Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez apollo » 14 cze 2011, o 15:40

Ostatnio sporo czytam na temat kosmetyków naturalnych.
Niby wszyscy piszą, że są bardzo dobre, ale kurcze... te ceny dosyć wysokie.
Nigdy nie ograniczałam się kosztowo przy zakupie kosmetyków, ale zwyczajnie czy warto?
apollo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Misiek » 16 cze 2011, o 16:34

Hehe... Widzę, że dyskusja wrze. Pisze ktoś tutaj jeszcze? Kosmetyki naturalne warto kupować, ale tylko wtedy, gdy uważasz, że rzeczywiście są ci one potrzebne. Jeśli nie, to po co? Generalnie kosmetyki naturalne zawsze będą miały wyższą jakość. Np. porównaj sobie krem pod oczy FRIDGE - 1.4 eye cream, do innych kremów. Różnica ogromna ;-)
Misiek
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez apollo » 17 cze 2011, o 20:56

Wierzę, że różnica jest ogromna, tylko czy warta różnicy kasy ;-)
Chyba wniosek może być tylko jeden - kto ma kasę na takie kosmetyki, ten może korzystać, a kto nie ma, ten musi je odpuścić.
apollo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:00

Prawdopodobnie kosmetyki naturalne sa bardzo dobre ale...naturalne skladniki lubia uczulac,w dobie wszechobecnej alergii duzo z nas tak ma.
Nie uzywam kosmetykow naturalnych bo dla mnie sa poprostu za drogie.Uzywam za to kosmetykow tylko polskich firm,sprawdzonych z wieloletnia praktyka.A za to zywnosc kupuje niskoprzetworzona i zdrowo sie odzywiam co ma wplyw na cere a tym samym wystarczaja mi kosmetyki takie jakich uzywam i wszystko sie dopelnia.
gosik
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez apollo » 21 cze 2011, o 18:17

Gosik, a co teraz nie uczula? Powiedziałabym - jak nie urok to sraczka;-) Te sztuczne kosmetyki mają na nasz organizm na pewno o wiele gorszy wpływ ;-)
Przyznaję - większość kosmetyków naturalnych ma dosyć wysokie ceny, ale zobacz jakie cuda można kupić u producentów takich kosmetyków --.........

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
apollo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Misiek » 22 cze 2011, o 17:25

To na tym forum nic nie można konkretnie pokazać? Niszczycie temat drodzy moderatorzy. Ale mniejsza z tym. Gosik nie szukaj dziury w całym. Wiadomo - wszystko ma jakieś plusy i minusy, mają je również i kosmetyki naturalne. Ja twierdzę, że lepiej korzystać z naturalnych, a moim najbliższym celem staje się FRIDGE - 1.5 lips cream ;-)
Misiek
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez dzo » 22 cze 2011, o 17:32

Misiek napisał(a):To na tym forum nic nie można konkretnie pokazać? Niszczycie temat drodzy moderatorzy.




można pokazać ale nie można spamować linkami do innych stron www.

nikt tu niczego nie niszczy tylko pilnuje porządku

poza tym żeby dyskusje były ciekawe nie trzeba co drugi post wklejać linki
dzo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 17:42

Niczego złego nie miałam na myśli po to wszystko jest,abyśmy mogli dokonywać wyborów.Każda z nas ma swoje potrzeby i oczekiwania.Troszkę chemii też nie jest niczym złym...budzi się we mnie chemiczny lew...
Poprostu jak każda powiedziałam swoje zdanie i tyle...
A natura jak sama nazwa wskazuje powinna być najlepsza,tylko,czyż wcześniej nie,, przeszliśmy na chemię "...pisząc my ,mam na myśli ludzi wogóle.Zarzuciliśmy wszystko co naturalne na rzecz kolorowych,pachnących i niebiodegradalnych ?Ale nie czepiam się wcale...lubię tu bywać i poczytać co myślą inne kobietki na różne tematy,jesteście fajne.
gosik
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez gosik » 26 cze 2011, o 10:04

Ostatnio przypadkiem trafilam na opisy produktow do pielegnacji ciala i twarzy na stronce manufaktura kapucynow,szczegolnie zainteresowaly mnie produkty z jodly,byly to kremy,balsamy i zele.Zajrzalam do netu i te produkty sa dostepne w aptekach ziolowych.Moja szczegolna uwage przykul krem pichtowy,poczytalam o skladzie i dzialaniu,produkty naturalne i niedrogie bo krem kosztuje w granicach 10zl a krem do rak 8zl.Zastanawiam sie czy nie wyprobowac.Zajde do takiej apteki u nas i zapytam,jesliby nie bylo to zawsze jest net.Byly tez tam kremy z propolisem ,miodem,melisa i inne.Wszystkie w podobnej cenie.Wiec moze warto wyprobowac tymbardziej,ze cena jest atrakcyjna a produkty naturalne,tyle,ze w skromnych opakowaniach.Jak wyproboje dam znac co i jak.A ten krem pichtowy podobno pachnie lasem,wiadomo jodla...wiec nie kazdy lubi takie klimaty.
gosik
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez apollo » 7 lip 2011, o 18:19

