kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez margeritta » 18 wrz 2012, o 20:59

Witam, piszę z nicku koleżanki bo się tu zalogowała, ale sprawa dotyczy mnie. Jestem wolnym facetem i spodobała mi się pani prowadząca siłownię. Wydaje mi się, że ona wysyła w moim kierunku pewne sygnały, tzw. gesty, które odbieram jako to, że jej się podobam. Dlatego też mnie zaintrygowała, też mi się podoba, jednak nie wiem, że co do tych jej gestów to może się mylę. Może wcale nie jest mną zainteresowana. Napiszcie proszę, jak mogę ją odszyfrować. Jakie gesty o tym mogą świadczyć, że "wpadłem jej w oko". Podajcie przykłady a ja później skonfrontuję to z moimi dotychczasowymi obserwacjami.
margeritta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 20:38

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez mycha25 » 18 wrz 2012, o 22:06

Na pewno częstsze spojrzenia,uśmiechy...Tyle sposobów ile kobiet więc lepiej po prostu napisz jak ona się zachowuje :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez myszencja » 19 wrz 2012, o 11:58

Rzucanie spojrzeń, uśmiechów, zagadywanie. A może ta pani po prostu dba o klientów ;)
myszencja
 

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez margeritta » 19 wrz 2012, o 16:46

Pewnie macie rację. Uśmiechy, spojrzenia, "peszenie się" z jej strony gdy ja na nią patrzę, prowadzenie rozmowy z innymi chłopakami rzucając jednak na mnie spojrzenia jak gdzieś stoję dalej...tak, to na pewno nic nadzwyczajnego po prostu jest miła dla wszystkich. Niepotrzebnie się napaliłem, sorki :)
margeritta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 20:38

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez mycha25 » 19 wrz 2012, o 17:01

A może po prostu do niej podejdź,zagadaj.Może to się jakoś rozwinie :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez margeritta » 19 wrz 2012, o 17:12

mycha25 napisał(a):A może po prostu do niej podejdź,zagadaj.Może to się jakoś rozwinie :)

rozmawialiśmy już i nawet miło, z tym,że ja nie wiem czy właśnie te "miło" nie wiąże się z jej podejściem do mnie jak dobrego pracownika branży usług, który chce być po prostu miły dla klienta, gdyż oficjalnie nie powiedziała mi, że jej się podobam ale to chyba oczywiste, że mało kto tak mówi prosto z mostu co myśli, jak to rozszyfrować... nie chcę z kolei się wygłupić, jak wyjadę ze swoją sympatią i , że wyczuwam coś między nami
margeritta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 20:38

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez myszencja » 20 wrz 2012, o 12:42

Spróbuj kiedyś coś zagaić o tym, że nie masz dziewczyny, albo czy ona ma chłopaka. Np. wspomnij, że idziesz kupić prezent mamie na urodziny, myślisz nad jakimś kosmetykiem, ale brakuje Ci kobiecego spojrzenia i czy mogłaby Ci coś doradzić. Jeśli jej się podobasz to tę kwestię o braku kobiety od razu wyłowi ;)
myszencja
 

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez Tinuviel » 20 wrz 2012, o 22:32

A moim zdaniem po prostu zaproś ją na kawę :-) To czy przyjmie zaproszenie, czy nie, rozwieje Twoje wątpliwości :-) Nie ma co się wstydzić, kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez bazia » 24 wrz 2012, o 16:05

Chyba zapomniałeś dodać że jest mężatką......
bazia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:21

Re: kto mi podpowie jakie gesty okazują kobiety gdy...

Postprzez stokrotka1011 » 24 wrz 2012, o 19:26

rozmowa ;}

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron