krwawienie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

sex w wodzie, krwawienie

Postprzez Kacha » 16 lip 2010, o 16:06

A więc ja i moja dziewczyna postanowiliśmy pobaraszkować w jeziorze, na początku wszedłem w nią na ok
. 10 sekund po czym stwierdziliśmy że to głupie bez gumek itd więc przestaliśmy, po 2 dniach podczas zabawy
paluszkami dość agresywnie zauważyliśmy na prześcieradle plamę krwi. I teraz pytanie do was Czy to mogło być spowodowane zapłodnieniem podczas tamtej chwili chociaż nie sądzę żeby podczas tak krótkiego czasu cokolwiek wyleciało z penisa, czy może zrobił się jakiś stan zapalny narządów płciowych mojej partnerki przez brudną wodę w jeziorze, czy może uszkodziłem jakąś tkankę w środku
paznokciem i dlatego krwawiła pomimo iż nie odczuła żadnego bólu?? A może coś innego? dużo czytałem w internecie
i jest tyle możliwości przyczyn krwawienia że już sam nie wiem co może być spowodowane tym przypadkiem i czy mam wybrać się z nią do ginekologa.. ;(

PS: Krwawienie było tylko raz a baraszkowanie w jeziorze w okolicach owulacji
Kacha
 

krwawienie

Postprzez fresh » 12 lut 2011, o 16:54

Wczoraj odbyłam swój pierwszy stosunek ale do dzisiaj moja pochwa krwawi.. Czy to normalne ? Chyba nie jest to objaw tego że sie ma dziecko bo była prezerwatywa..
fresh
 

Re: krwawienie

Postprzez Justyna4 » 13 lut 2011, o 18:38

to jest normalne...a ile masz lat jeśli można wiedzieć?bo na drugi dzień po stosunku a zwłaszcza gdy była używana prezerwatywa to w ciąży się nie jest i nie będzie..pomyśl trochę racjonalnie o tym..
Justyna4
 

Re: sex w wodzie, krwawienie

Postprzez aniołek » 21 lut 2011, o 02:03

Małe jest moim zdaniem prawdopodobieństwo ciąży po sytuacji w jeziorze.Krwawienie sądzę ze było spowodowane naruszeniem ścianki pochwy.
aniołek
 

Re: krwawienie

Postprzez dzo » 5 mar 2011, o 15:00

fresh przejdź się dziecko do ginekologa ;) ;)
dzo
 

Re: krwawienie

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:09

Jeżlei możesz to napiz więcej szczegółów odnośnei tego sexu,czy to był Twój pierwszy raz? Jeśli tak,to jest to jak najbardziej naturalne. W zasadzie dobrze byłoiby udać się na wizytę kontrolną do ginekologa.
ABCbielizny
 

Re: sex w wodzie, krwawienie

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:15

Zgadzam się z powyższą opinią. Krwawienie mogło występować z różnych powodów,ale na pewno nie odoszło do zapłodnienia. O to możesz być spokojny. Pewnie to zwykłe podrażnienie i dlatego występuje krew. Może udaj się z nia do ginekologa na badanie kontrolne,warto to zrobić.
ABCbielizny
 

Re: krwawienie

Postprzez dzo » 9 mar 2011, o 19:33

ABCbielizny napisał(a):czy to był Twój pierwszy raz?


odpowiedź masz w pierwszym poście ;) ;)

Wczoraj odbyłam swój pierwszy stosunek...
dzo
 

Re: krwawienie

Postprzez Dziubas » 10 mar 2011, o 16:02

To jest normalne, że po stosunku można lekko krwawić. Jeśli natomiast krwawienie jest obfite to radzę iść do ginekologa. Do następnego stosunku odczekaj ok. 2 tygodni, żeby się wszystko zagoiło.
Dziubas
 

Re: krwawienie

Postprzez ABCbielizny » 17 mar 2011, o 17:08

Faktycznie,znowu mój błąd ;) Po pierwszym razie zdarza się krwawienie,które może być spowodowane kilkoma czynnikami. Jeżeli masz wątpliwości lub odczuwasz znaczny dyskomfort,to warto udac się do ginekologa.
ABCbielizny
 

Re: krwawienie

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:38

dzo napisał(a):fresh przejdź się dziecko do ginekologa ;) ;)


Ty masz wszystkich za dzieci. Ile masz własnych ?
nina19
 

Re: krwawienie

Postprzez dzo » 14 sie 2012, o 18:35

nina19 napisał(a):
dzo napisał(a):fresh przejdź się dziecko do ginekologa ;) ;)


Ty masz wszystkich za dzieci. Ile masz własnych ?


drużynę piłkarską mam :woman:

nie rób kolejnego OFFa
dzo
 

Re: krwawienie

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 22:22

dzo napisał(a):
nina19 napisał(a):
dzo napisał(a):fresh przejdź się dziecko do ginekologa ;) ;)


Ty masz wszystkich za dzieci. Ile masz własnych ?


drużynę piłkarską mam :woman:

nie rób kolejnego OFFa


Tak myślałam ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]