Koleżeństwo

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Koleżeństwo

Postprzez Ktopyta333 » 30 lip 2023, o 22:59

Hej.. od jakiegoś czasu pisze z chłopakiem (on lat 34), ja (30). Widzieliśmy się pierwszy raz ponad rok temu.. kontakt mamy cały czas ale on wyjeżdżał do Niemiec do pracy i w Polsce był głównie na święta. Teraz wrocil około 2 miesięcy temu i cały czas rozmawiamy ale tak w sumie o niczym konkretnym. Pewnego dnia napisał z zapytaniem czy nie chce iść do kina bo kiedyś mu wspominałam.. ale ja wtedy bylam w szpitalu na parę dni i kino musiałam odpuścić.. później ja zaproponowałam w sumie w pytaniu na insta celowo zadałam pytanie kto chce iść na zuzel No i on się zgłosił.. myślałam że zuzel jest w najbliższy weekend ale okazało się że pomyliłam tygodnie... ale mimo to on przyjechał i poszliśmy zjeść później na długi spacer.. rozmowa ok ale z jego strony nie czułam żadnych gestow czy przytulenia... jednak na koniec gdy siedzieliśmy w aucie i rozmawialiśmy to przed wyjściem pocalowal mnie i uśmiechnął się.. wróciłam do domu a on mieszka ode mnie około 40km i napisał czy dotarłam i podziękował jeszcze raz.. w tygodniu zamieniliśmy pare zdań ale też nie były to rozmowy nocami.. w następnym weekend byliśmy na żużlu, zjeść I na spacerze.. I tak samo na koniec mnie pocalowal. Później była cisza 2dni i odezwał się jak w nowej pracy a teraz już 4dni cisza.. jak rozumieć takiego chlopaka ? Wiem że on 10lat wyjeżdżał do Niemiec i tam tylko praca i silownia.. I zero znajomych.. na moje jest zamknięty albo nie jest zainteresowany? Jak myślicie?
Ktopyta333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lip 2023, o 22:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]