Kosmetyczne buble

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyczne buble

Postprzez iza813 » 20 gru 2014, o 07:57

Dziewczyny w tym wątku proponuje wpisywac kosmetyki które u was sie nie sprawdziły,np wywołałay uczulenie lub nie spełniły oczekiwań.
Moim bublem kosmetycznym nr 1 jest :
tusz z avon super shock który NIC (!!!) nie robił z moimi rzęsami,mimo że producent obiecywał cuda ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Kosmetyczne buble

Postprzez Astra » 21 gru 2014, o 15:49

Mysle, ze na rynku jest cala masa roznych kosmetycznych bubli ktore potrafia podrazniac i uczulac.
Jest tego cala lista i trudno wlasciwie tak naprawde powiedziec ktory z tych kosmetycznych niby bubli , zasluguje tak napewno na takie miano
przyslowiowej chaly, bo czasami moze to byc krzywdzaca ocena dla danego kosmetyku.
W koncu kazdy z nas ma inny organizm i inaczej moze reagowac na skladniki zawarte np w danym kremie , pudrze czy tuszu do rzes.
Jednym taki kosmetyk podpasuje i bedzie pial z zachwytu nad jego wlasciwosciami , a inny powie , ze to jest chala i bubel ktorego nalezy wytykac .
Co gorsze , ze tak naprawde to wszyscy maja racje. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Kosmetyczne buble

Postprzez Lagenko_pl » 16 sty 2015, o 10:04

Tutaj mogę się zgodzić,na rynku jest bardzo dużo kosmetycznych bubli czy niewypałów i co ciekawe nie zawsze są to te najtańsze kosmetyki,czasem zdarza się to także w tych z wyższej półki cenowej czy renomowanych firm. Inna sprawa aby dopasować odpowiednie kosmetyki do swoich potrzeb oraz rodzaju skóry.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników