Kwasy AHA latem

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kwasy AHA latem

Postprzez mhysa » 6 maja 2021, o 17:32

Czy mogę stosować latem kwasy AHA? W formie peelingu enzymatycznego? Oczywiście zakładając stosowanie filtrów przeciwsłonecznych ]:-)
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez Tamagotchi » 10 maja 2021, o 16:34

Z tego co mi wiadomo, nie ma przeciwwskazań. Na wieczór można spokojnie stosować, byle w ciągu dnia nosić krem z wysokim filtrem :)
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez orientalna_ola » 12 maja 2021, o 14:01

Dokładnie, przeciwwskazań nie ma tylko trzeba stosować krem z filtrem (ale to jest zalecane tak czy siak), zależy oczywiście też jak Twoja skóra reaguje na kwasy, jeśli dobrze je toleruje to ze spokojem - tylko na wieczór i potem tylko odpowiendio nawilżyc :-)
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez mhysa » 14 maja 2021, o 11:56

Dzięki dziewczyny, rozwiałyście moje wątpliwości, trochę też poczytałam na blogach :D w takim razie będę dziś zamawiać upatrzony peeling :D
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez orientalna_ola » 15 maja 2021, o 02:13

mhysa napisał(a):Dzięki dziewczyny, rozwiałyście moje wątpliwości, trochę też poczytałam na blogach :D w takim razie będę dziś zamawiać upatrzony peeling :D



A co sobie dokładnie upatrzyłaś? ]:-)
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez mhysa » 17 maja 2021, o 17:15

orientalna_ola napisał(a):
mhysa napisał(a):Dzięki dziewczyny, rozwiałyście moje wątpliwości, trochę też poczytałam na blogach :D w takim razie będę dziś zamawiać upatrzony peeling :D



A co sobie dokładnie upatrzyłaś? ]:-)


Revolution Skincare 30% AHA + BHA. Rzucił mi się w oczy jak przeglądałam Notino, poczytałam trochę o nim i ma niemalże same pozytywne opinie, więc mnie to zainteresowało :-)
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez wiesolek555 » 17 maja 2021, o 19:42

Żelazną zasadą jest aby po kwasach nie wystawiać buźki na słońce, gdyż mogą pojawić się przebarwienia. Może faktycznie dobry krem z filtrami może tutaj się sprawdzić ale ja bym uważała ze słoneczkiem.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez Tamagotchi » 18 maja 2021, o 09:09

mhysa napisał(a):
orientalna_ola napisał(a):
mhysa napisał(a):Dzięki dziewczyny, rozwiałyście moje wątpliwości, trochę też poczytałam na blogach :D w takim razie będę dziś zamawiać upatrzony peeling :D



A co sobie dokładnie upatrzyłaś? ]:-)


Revolution Skincare 30% AHA + BHA. Rzucił mi się w oczy jak przeglądałam Notino, poczytałam trochę o nim i ma niemalże same pozytywne opinie, więc mnie to zainteresowało :-)


Oby spisał się jak najlepiej! <3
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Kwasy AHA latem

Postprzez Suzannee » 4 sie 2021, o 11:31

ja użyłam raz latem, użyłam filtra a i tak pojawiły mi się przebrawienia. Teraz używam kwasów tylko jesienią i zimą
Suzannee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]