krem do rąk

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Problem z suchą skórą...?

Postprzez MalaCzarna » 13 kwi 2012, o 10:55

Witam wszystkie forumowiczki ;)

Mam mały problem z bardzo suchą skórą na dłoniach.Stosowałam wszystkie już chyba popularne środki, kremy nawilżające i szczerze mówiąc nic nie okazało się skuteczne.
Do tej pory jakoś jeszcze to wyglądało, ale ostatnio dłonie zrobiły się szorstkie, popękane i ogólnie rzecz biorąc w fatalnym stanie.

Dlatego moje pytanie, macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby, kosmetyki, które może komuś kiedyś pomogły, żeby doprowadzić wszystko do porządku?

Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedzi ;)
MalaCzarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 10:27

Re: Problem z suchą skórą...?

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 19:11

MalaCzarna napisał(a):Witam wszystkie forumowiczki ;)

Mam mały problem z bardzo suchą skórą na dłoniach.Stosowałam wszystkie już chyba popularne środki, kremy nawilżające i szczerze mówiąc nic nie okazało się skuteczne.
Do tej pory jakoś jeszcze to wyglądało, ale ostatnio dłonie zrobiły się szorstkie, popękane i ogólnie rzecz biorąc w fatalnym stanie.

Dlatego moje pytanie, macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby, kosmetyki, które może komuś kiedyś pomogły, żeby doprowadzić wszystko do porządku?

Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedzi ;)


Kiedyś robiłam sobie takie małe domowe SPA dla rąk. Głównie stoswałam nagietek, ziarenka siemienia lnianego, cytrynę, oliwę z oliwek. Robiłam taką miazgę, nakładałam na dłonie i na 20 min wkładałam rekawiczki :) takie z jednym palcem :D
Nagietek zapobiega przesuszaniu się skóry, siemię lniane pomogło mi wyleczyć dłonie, kiedy były tak szorstkie, że zaczęły pękać do krwi.
Te cuda natury stosowałam osobno i jak wcześniej wspomniałam mieszałam wszystko razem :) choć nie wiem czy tak można ;) najważniejsze, że efekty były zadowalające :)
Teraz niestety brakuje mi czasu na takie "luksusowe" :) SPA ale nadal nacieram dłonie cytryną (usuwa przebarwienia) i nawilżam oliwą z oliwek.
Czasem zastanawiam się po co to robię, zwłaszcza jak obok na półce stoi krem do rąk zawierający wszystkie witaminy na świecie :?
no.nie.wiem
 

Re: krem do rąk

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 09:59

Lubię kremy do rąk, dłonie są wtedy miękkie w dotyku. Aktualnie używam Neutrogeny.
Lily of the Valley
 

Re: Problem z suchą skórą...?

Postprzez MalaCzarna » 15 kwi 2012, o 20:01

Kiedyś robiłam sobie takie małe domowe SPA dla rąk. Głównie stoswałam nagietek, ziarenka siemienia lnianego, cytrynę, oliwę z oliwek. Robiłam taką miazgę, nakładałam na dłonie i na 20 min wkładałam rekawiczki :) takie z jednym palcem :D
Nagietek zapobiega przesuszaniu się skóry, siemię lniane pomogło mi wyleczyć dłonie, kiedy były tak szorstkie, że zaczęły pękać do krwi.
Te cuda natury stosowałam osobno i jak wcześniej wspomniałam mieszałam wszystko razem :) choć nie wiem czy tak można ;) najważniejsze, że efekty były zadowalające :)
Teraz niestety brakuje mi czasu na takie "luksusowe" :) SPA ale nadal nacieram dłonie cytryną (usuwa przebarwienia) i nawilżam oliwą z oliwek.
Czasem zastanawiam się po co to robię, zwłaszcza jak obok na półce stoi krem do rąk zawierający wszystkie witaminy na świecie :?


No wszystko fajnie pięknie, ale nie mam czasu na takie zabawy ;) Może jakieś specyfiki, konkretnie ktoś by pomógł?
MalaCzarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 10:27

Re: krem do rąk

Postprzez dzo » 15 kwi 2012, o 20:11

nie masz czasu na specyfiki ale na to żeby spamować po internecie to masz czas ?
dzo
 

Re: krem do rąk

Postprzez no.nie.wiem » 16 kwi 2012, o 07:53

dzo napisał(a):nie masz czasu na specyfiki ale na to żeby spamować po internecie to masz czas ?


:twisted: :diabel
no.nie.wiem
 

Re: krem do rąk

Postprzez MalaCzarna » 17 kwi 2012, o 23:36

No już bez przesady że spamować ;)
MalaCzarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 10:27

Re: krem do rąk

Postprzez Pati28 » 19 kwi 2012, o 19:56

Spróbuj może kremu do rąk Dermactol. Na prawdę dobry, bogaty w naturalne składniki, idealny do suchej, popękanej skóry. Głębokie nawilżanie, odżywianie skóry...

Osobiście mi pomaga, polecam ;)
Pati28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 19:39

Re: krem do rąk

Postprzez numeria » 25 kwi 2012, o 07:52

krem AMBILAN ... polecam rowniez jego pochodne do roznych rodzajow skory i jej zapotrzebowania ... cena nie mala bo ok 16 zl ale jest rewelacyjny :)
numeria
 

Re: Problem z suchą skórą...?

Postprzez kukilka » 1 maja 2012, o 08:59

no.nie.wiem napisał(a):
MalaCzarna napisał(a):Witam wszystkie forumowiczki ;)

Mam mały problem z bardzo suchą skórą na dłoniach.Stosowałam wszystkie już chyba popularne środki, kremy nawilżające i szczerze mówiąc nic nie okazało się skuteczne.
Do tej pory jakoś jeszcze to wyglądało, ale ostatnio dłonie zrobiły się szorstkie, popękane i ogólnie rzecz biorąc w fatalnym stanie.

