Co robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co robić?

Postprzez anetta84 » 4 sie 2021, o 20:52

Witajcie. Od prawie roku spotykam się z facetem, oboje po rozwodach. Na początku było mega... Później jak to w życiu, lepiej gorzej ale zawsze znajdowaliśmy wspólny język i rozwiązania problemów. Ostatnio zauważyłam że jedna z jego znajomych zachowuje się co najmniej dziwnie w stosunku do mojego faceta, tzn. gołym okiem widać że ma na niego ochotę i podrywa go w beszczelny sposób w mojej obecności. Chciałam z nim o tym pogadać ale zawsze brakowało czasu. W ubiegły weekend byliśmy razem na imprezie i niestety... Kiedy on siedział ona podeszła od tyłu i zaczęła masować go po plecach i szeptać mu coś do ucha. Od razu wstałam i oddaliłam się... Po chwili zjawił się on, pytał co się stało to ku powiedziałam że niech wraca do tamtej. Odpowiedział po chwili ciszy zebym zastanowiła się nad tym co mówię. Od tego wieczoru wszystko się zmieniło. Dziś powiedział mi że musi wszystko sobie poukładać, że potrzebuje czasu. Czy to już koniec?
anetta84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2021, o 20:50

Re: Co robić?

Postprzez Monisia80 » 18 sie 2021, o 21:08

Myślę, że przyda Wam się szczera rozmowa. Powiedz mu co Cię trapi.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]