krem do rąk

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

krem do rąk

Postprzez kika75 » 20 lis 2010, o 18:49

krem do rak mój sprawdzony to odmładzający krem do rak z mary cohr super nawilża reće i chroni przed zimnem a wasz jaki to krem ????????
kika75
 

Re: krem do rąk

Postprzez koperkowa » 25 lis 2010, o 12:59

ja używam kremy do rąk neutrogena formuła norweska.chyba najlepszy jaki do tej pory maiłam...
koperkowa
 

Re: krem do rąk

Postprzez miszka » 16 gru 2010, o 16:06

Zgadzam się Neutrogena jest bezbłędna, szczególnie na zimę, gday dłonie są suche i popękane od mrozu. Ale lubię też krem oliwkowy Mariza, jest lekki i w sam raz do smarowania w ciągu dnia w pracy.
miszka
 

Re: krem do rąk

Postprzez tosia » 19 gru 2010, o 17:10

Ja lubię krem do rąk ziaja kosie mleko, dodatkowo paznokcie i skórki smaruję taka odżywka keratynową gal, która można kupić w aptece za grosze. Bo jednak sam krem średnio pomaga utrzymać ładny wygląd paznokci i skórek, przynajmniej mnie.
tosia
 

Re: krem do rąk

Postprzez Paulina13 » 20 gru 2010, o 13:46

Ja bardzo lubię kremy z serii Hand Care Flosleku, sama najczęściej wybieram ten z różową końcówką,odżywczo-pielęgnacyjny. Na zimę lubię też ich Winter Care do rąk i paznokci, stosuję je przemiennie i jestem zadowolona. Są naprawdę dobre jakościowo i ich cena jest również bardzo zachęcająca.
Paulina13
 

Re: krem do rąk

Postprzez wioloo » 27 gru 2010, o 14:16

Mój ulubiony to krem lniany do rąk. Po posmarowaniu jeszcze długo czuć warstwę ochronną na naszych rączkach :-)
wioloo
 

Re: krem do rąk

Postprzez arpka » 29 gru 2010, o 21:03

Ja smaruje moje dłonie bardzo grubo kremem i wkładam bawełniane rękawiczki - tak spędzam noc przynajmniej dwa razy w tygodniu :-) Dodatkowo mam rybki keratynowe gala - ukręcam im ogonki i z dupki wylatuje im keratyna którą potem wcieram w ręce :-)
arpka
 

Re: krem do rąk

Postprzez koperkowa » 30 gru 2010, o 00:21

ja ostatnio odkryłam ,że bardzo dobra na ręce jest ...wazelina!hehe
koperkowa
 

Re: krem do rąk

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 13:04

ja jestem chyba uzalezniona od kremu do rak... uwielbiam ich uzywac :)) w szczegolnosci jakies zapachowe owocowe
marzo666
 

Re: krem do rąk

Postprzez Laalaa » 9 sty 2011, o 19:58

ja uzywam soraya miodowego
od ponad roku ;) najlepszy, szybko sie wchlania wiec moge go uzywac klika razy dziennie
Laalaa
 

Re: krem do rąk

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 15:01

Na moje dłonie najlepiej działa krem z Diamond Cosmetics, który jest na bazie awokado, cytryny i mango. Daje on o wiele lepszy efekt niż większość kremów, które można znaleźć w drogeriach. No i jego cena nie jest taka wysoka. Na pazurki.com.pl kosztuje on niecałe 23 zł.
dione
 

Re: krem do rąk

Postprzez Tusia » 20 sty 2011, o 15:15

najlepiej sprawdza mi się lierene ( z pomaranczowym paskiem ) nie pamietam zapachu, a obecnie Garnier.
Tusia
 

Re: krem do rąk

Postprzez wiczek » 26 sty 2011, o 00:01

A mi najlepiej sprawdza się WinterCare ten z apteki flosleku- miałam go w zeszłym roku na nartach , a teraz używam go na co dzień. Dobrze zabezpiecza, nawilża, "nie wysusza" mrozem skóry , wiecie co mam na myśli :) Jest całkiem dobry.
wiczek
 

