Krosty na ustach

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Krosty na ustach

Postprzez Olcia_ » 21 maja 2013, o 22:01

:( są bolące, swędzące i okropnie wyglądają. Czasami jakąś ropą się wypełniają. Ja na to mówię krosta od zimna, nie wiem jak to się fachowo nazywa :) jak z nimi walczyć? jak pielęgnować usta żeby to nie wyskakiwało? Powiem szczerze, że używam pomadki ochronnej szczególnie gdy pracuje w pomieszczeniu klimatyzowanym albo wychodzę na dworek. W zimę raczej nie mam takich problem, a teraz gdy zaczęło robić się ciepło to już mam usta wysypane.

"Tylko czyste sumienie jest zwycięstwem"
Olcia_
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 03:15
Lokalizacja: Poznan

Re: Krosty na ustach

Postprzez Basia1994 » 21 maja 2013, o 23:16

Cierpisz na niedobór witamin ? Bo wygląda na to jakbyś była osłabiona i infekcje się rozwijają bez przeszkód :(
Basia1994
 

Re: Krosty na ustach

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 22 maja 2013, o 11:09

W aptece musisz spytać o coś na wysuszenie ich albo udaj się do dermatologa. Na pierwszy rzut zacznij pić wapno, może pomóc.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Krosty na ustach

Postprzez Adidasowa » 22 maja 2013, o 21:39

Jeśli to "zimno", tak się na to mówi, to jest to infekcja, którą łapie się jako malutkie dziecko. Dokładniej kiedy ciocie, wujki, babcie, dziadki i inni podchodzą i całują dziecko w usta, a sami złapali tą infekcję. To jest raczej nieuleczalne, ale nie wiem dokładnie. Jeśli to masz to blado to widzę, ale być może to coś innego.
Jesli jednak to, to są w aptece specjalne maści, które wysuszają ropne infekcje. Można też kupić specjalne takie przezroczyste plasterki, które przyspieszają okres gojenia oraz maskują je.;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]