kobiety są skomplikowane

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 6 maja 2015, o 16:10

Witajcie Panie :).
Ile mam lat nie ma znaczenia teraz... Problem jak u nastolatka. Zaczynam.
Mailowałem z kobietą przez 2 miesiące. Maili nazbierało się ponad 1200. Do tego smsy i telefony. Wreszcie spotkanie. Oboje jestesmy po przejściach. Mamy dzieci i nieudane historie życiowe. Nic nadzwyczajnego. Spotkaliśmy się u niej. Siedzielismy ponad 6 godzin i oboje byliśmy ze spotkania zadowoleni. Jak się okazało zadowoleni na inne sposoby. Wyjechałem Nią zauroczony. Chciałem tez wiedzieć co Ona o tym wszystkim myśli. Było miło, jesteś super, ale... No wiadomo. Przyjaźń czyli po prostu kosz dla mnie. Ok... Ale... Minął ponad tydzień a Ona potrafi dzwonić do mnie 3-4 razy dziennie, pisać smsy itp. Brakuje jej tego co było przed spotkaniem? Lubi i dzwoni? Nie mamy nastu lat. Jak mam to interpretować? Zapytana unika odpowiedzi. Dałbym sobie spokój... A jednak... I co? Nie jesteście dziwne? Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez tamira » 6 maja 2015, o 16:28

Bo kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa.. ;-)
A tak na poważnie...Może dopóki były tylko maile, sms-y i telefony była aura tego niewiadomego, pole do wyobraźni, która lubi płatać figle, przestrzeń dla marzeń o królewiczu na białym koniu? Może potrzebuje czasu żeby skonfrontować oczekiwania z rzeczywistością? A może paradoksalnie i chciałaby, i się boi?
Długo można mnożyć to "może", bo każda z nas jest inna, tak jak każdy z was inaczej nas postrzega... :)

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Hadassa » 6 maja 2015, o 16:59

Niestety mozna tylko gdybac.
Mozesz po prostu troche sie do niej zdystansowac i napisac wprost to co nam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Czarna » 6 maja 2015, o 19:20

Ale czego Ty byś w zasadzie oczekiwał? Że po pierwszym spotkaniu powie Ci, że zakochała się w Tobie na zabój? Skoro oboje jesteście po przejściach to nic dziwnego, że kobieta jest zdystansowana.
Zaproponuj kolejne spotkanie, bo możliwe, że z czasem sytuacja nabierze rumieńców.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Pletwa Reborn » 6 maja 2015, o 19:28

Czarna ma rację. Tydzień po pierwszym spotkaniu to nie jest długo. Choć z tego co widzę, wiele ludzi uważa, ze związki powinny być impulsem i wszystko wyjść na wierzch po pierwszych kilku spotkaniach. Mają tak zazwyczaj nastolatki i ludzie skaczący z kwiatka na kwiatek. Potem zdziwieni, że coś nie wyszło...
Pletwa Reborn
 

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 6 maja 2015, o 19:50

No tak szybkich odpowiedzi się nie spodziewałem... Dzięki... Przeanalizuję je :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez BlackWolf » 6 maja 2015, o 19:57

Daj tej znajomości trochę czasu. Niech się rozwija swoim własnym tempem.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Kinga88 » 6 maja 2015, o 21:08

Myślę że coś jest na rzeczy, brakuje jej Ciebie zwyczajnie, dlatego szuka kontaktu, zaproponuj spotkanie, potem kolejnie.. są duże szanse na znajomość
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 6 maja 2015, o 21:57

Jutro się odniosę do Waszych wypowiedzi. Dziękuję za wszystkie. Nie dodałem że ja... Nie dzwonię. Wszystko telefony są od Niej. Nie są to długie rozmowy. Może wszystko łącznie mają ze 20 minut... Czuję się jakbym cofnął się do lat młodzieńczych ;). Dobrej nocy Paniom życzę :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Kinga88 » 6 maja 2015, o 22:09

Trzymam kciuki. Dobrej nocy :)
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez BlackWolf » 6 maja 2015, o 23:34

Ok, więc czekamy na wieści.
Dobrej nocy również.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 06:05

Witajcie Drogie Panie :).
Wczorajszy nocny sms z życzeniem erotycznego snu z jakąś sexi blondynką. Odpisałem - Tobą. Odpowiedź - "Nie jestem sexi blondynką, ale dobrze - niech Ci się przyśnię ja w roli głównej". Niby nic wielkiego. Ale czy normalnego w takiej sytuacji? Za dużo sobie wyobrażam chyba i za bardzo w każde słowo wnikam.... Jak dzieciak, jak dzieciak ;).
Tamira - pewnie masz rację. Konfrontacja, nie to czego oczekiwała, wiec koniec powinien być. Chciałaby ale się boi... Hmmm.
Hadassa - dystans... Trudne, ale właśnie próbuję. Odpisuję na smsy z opóźnieniem. Gdy nie odbiorę telefonu oddzwaniam ciut później... Takie tam szczenięce metody.
Czarna... Masz rację. Próba przyspieszenia niektórych spraw chyba mi sporo przysłoniła.
Pletwa Reborn... No...
BlackWolf - właśnie próbuję. Być twardy. Stworzyć dystans. Zobaczymy.
Kinga88 - na razie temat spotkania jest przemilczany przez drugą stronę... Ale ok, uczę się cierpliwości.
Podsumowując - żadna z Was nie powiedziała, że liczyć mogę na przyjaźń jedynie. A to dobry znak. Powoli... Ułoży się jakoś. Aby nie przestraszyć ale i nie zniechęcić. No coś tam jeszcze z młodości pamiętam ;). Ok. My jestesmy jako faceci mniej skomplikowani, ale jakby była potrzeba rozbicia zachowań jakiegoś faceta na czynniki pierwsze, to służę pomocą. Dzięki raz jeszcze za sugestie :).

