kontrolujecie swoich mężczyzn?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Luśka » 13 sie 2009, o 22:39

dziewczyny kontrolujecie swoich facetów?tzn. przeglądacie ich pocztę, czytacie smsy, wiadomości na gg?
Luśka
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 22:40

Juz z tego wyroslam ale na poczatku malzenstwa zdazalo mi sie :roll:

Ostatnio edytowano 13 sie 2009, o 22:47 przez evka, łącznie edytowano 1 raz
evka
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 22:45

Ja też kiedyś na początku małżeństwa sprawdzałam smsy męża książkę tel. teraz też mi się zdaży ale bardzo żadko :angrywife
hanka32
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez jagoda » 14 sie 2009, o 10:52

a ja nie :) mam zaufanie nie czytam listów poczty ani gg :)
jagoda
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 11:36

Również mam zaufanie do swojego wariata. Ale kiedyś tak z ciekawości wszłam na pocztę, i co zobaczyłam?? Link aktywacyjny na serwis randkowa.pl !! Nic mu o tym nie powidziałam. I trzymam to nadal w sobie :/
Panna_M
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez meredith » 14 sie 2009, o 14:58

Nie. Po pierwsze jest zaufanie, a po drugie jeśli ktoś chce coś ukryć to i tak to wykasuje, aby nikt inny nic nie zobaczył.
meredith
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 17:33

gorzej jak sie zapomni hihih :diabel
evka
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Leukone » 21 sie 2009, o 12:44

niczego nie przeglądam, później głupio bym się czuła. chyba nie potrafię to wbrew regule prywatności. Telefon, gg itp. to rzecz prywatna każdego z nas. Osobiście nie chciała bym żeby mój partner mi to przeglądał więc ja też mu nie zerkam.
Leukone
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez naysha » 29 lis 2009, o 19:22

niczego nie sprawdzam, mam zaufanie, znamy hasła do swoich poczt i często sprawdzamy sobie nawzajem jak nie mamy dostępu do netu:)
naysha
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Fermia » 14 gru 2009, o 12:56

Nie. Jak bedzie chciał zdroadzic, to i tak zdradzi. Faceci mają swoje sposoby
Fermia
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez MariMari » 18 gru 2009, o 12:58

Ktoś kiedyś powiedział, zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza. Zgadzam się z tym, ale nie w związku. Tam zaufanie jest najważniejsze. I jeśli kobieta nie ufa swojemu wymarzonemu mężczyźnie i sprawdza go potajemnie, to wydaje mi się, że w takim związku raczej coś nie gra.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
MariMari
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez dzo » 3 sty 2012, o 18:29

kontroli nigdy za wiele 8-) 8-)
dzo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Justyna20 » 4 sty 2012, o 00:02

ale wiecie... to nie jest tez takie jednostronne.. zalozmy, ze przejrze kiedys jego smsy i bedzie tam wiadomosc od jakiejs dziewczyny, on zwyczajnie to oleje i jej nie odpisze, ale ja np biore ten numer i pisze sama od siebie, ostgatnio mialam cos takiego, ze byla przyjaciolka mojego faceta zaczela do niego ciagle pisac, mimo ze jej nie odpisywal.. takze ja to sama zalatwilam. Oczywiscie pewnie gdybym ine przejrzala tych sms to tez by mi powiedzial ALE. wyszlo tak i tak bylo dobrze :)
Justyna20
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez no.nie.wiem » 4 sty 2012, o 08:56

Nie, no co ty.
Póki co nie mam kłopotów ze spokojnym snem i niech tak zostanie :)
Nigdy tego nie robiłam i nie robię i tego też wymagam od innych :)
no.nie.wiem
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 09:16

Justyna20 napisał(a):ale wiecie... to nie jest tez takie jednostronne.. zalozmy, ze przejrze kiedys jego smsy i bedzie tam wiadomosc od jakiejs dziewczyny, on zwyczajnie to oleje i jej nie odpisze, ale ja np biore ten numer i pisze sama od siebie, ...


i tu jest największy Twój błąd ;) bo po co to robisz ??

daj sobie z taką laską spokój
dzo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez oOosylwiaoOo » 4 sty 2012, o 15:30

Jak na razie nie muszę kontrolować swojego faceta:D Raz jego była dziewczyna do niego wydzwaniała i najbardziej podobało mi się to, że sam wpadł na taki pomysł i zmienił numer. Natomiast jak otrzymywał te połączenia, to ich w ogóle nie odbierał, tylko odrzucał:)
oOosylwiaoOo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Justyna20 » 5 sty 2012, o 19:39

no mi na szczescie raz sie zdarzylo, ze jakas idiotka do niego wypisywala :)

jak to po co ?:) bo ja tak uwazalam za sluszne, no i tak wlasnie chcialam zrobic. :) Lubie przypominać takim dziwnym kobietom, że mój facet jest MÓJ. ;) wszystko było napisane z największym spokojem, ale przekaz był NIESAMOWICIE jasny ;] mi ulżyło, ją wkurzyło i było idealnei ;]
Justyna20
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez agusia629 » 6 sty 2012, o 11:42

ja tego nie robie chcociaż strasznie mnie korci czasem:)
agusia629
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 14:04

Justyna20 napisał(a):jak to po co ?:) bo ja tak uwazalam za sluszne, no i tak wlasnie chcialam zrobic. :) Lubie przypominać takim dziwnym kobietom, że mój facet jest MÓJ. ;) wszystko było napisane z największym spokojem, ale przekaz był NIESAMOWICIE jasny ;] mi ulżyło, ją wkurzyło i było idealnei ;]


ale w ten sposób nakręcasz tamtą laskę i ona jeszcze bardziej na złość Tobie będzie pisać do Twojego chłopa ;) ;)

a jakby zobaczyła, że on ją zlewa i nie odpisuje to sama da sobie spokój ;) ;)
dzo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez Justyna20 » 8 sty 2012, o 03:43

dala mu spokoj po moim sms'ie, takze jest ok ;)
Justyna20
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez oOosylwiaoOo » 8 sty 2012, o 13:41

I to najważniejsze:D że dała sobie spokój :)
oOosylwiaoOo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 13:46

i żeby tylko nie było następnych :)
dzo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez anonim » 17 sty 2012, o 20:46

nie wiadomo czy dała spokój. I również nie wiadomo czy Twój chłopak nie pisze z nią po tajemnie, a tylko przy Tobie odrzuca połączenia. Z facetami nigdy nic nie wiadomo. Wydaje się że mówią prawdę, nawet nie widać że coś kręcą, a prawda wychodzi z czasem. I oczywiście przypadkiem ;/
anonim
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 09:20

anonim napisał(a):nie wiadomo czy dała spokój. I również nie wiadomo czy Twój chłopak nie pisze z nią po tajemnie, a tylko przy Tobie odrzuca połączenia. Z facetami nigdy nic nie wiadomo. Wydaje się że mówią prawdę, nawet nie widać że coś kręcą, a prawda wychodzi z czasem. I oczywiście przypadkiem ;/


a skąd Ty to możesz wiedzieć ?
dzo
 

Re: kontrolujecie swoich mężczyzn?

Postprzez oOosylwiaoOo » 18 sty 2012, o 13:08

Dokładnie, skąd o tym anonim możesz wiedzieć? Nie każdy ma nieczyste intencje, a w związku liczy się zaufanie, nie sądzisz??
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], zavjaseb58