Re: krem do rąk

Postprzez superpiekara » 17 mar 2011, o 14:31

ja najbardziej lubie kremy do rąk od Zaja i Lirene :) a teraz jest fajny konkurs gdzie można wygrać zestaw kosmetyków Lirene również krem do rąk treść zmieniona przez moderatora

po raz kolejny proszę żebyś nie spamowała
superpiekara
 

Re: krem do rąk

Postprzez kinius33 » 22 mar 2011, o 23:44

Ja polecam z Oriflame, taki w białej tubce z różowymi akcentami.
kinius33
 

Re: krem do rąk

Postprzez apollo » 24 maja 2011, o 20:23

Genialny krem do rąk - FRIDGE - 2.4 basil hand & foot cream, ale to wyższa półka cenowa. Mam jeszcze inny fajny kosmetyk, za znacznie mniejsze pieniądze. Jest to GREENLAND - LESS=MORE. Wypróbujcie obydwa ;-)
apollo
 

Re: krem do rąk

Postprzez Natalia Ephemer » 6 cze 2011, o 14:37

A ja różnie z tymi kremami: Ziaja Kozi np. jest wg mnie beznadziejny - pozostawia na rekach tłustą powłokę, szybko tracę odczucie, że krem w ogóle był na rękach.

Garnier czerwony bardzo mi przypasił. Nawet bardzo zniszczone i wysuszone dłonie odzyskują szybko miękka gładkość.

Jak chcędzie go dostaniesz - produkt, który trzeba poszukać :)
Natalia Ephemer
 

Re: krem do rąk

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:20

Ziaja,Flos-Lek,miraculum(pani walewska chic) a czasem soraya oliwkowa.Polskie kremy.
gosik
 

Re: krem do rąk

Postprzez witaminka » 27 cze 2011, o 14:28

Ja obecnie używam BEAUTY MILKY śmietankowa maseczka do rąk. Bardzo ładnie pachnie i świetnie działa na moje rączki :))
witaminka
 

Re: krem do rąk

Postprzez certyfikowane_piekno » 28 cze 2011, o 13:43

A może by tak zastosować jakąś łatwą do przygotowania w domu maseczkę? Polecam tę z ziemniaków. Wystarczy rozgnieść dwa ugotowane ziemniaki, dodać łyżeczkę masła lub żółtko i dwie łyżki mleka. I taką gęstą ciepłą masę nakłada się grubą warstwą na dłonie i owija folią. Po ok.20 minutach trzeba zmyć ciepłą wodą i nałożyć krem. Zabieg ten wygładza, regeneruje i lekko wybiela skórę. Dodatkowo żółtko natłuszcza odpowiednia naszą skórę dłoni. Proste? A jakie skuteczne!
certyfikowane_piekno
 

Re: krem do rąk

Postprzez Hakiruono » 11 sie 2011, o 13:26

Ja sobie bardzo chwalę kremy Joanny. Ten z serii z apteczki babuni dodatkowo ma bardzo ładny zapach.
Hakiruono
 

Re: krem do rąk

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:30

Jeśli masz problemy ze skórą (często pęka, jest podrażniona i wysuszona), to dobrym wyborem będzie krem z dodatkiem miodu manuka. Taki krem nawilża i regeneruje skórę ale jak wiadomo, to już większy wydatek niż zwykły krem glicerynowy.
pomcia
 

Re: krem do rąk

Postprzez e-kosmetolog » 10 sty 2012, o 12:30

BARDZO DOBRYM KREMEM JEST KREM DEFACELON DO RĄK, MIAŁAM BARDZO ZNISZCZONE DŁONIE, I ON MNIE URATOWAŁ
e-kosmetolog
 

Re: krem do rąk

Postprzez Kajsanna » 12 mar 2012, o 21:48

ja lubię yves rocher. Tani, szybko się wchłania i na długo starcza, nie trzeba co chwilę smarować ponownie.

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41

Re: krem do rąk

Postprzez mika537 » 13 mar 2012, o 19:08

polecam krem do rąk firmy oriflame z serii swedish spa taka biala tubka z pomaranczowo-rozowymi akcentami, naprawde rewelacyjny!
mika537
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]