Dlatego moje pytanie, macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby, kosmetyki, które może komuś kiedyś pomogły, żeby doprowadzić wszystko do porządku?

Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedzi ;)


Kiedyś robiłam sobie takie małe domowe SPA dla rąk. Głównie stoswałam nagietek, ziarenka siemienia lnianego, cytrynę, oliwę z oliwek. Robiłam taką miazgę, nakładałam na dłonie i na 20 min wkładałam rekawiczki :) takie z jednym palcem :D
Nagietek zapobiega przesuszaniu się skóry, siemię lniane pomogło mi wyleczyć dłonie, kiedy były tak szorstkie, że zaczęły pękać do krwi.
Te cuda natury stosowałam osobno i jak wcześniej wspomniałam mieszałam wszystko razem :) choć nie wiem czy tak można ;) najważniejsze, że efekty były zadowalające :)
Teraz niestety brakuje mi czasu na takie "luksusowe" :) SPA ale nadal nacieram dłonie cytryną (usuwa przebarwienia) i nawilżam oliwą z oliwek.
Czasem zastanawiam się po co to robię, zwłaszcza jak obok na półce stoi krem do rąk zawierający wszystkie witaminy na świecie :?

Wow :) muszę sprawdzić tą metodę. Ja dotąd jedyne co to moczyłam dłonie w ciepłym oleju rzepakowym (jest tańszy od oliwy a ma dużo witaminy E więc odżywia skórę równie dobrze).
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: krem do rąk

Postprzez Aldonka09 » 18 maja 2012, o 15:27

Neutrogena "formuła norweska" jest według mnie bezkonkurencyjny - przynajmniej najlepszy ze wszystkich, jakich do tej pory używałam. Świetny przede wszystkim na zimę - doskonale nawilża, zmiękcza i wygładza skórę dłoni.
Aldonka09
 

Re: krem do rąk

Postprzez jaagnieszka » 22 maja 2012, o 11:34

Świetne są kremy z zawartością mocznika (do 5%). Wygładzają suchą i spierzchniętą skórę. Kupuje się je w aptekach.
jaagnieszka
 

Re: krem do rąk

Postprzez micky » 28 maja 2012, o 16:33

a ja z kolei polecam krem do rąk i paznokci firmy artdeco :] Szybko się wchłania, ładnie pachnie i poprawia bardzo wygląd rąk już po kilku dniach stosowania.
micky
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 16:30

Re: krem do rąk

Postprzez gohusia » 24 lip 2012, o 23:44

Ja jestem zadowolona bardzo z tych kremów. mocno nawilżają, fajnie się wchłaniają i cena również dobra.
Obrazek
gohusia
 

Re: krem do rąk

Postprzez mastylla » 25 lip 2012, o 17:16

Yves Rocher z arniką. Świetnie sie wchłania. Jest tez b.dobry do stóp ;)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: krem do rąk

Postprzez Masjaa » 26 lip 2012, o 11:08

Na mnie Neutrogena nie działa , owszem nawilża ale tak samo jak zwykły o wiele tańszy krem. zadowolona jestem bardzo natomiast z kremu Dove intensive nourishment , super nawilża odżywia i ten zapach ...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: krem do rąk

Postprzez sun979 » 26 lip 2012, o 13:38

Ja używam kremy firmy Avon i Garnier. Bardzo jestem zadowolona. Są b. dobre i cena też fajna... :)
sun979
 

Re: krem do rąk

Postprzez apollo » 13 sie 2012, o 13:41

Świetny jest krem ziołowy do rąk HB. Chroni dłonie przed szorstkością, zaczerwienieniem i pękaniem. Ogólnie są dzięki niemu świetnie utrzymane. Kosmetyk wygląd tak:
Obrazek
producent
apollo
 

Re: krem do rąk

Postprzez stokrotka1011 » 24 sie 2012, o 19:39

Dla mnie najlepsze z Marizy i tanie, ale też mogą byc z Avonu czy Oriflame

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: krem do rąk

Postprzez anakra8 » 30 sie 2012, o 16:07

Nie wiem jak wy ale ja się nie ruszam bez kremu do rąk. Muszę ciągle mieć nawilżone dłonie inaczej źle się czuję. Używam różnych kremów ale przede wszystkim tych tłustych i mocno nawilżających.
anakra8
 

Re: krem do rąk

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:39

A mnie 95% kremów do rąk uczula :( Super mi nawilżył dłonie jedynie krem firmy Kamill, ale co z tego, skoro uczulenie po nim leczyłam kilka miesięcy :/
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: krem do rąk

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:14

teraz mam krem z kamilla, wczesniej jakis z avonu, a jeszcze wczesniej z garniera rozowy.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: krem do rąk

Postprzez kolorowykwiat » 17 wrz 2012, o 00:33

Zdecydowanie Decubal . Świetnie nawilża i chroni każdy rodzaj skóry. Kupuję go o przystępnej cenie za ponad 20 złotych.
kolorowykwiat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 00:29

Re: krem do rąk

Postprzez lia23 » 17 wrz 2012, o 15:18

ja używam krem do rąk nivei, a mam strasznie przesuszone dłonie i mi pomaga:)
lia23
 

Re: krem do rąk

Postprzez natka1234 » 21 wrz 2012, o 14:24

Ja kupiłam zwykły apteczny z gliceryną i naprawdę mi pomaga :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]