na nią zdecydować? Pani z salonu powiedziała że powinnam sobie ją już zaklepać bo na sierpień jest najwięcej ślubów i żeby miała czas na spokojnie zrobić przeróbki.
kasia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 13:19
Lokalizacja: Gliwice

Re: kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez pipi36 » 10 lip 2013, o 18:49

Ja swoją suknię ślubną miałam szytą na miarę. Wybrałam sobie wzór i Pani w salonie kazała mi się zgłosić do nich jakieś (nie pamiętam dokładnie) 2-3 miesiące przed ślubem po zdjęcie miary. Później kilka wizyt "na przymiarkę" i ostatnia przymiarka tydzień, albo dwa przed ślubem. Jeśli jednak chodzi o samo zaklepanie sukni no to wszystko załatwiałam około 8-9 miesięcy przed datą ślubu.

Nauka szybkiego czytania procentuje na przyszłość - szczególnie jeśli kochasz książki
pipi36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 18:30

Re: kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 lip 2013, o 11:13

Może kupowanie sukni ślubnej rok do przodu może okazać się zbyt wcześnie,ale myślę,że tak na 3-4 miesiące przed ślubem można już jak najbardziej o tym myśleć. Przynajmniej u mnie tak było)
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez Hadassa » 12 lip 2013, o 11:23

Kupno może fakt, ale zaklepać sobie, jeżeli to są unikatowe, nie zaszkodzi :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez Psiarada » 13 lip 2013, o 00:22

Ja "zaklepałam" sobie suknię około 8 miesięcy przed ślubem, przymiarki miałam około 3 miesiące przed (pierwszą, a ostatnią jakiś tydzień przed), płaciłam dopiero przy odbiorze (miałam szytą na miarę).

Czy wiesz jak nauczyć psa czystości, komend, sztuczek i posłuszeństwa? Jeśli nie to zajrzyj na mojego bloga. Jeśli nie znajdziesz jakichś informacji zawsze możesz do mnie napisać, a ja postaram się je umieścić w jak najkrótszym czasie na blogu.
Avatar użytkownika
Psiarada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 23:45

Re: kiedy kupić suknię ślubną???

Postprzez apollo » 24 lip 2013, o 08:29

Radzę zainteresować się tematem na rok wcześniej - dobre salony mają duże kolejki. No i starajcie się podawać nieprawdziwą datę ślubu, bo może się okazać, że dostaniecie suknię na 3 dni przed imprezą, a ta będzie wymagała dalszych poprawek!
apollo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]