Ostatnio edytowano 7 maja 2015, o 08:33 przez keks, łącznie edytowano 1 raz

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Kinga88 » 7 maja 2015, o 08:16

na moje oko macie się ku sobie
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 08:26

Zobaczymy Kinga88. Chciałem tylko wiedzieć czy rzeczywiście uważa mnie tylko za "przyjaciela", czy cały czas ma wątpliwości co do swoich uczuć. Jeśli to drugie... to ja mam czas. Poczekam. Lekko się wycofam. A czas wszystko wyjaśni. :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Kinga88 » 7 maja 2015, o 09:04

Może kiedyś ktoś ją zranił dlatego się tak zastanawia i ma wątpliwości, ale ewidentnie z tego co piszesz myśli o tobie, nie jesteś jej obojętny. Tak mi sie wydaje
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 09:17

Ma nieudane związki za sobą. Czy zranił? Każde rozstanie rani w jakiś sposób. Żeby była zraniona jakoś szczególnie, to nie wiem... Oboje mamy pokomplikowane losy. Ona rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka kilka miesięcy temu, a ja jestem w trakcie rozwodu... Życie różowe jest tylko w bajkach, ale czy to oznacza, że mamy rezygnować z próby bycia szczęśliwym :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Hadassa » 7 maja 2015, o 09:57

Wiesz do przyjaciela się nie pisze, że może o tej osobie śnić ;)
Więc coś na rzeczy jest.
Może sama przestraszyła się szybkości :)
Cóż.. sama jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 11:19

Hadassa - no właśnie... nie pisze się tak. Przed spotkaniem rozmawialiśmy o różnych fantazjach, ale po spotkaniu wiadomo... i od wczoraj jakieś wtrącenia znowu. Delikatnie bardzo, zdanie czy próba dialogu szybko kończone, ale jednak. Nie podejrzewam Jej o próbę zabawy mną, bo to chyba nie ten wiek i nie ci ludzie. A szybkości sie przestraszyła na pewno. Za szybko naciskać zacząłem, ale po odpowiedzi, że jestem super ale jednak nie będzie cdn - spasowałem. Telefonicznie jeszcze tylko powiedziałem, że moje zauroczenie Nią nie minęło po spotkaniu, a wręcz się nasiliło. Żeby nie stawiać Jej w głupiej sytuacji zanim złożyłem tą deklarację ostrzegłem, że powiem coś i się rozłączę. Tak zrobiłem. Oddzwoniła po 2 minutach. Powiedziała, że sama siebie nie rozumie, że nie chce zrywać kontaktu i takie tam... Oj Panie.. Wy to się tutaj macie z takimi dziwnymi różnymi ;). Ale jako facet nie zrozumiem podejścia kobiet. A pogadać z kumplami... Pewnie będzie trzeba, ale oni przecież to też faceci ;). Dzięki za zainteresowanie :)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Hadassa » 7 maja 2015, o 11:49

Spokojnie zdystansuj i daj sobie, w sumie to i Wam czas.
Zobaczysz jak się rozwinie sytuacja ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez Czarna » 7 maja 2015, o 15:10

Hadassa napisał(a):Wiesz do przyjaciela się nie pisze, że może o tej osobie śnić ;)
Więc coś na rzeczy jest.
Może sama przestraszyła się szybkości :)

100% racji! Tym bardziej, że sen miał być erotyczny z nią w roli głównej. Klasyczna zaczepka. Keksie, nie miej wątpliwości - to się jeszcze rozwinie :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 15:22

Czarna - trzymam za słowo ;). Jakby co masz u mnie dłuży deser lodowy :).
A jeśli nie... Przynajmniej pozostaną miłe wspomnienia. Dzisiaj już dwa telefony były. Jednego nie odebrałem. Odezwalem się 2 godziny później. Ciężko było ale twardzioch ze mnie ;). Do 17 jeszcze z jedna, dwie rozmowy będą. Mimo wszystko fajnie jest znów poczuć te młodzieńcze emocje ;)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez BlackWolf » 7 maja 2015, o 16:00

Przecież to widać, że chciałaby czegoś więcej niż przyjaźni.
Te smsy, rozmowy i w ogóle.
Może póki co jest między wami jakaś niewidzialna granica, są wahania z jej strony, ale gdy to wszystko czytam to mam wrażenie, że w końcu kiedyś ta granica zatrze się.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 18:21

BlackWolf. Moze i widać, ale boję się nadinterpretacji Jej zachowań. Żeby w razie czego mniej bolało ;)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez BlackWolf » 7 maja 2015, o 18:40

To zrozumiałe. ;)
Mam nadzieję, że dobrze wszystko się potoczy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: kobiety są skomplikowane

Postprzez keks » 7 maja 2015, o 21:05

... Zadzwoniła około 17 i z przerwami ponad godzinę Jej słuchałem. Grzecznie o codzienności było. Taki Wam raport składam ;)

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]