Kończę biotechnologię i przeraża mnie polski rynek

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Kończę biotechnologię i przeraża mnie polski rynek

Postprzez beauty4ever.pl » 30 gru 2014, o 18:19

jak w temacie... kończę biotechnologię, specjalizacja medyczna, jestem tym kierunkiem zafascynowana, uwielbiam przesiadywać przy badaniach do mgr całymi dniami- po prostu mnie to interesuje. ale co z tego jak w naszym kraju nie da się mieć pracy! chcę się rozwijać ale nie mogę tu. jeszcze ostatnie miesiące mam szansę cieszyć się życiem z bliskimi bo coś czuję, że niedługo będę zmuszona wyjechać daleko albo porzucić marzenia o normalnej pracy i robić tu karierę w sklepiku na kasie

beauty4ever.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 gru 2014, o 18:00

Re: Kończę biotechnologię i przeraża mnie polski rynek

Postprzez badgirl23 » 30 gru 2014, o 18:43

Nie ma tu lekko, moi znajomi kończą ten kierunek tylko z zamiarem wyjazdu za granicę. Jest jeden gagatek, który oznajmił, że będzie doktorem i chce spędzić życie w laboratorium uczelnianym + uczyć studentów.

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Kończę biotechnologię i przeraża mnie polski rynek

Postprzez oczekujacacudow » 3 sty 2015, o 18:20

Ogólnie praca w Polsce jest ograniczona. Ja studiuję finanse i też boję się o swoją w przyszłości pracę. Patrzę na moich znajomych,którzy pokończyli prestiżowe kierunki i biedni zostają wolontariuszami w szpitalach(po medycynie) albo nie pracują w zawodzie. Smutna polska rzeczywistość.
oczekujacacudow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 20:36

Re: Kończę biotechnologię i przeraża mnie polski rynek

Postprzez badgirl23 » 5 sty 2015, o 14:31

oczekujacacudow napisał(a):Patrzę na moich znajomych,którzy pokończyli prestiżowe kierunki i biedni zostają wolontariuszami w szpitalach(po medycynie) albo nie pracują w zawodzie. Smutna polska rzeczywistość.


Podobnie jest z fizjoterapeutami - też nie takie łatwe studia, jednak jeśli nie ma się kontaktów albo nie założy własnej działalności z dobrym planem to nie ma pracy... no i wyjeżdżają tacy i masują ludzi w kurortach na całym świecie...

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]