Kłamca

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kłamca

Postprzez sabina_1997 » 17 lip 2015, o 14:32

Cześć. Mam taki duuuży problem. Kompletnie nie wiem co zrobić. Otóż mój facet jest wielkim kłamcą. kiedy rozmawiamy o jego przeszłości (babiarz) mówi, że było tak, a później się okazuje ze było inaczej. to bym mogła jeszcze znieść, ale kiedy ja już znam całą prawdę to on dalej brnie w swoje i robi ze mnie najprościej na świecie idiotkę. Śmieszne jest jeszcze to, że nawet gdy jestem świadkiem jakiegoś wydarzenia i dokładnie go obserwuje, poźniej mówię mu co było nie tak to on swoje. Przecież wcale tak nie było, mówię prawdę. No Jezu, przecież tam byłam widziałam i słyszałam, to on i tak mi wmawia coś innego. Nie wiem co mam z nim zrobić. Zerwanie nie idzie w grę. Jestem z nim w ciąży. Sama sobie nie poradzę. Ale ja już nie wytrzymuje tego wszystkiego. W nic mu nie wierze, a bez zaufania nie ma zawiązku, prawda? Najgorsze jest to, że on myśli, że zawsze ma racje, a to ja mam jakies wymysly.
sabina_1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 14:31

Re: Kłamca

Postprzez Pletwa Reborn » 17 lip 2015, o 21:57

Skoro zrywanie nie wchodzi w grę to musisz znosić jego kłamstwa. Było go lepiej poznać zanim zaszłaś z nim w ciążę...
Pletwa Reborn
 

Re: Kłamca

Postprzez tamira » 17 lip 2015, o 22:39

Prawdopodobnie twój facet jest tzw. kłamcą patologicznym.
Nie jest to choroba, a zaburzenie z pogranicza zaburzeń osobowości.
Może warto przemyśleć zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty?

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: Kłamca

Postprzez misiowa » 17 lip 2015, o 23:07

Dokładnie, bez zaufania nie ma związku. Prawda jest taka, że wasz związek nie opiera się na uczuciu, tylko na kłamstwie. Chcesz aby wasze dziecko wychowywało się na takim wzorcu? Nie sądzę. A to, że jesteś w ciąży, nie przekreśla waszego rozstania, jest teraz wiele matek wychowujących samotnie dziecko, a kto wie, może w między czasie poznasz tego odpowiedniego faceta, bo z obecnym jak widać tylko się męczysz.

Zycie tak jest...
misiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 22:34

Re: Kłamca

Postprzez anielka12 » 21 lip 2015, o 13:30

Dziwię Ci się, że znosisz takie kłamstwa. To dopiero są takie drobne a co będzie później? Jak zacznie brać kredyty, zdradzać się na prawo lewo i kłamać? Rozwód wcale nie jest taki prosty jak się też wydaje. Facet babiarz to najgorszy typ na jakiego można trafić i w głębi serca taki typ człowieka nie zmienia się nigdy.

anielka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 07:50

Re: Kłamca

Postprzez Camille86 » 11 sie 2015, o 12:50

Myślę, że powinnaś się zgłosić do specjalisty - inaczej sama sobie nie poradzisz i będziesz się zadręczać...Zawsze z tyłu głowy będziesz miała myśli czy on teraz przypadkiem znów Cię nie oszukuje, nie zdradza. Jeśli jesteś z Warszawy to zgłoś się proszę do Przystanii Psychologicznej - do SPAM - bardzo ciepła i dobra osoba. Mojej przyjaciółce pomogła, która miała problemy z facetem, bo ciągle znikał z domu, oszukiwał. Ajj długa historia. Umów się z nią, zobaczysz może Tobie też pomoże rozwiązać ten życiowy problem.


OOO W CALEJ POLSCE TA SAMA OSOBA PRZYJMUJE. A TO NOWOSC.

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]