Jeszcze nie widziałam tutaj linka, ale ok, niech wam będzie kochani moderatorzy ;-)
Wracając do tematu - FRIDGE - 1.5 lips cream. Nie mam tego kosmetyku, ale wszystko wskazuje, że jest porządny. Wklepałam w Google i opinie są pochlebne.
Szczerze mówiąc to nie wiedziałam nawet, że istnieją takie kremy do pielęgnacji ust.
apollo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez dzo » 8 lip 2011, o 18:19

apollo napisał(a):Jeszcze nie widziałam tutaj linka, ale ok, niech wam będzie kochani moderatorzy ;-)


A no nie widziałaś bo kochani moderatorzy je szybko usuwają i dbają o porządek na forum 8-)

a spamerów na tym forum jest od groma i nawet ślepy by zobaczył ;) ;)
dzo
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Misiek » 11 lip 2011, o 18:17

A istnieją ;-) O wielu innych kosmetykach nie wiesz, podobnie zresztą jak i ja ;-) Przejrzyj sobie kosmetyki Guam - tam to dopiero mają fajne produkty. Oryginalny, wysokiej jakości i o ciekawych zastosowaniach. Błoto ujędrniające, odchudzające i wiele innych "wynalazków".
Misiek
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez certyfikowane_piekno » 12 lip 2011, o 14:39

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to nadal mało ludzi z nich korzysta. Niektórzy nigdy nie przekonają się do tego typu specyfików i pozostają przy sprawdzonych markach. Jeszcze inni stawiają na medycynę estetyczną i za jej pomocą starają się dbać o swoje ciało.
certyfikowane_piekno
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez AccademiaTeN » 14 lip 2011, o 12:43

Jako kosmetyczka włoskiej marki TeN (Technologia i Natura) mogę jedynie powiedzieć, że dobre kosmetyki naturalne to przede wszystkim SKUTECZNE kosmetyki. Takie, które nie tylko pielęgnują, ale tez oddziałują na skórę, przynosząc konkretny efekt. I nie zawsze musza być bardzo drogie.

Chętnie opowiem więcej, zapraszam na maila:
accademia@tencosmetics.pl
AccademiaTeN
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez vitanatura » 2 sie 2011, o 18:40

Mogę pomóc, jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne. Najlepiej działają kiedy są przygotowywane na indywidualne zamówienie. Dla siebie sama gotuje mydła, kremy i serum odżywcze kontakt:
vitanatura@wp.pl
vitanatura
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Laalaa » 2 sie 2011, o 21:16

no to moze mnie sie uda i moderatorzy nie skasuja :-)
zamieszczam link poniewaz mysle ze zawiera ciekawie info... dla mnie najciekawszy jest fragment:

W 2012 roku ustawa ta ma jednak ulec zmianie. Zgodnie z ustaleniami wyżej wymienionej organizacji oraz władz Unii Europejskiej ma zacząć obowiązywać zakaz używania określeń typu „ekologiczny”, „naturalny” i „organiczny”, bez posiadania odpowiednich, zezwalających na to certyfikatów.

I wreszcie eco bedzie eco, i co drugi kosmetyk z byle mniszkiem ( z calym szacunkiem dla mniszka) nie bedzie naturalny

...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Laalaa
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez vitanatura » 2 sie 2011, o 22:55

Też jestem tego samego zdania nalepka na produktach musi zawierać prawdziwy opis składników. No i nie powinno się nazywać naturalnym coś co nim nie jest. A z drugiej strony płyny do mycia naczyń niby to mają atesty, a ja nie mogę nawet gąbki wypłukanej po takich "naturalnych" płynach dotknąć bo natychmiast pękają i puchną mi ręce. Proszę mi powiedzieć co w nich naturalnego - chyba że soda kaustyczna nie przetworzona z tłuszczem zwierzęcym, jeżeli taki płyn lub inny środek czystości nie leżakuje przez odpowiedni okres, to właśnie wtedy nasza skóra dostaje uczulenia. Proszę mi wierzyć jest to bardzo uciążliwa przypadłość, nie móc namoczyć rąk i do tego mieć uczulenie na gumowe rękawiczki. Dlatego nie ufam masowej produkcji i gotuje mydła i kremy sama. Czego i Wam życzę.
vitanatura
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:00

