Kiedy powinno przyjść uczucie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez magiczna-dama » 12 sty 2015, o 19:07

Poznałam przez internet pewnego chłopaka. Okazało się, że mieszka blisko mnie. Od razu wyczułam, że jest wyjątkowy. Moje poprzednie doświadczenia z takimi znajomosciami były raczej marne zawsze chodziło o seks albo nie mieliśmy o czym pisać. Po dwóch tygodniach pisania postanowiliśmy się spotkać. Było cudownie, dostalam kwiaty, dodam, ze wczesniej rozmawialismy godzinami przez telefon. Potem byliśmy razem na sylwestrze tak mu na tym zależało ze pol dnia szukał ofert będąc w pracy. Tak naprawdę wiecej czasu spedzilismy w samochodzie niż na sali. I ponownie dostalam bukiet roz, moja mama tez. Facet po prostu ideał. Pracuje w biurze, odkłada na samochód, dżentelmen zawsze otwiera mi drzwi, odsuwa krzeslo, załatwiał mi ważna sprawę w szkole, zebym tylko nie była smutna. Pomagał mi wybrać tabletka, nawet prowadził am jego auto. Facet totalnie dostał świra, sam przyznaje, ze oszalał, ze nigdy nie był taki zakochany. Wymyśla co robimy w walentynki i weekend majowy a ja? Czuje sie przy nim bezpiecznie, intryguje mnie, podoba mi się jego dojrzałe podejście do zycia, to ze jest opiekuńczy, szarmancki, ale nie zwariowalam jeszcze tak jak on. Czy to może przyjść z czasem? Wydaje mi się ze powoli się zachowuje z moim ex tez tak miałam, zastanawialam się co czuje a dzis z perspektywy czasu uważam, ze kochalam go na zabój. Nie chce ranić tego chłopaka, naprawdę jest cudowny, staram się być ostrożna, dodaj ze mam 20 lat a on 25
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez człowiek910 » 12 sty 2015, o 20:51

Przyjdzie z czasem nie martw się :kiss1

Zapraszam na stronę znajomego : ) kurs fotografii :D
Interesuję się malarstwem, jazdą konno, fotografią. W wolnych chwilach chodzę na siłownię :)
człowiek910
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2015, o 20:45

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez Luna » 12 sty 2015, o 23:04

Zacznij doceniać to co masz bo możesz to stracić. I w końcu zostaniesz się sama.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez magiczna-dama » 13 sty 2015, o 08:58

Doceniam, tak chłopak to skarb :)
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez Luna » 13 sty 2015, o 11:14

Trzymam kciuki aby wszystko było ok :)

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez Czarna » 13 sty 2015, o 22:50

Widzę, że magiczna-dama w końcu zaczęła się interesować facetami w zbliżonym wieku :D Kuj żelazo póki gorące, dobrze będzie i nie martw się na zapas :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez Astra » 13 sty 2015, o 23:09

Najczesciej uczucie tak naprawde przychodzi niepostrzezenie , a miedzyczasie wiele malo zauwazalnych
elementow wlasnie je buduje.Kazde uczucie potrzebuje czasu na rozkwiniecie.
Tu nic sie nie da przyspieszyc , bo ono samo pokaze kiedy jest juz wyklute.
I Wystarczy, ze sie poddasz temu procesowi i bedziesz w nim uczestniczyc .
I tylko tyle. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez magiczna-dama » 15 sty 2015, o 16:28

Czarna napisał(a):Widzę, że magiczna-dama w końcu zaczęła się interesować facetami w zbliżonym wieku :D Kuj żelazo póki gorące, dobrze będzie i nie martw się na zapas :)


Zgadza się :D Podoba mi się to jaki jest, taki spokojny a jednocześnie zaradny. Pracuje, oszczędza na samochód, ale mówi ze wszystkiego nie wyda, bo na wesele odkłada nasze :D :D bardzo się zaangażował
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez magiczna-dama » 19 sty 2015, o 21:59

Z obecnym chłopakiem wszystko się układa. Dziwi mnie tylko postawa mojego kolegi. Kiedyś sam niczego nie chciał twierdząc, ze z jego strony nie ma porywy serca. Zrozumiałam to i dałam spokój. Dziś w pracy chciał żebym mu kupiła kanapkę. Dał mi swoja kartę kredytowa i pin. Napisał, ze były wyśmienite Buzka Buzka a ja ze tak to się nie liczy i przyszedł i naprawdę dal mi buziaka w policzek. Teraz pisze, ze był zachwycony, ze marzyl o tym. Pies ogrodnika?
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez Czarna » 19 sty 2015, o 22:52

Oj, damo, damo, u Ciebie ciągle sztorm na morzu uczuć ;) Albo Cię podpuszcza albo faktycznie pies ogrodnika.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez magiczna-dama » 19 sty 2015, o 23:35

Tak, wieczny problem :D
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: Kiedy powinno przyjść uczucie?

Postprzez czesiadresia » 19 sty 2015, o 23:55

na wszystko przyjdzie czas

czesiadresia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 23:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]