To prawda, obecnie jest swego rodzaju samowalka i wystarczy, że na opakowaniu damy odpowiednią grafikę i już kosmetyk nazywany jest naturalnym. Ok, część kosmetyków faktycznie jest naturalna co oznacza, że nie zawiera tych chemicznych dodatków. Ale naturalny nie jest synonimem ekologicznego. Poza tym, teraz każdy producent chce naturalnych kosmetyków bo jest to modne. Wolę jednak dołożyć i kupić certyfikowany produkt.
pomcia
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Laalaa » 1 lis 2011, o 02:49

pomcia a apropo certyfikowanych i modnych - widzialas te seriie Flosleku beeco?
Laalaa
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:10

Si widziałam. Masz?
Co do natury a raczej flory w kosmetykach to co powiecie na czyste roślinne kosmetyki botani-czne? Jak kochacie naturalne kosmetyki a w dodatku lubicie nowości to coś dla was kobitki. Ja właśnie męczę tyłek K. by mi na mikołaja sprezentował póki jeszcze promo jest. Sporo nowości w ostatnim czasie się pojawiło.
pomcia
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Muchomor » 6 gru 2011, o 16:58

Lubie kosmetyki naturalne i staram sie ostatnio kupowac tylko takie. Moja siostra zaczyna wspolprace z producentem kosmetykow na bazie win z hiszpanii i probujac kremu do twarzy okazalo sie ze w porownaniu z moim uprzednim kremem Vichy najnowszej generacji to Vichy sie poprostu osmiesza. Kosmetykom masowej produkcji ich cenom i jakosci mowie Veto :P
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez nikki_ta » 8 gru 2011, o 16:15

Na szczęście nie wszystkie kosmetyki naturalne są kosmicznie drogie. Coraz popularniejszy robi się ten trend, więc i ceny kosmetyków robią się coraz bardziej przystępne. Z takich niedrogich firm kosmetycznych (naturalnych oczywiście) znam The Secret Soap Store. To też zależy od konkretnego kosmetyku, ale ponoć mają dobre kremy do dłoni i stóp. Spotkałam się z kilkoma recenzjami.
nikki_ta
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Laalaa » 27 gru 2011, o 16:52

Pomcia,mialam beeco wiosna. Bylam bardzo zadowolona wiec pewnie do nich wroce. Bardzo dobrze nawilzaja, a to jest wazne po zimie. Teraz mam ochronne kremy, nawilzanie tylko na noc (wlacznie z nawilzaczem powietrza)

"roślinne kosmetyki botaniczne" - co masz na mysli? Chyba maslo maslane ci wyszlo :-):-)

A uzywalyscie kosmetykow z miodu? Jest taka polska forma Korana, mialam kiedys balsam i bardzo mi sie podobal. Teraz mam ochronny krem do roak z miodem Manuka MGO250, dostalam od mamy z AZS. Bosz jak on cudnie regeneruje rece po dworze
Laalaa
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez pomcia » 28 gru 2011, o 22:05

Laalaa napisał(a):Pomcia,mialam beeco wiosna. Bylam bardzo zadowolona wiec pewnie do nich wroce. Bardzo dobrze nawilzaja, a to jest wazne po zimie. Teraz mam ochronne kremy, nawilzanie tylko na noc (wlacznie z nawilzaczem powietrza)

"roślinne kosmetyki botaniczne" - co masz na mysli? Chyba maslo maslane ci wyszlo :-):-)


Oj tam, czepiasz się. No kosmetyki roślinne Botani. Będzie mnie za słówka łapać, jednak taka. Co do kosmetyków, są niestety droższe ale była obniżka niedawno i sobie zażyczyłam serum, mydło i żel do twarzy. Bosko nawilżają skórę te olejki. Fortunę można stracić na ekopielęgnacji. :)
pomcia
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez glamour » 29 gru 2011, o 20:46

apollo napisał(a):Ostatnio sporo czytam na temat kosmetyków naturalnych.
Niby wszyscy piszą, że są bardzo dobre, ale kurcze... te ceny dosyć wysokie.
Nigdy nie ograniczałam się kosztowo przy zakupie kosmetyków, ale zwyczajnie czy warto?



nie wszyttkie są drogie. przejdz sie do apteki zapytaj o kosmetyki Gala. one są bardzo tanie a skuteczne
glamour
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]