lakiery pękające

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

lakiery pękające

Postprzez Ambasadorka Denique » 14 lip 2011, o 13:00

Tego lata królują odcienie dojrzałych pomarańczy, intensywnego koralu, a także soczystych i pastelowych zieleni. Hitem sezonu są również lakiery typu cracking, czyli lakiery pękające. Niepowtarzalne wzorki uzyskuje się poprzez pomalowanie paznokci dwoma kolorami, nakładając jeden z nich na drugi. Pierwsza warstwa lakieru to tak zwana baza. Najlepiej, aby miała intensywny kolor. Na bazę nakłada się z kolei warstwę lakieru pękającego w innym kontrastującym kolorze. Cracking zaczyna pękać, tworząc na paznokciu dwukolorowe lakierowe graffiti.
Pękające lakiery i zestawy do crackingu kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Profesjonalne lakiery marki OPI dostępne również w serii cracking można nabyć między innymi w sieci salonów piękności Denique. Efekt graffiti to jeden z najbardziej popularnych w tym roku trendów w stylizacji paznokci.
Próbowałyście już lakierów do crackingu? Jak Wam się podoba?
Ambasadorka Denique
 

Re: lakiery pękające

Postprzez dzo » 14 lip 2011, o 13:02

mnie się one nie podobają
dzo
 

Re: lakiery pękające

Postprzez speedy » 15 lip 2011, o 10:36

fajne są te nowe lakiery, nakładam taką warstwę, aby te wzorki zrobiły się gęstsze :) bo efekt graffiti jest wtedy lepszy. OPI jeszcze nie próbowałam, ale słyszałam, że to bardzo dobra amerykańska marka. W sklepach jeszcze nie widziałam, ale w takim razie zajrzę do denique skoro już są u was dostępne :)
speedy
 

Re: lakiery pękające

Postprzez Olka » 21 lip 2011, o 14:19

a myślałam że lakiery pękające używa się tylko w decoupage :D
Olka
 

Re: lakiery pękające

Postprzez zielony_kot » 3 sie 2011, o 12:34

Są świetne i wcale nie takie drogie jak myślałam :)
zielony_kot
 

Re: lakiery pękające

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:47

Kosztują koło 20 złotych, prawda? Ja ostatnio właśnie przymierzam się do ich zakupu. Efekt pękania podoba mi się bardzo.
Eleganckistyl_pl
 

Re: lakiery pękające

Postprzez natalicaa » 11 sie 2011, o 09:43

Zakupiłam czarny lakier pekajacy z Inglota. Koszt-28 zł. Efekt jest wrecz cudowny :) Nałozyłam bardzo intensywny różowy a na to pekajacy, efekt - rozowo-czarna panterka :D
natalicaa
 

Re: lakiery pękające

Postprzez xoxo3 » 28 sie 2011, o 00:45

Mi osobiście pękające lakiery bardzo przypadły do gustu. Na początku kupiłam czarny z inglota, kosztował 28 zł. Jednak nie dawał zebyt dobrego efektu, pęknięcia były małe i trzeba było trochę czekać zanim sie zrobiły. Następnie postanowiłam wypróbować inne, i kupiłam zielony lakier w rossmanie. Kosztował mnie zaledwie 8 zł, a uwierzcie mi, jest dużo lepszy. Dlatego teraz mam je już prawie we wszystkich kolorach ;D
xoxo3
 

Re: lakiery pękające

Postprzez poziomkaa » 1 wrz 2011, o 12:56

Ja właśnie zastanawiałam się nad zakupem lakierów pękających.. teraz wiem, że kupię :):):)
poziomkaa
 

Re: lakiery pękające

Postprzez sialala » 5 wrz 2011, o 22:40

ja się długo nie mogłam przekonać - do tej pory ideą lakierów było to, żeby zapobiegać pękaniu, a tu taki zwrot akcji... raz jeden kumpela mnie namówiła i mi się jednak spodobało, wczoraj sama sobie kupiłam z Jessica Cosmetics i jestem bardzo zadowolona :)
sialala
 

Re: lakiery pękające

Postprzez Tusia » 26 wrz 2011, o 19:22

sialala napisał(a):ja się długo nie mogłam przekonać - do tej pory ideą lakierów było to, żeby zapobiegać pękaniu, a tu taki zwrot akcji...

haha dobre :D
to teraz nie krępowałabym się tak i w sumie ciężko zarzucić niedopatrzenie w malowaniu ;D

sialala napisał(a): wczoraj sama sobie kupiłam z Jessica Cosmetics i jestem bardzo zadowolona :)

a jaki kolorek ? i jak pęka to co białe jest ?
Tusia
 

Re: lakiery pękające

Postprzez sialala » 20 paź 2011, o 11:58

jak pęka, to pojawia się kolor podkładu - w moim przypadku pęka czerń i pojawia się fiolet. Czarownicująco ;)
sialala
 

Re: lakiery pękające

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:09

Właśnie słyszałam o tych pękających lakierach. Ja Jessicę znam z normalnych lakierów ale jak polecacie "pękające paznokcie" to chyba się skuszę :D
gohusia
 

Re: lakiery pękające

Postprzez koralowadama » 5 lis 2011, o 18:24

Ja próbowalam, ale kupiłam chyba nienajlepszy lakier, bo popękał tak nieładnie :/
koralowadama
 

Re: lakiery pękające

Postprzez ewcio » 8 lis 2011, o 17:32

a ile trzymają sie takie pekajace lakiery?? im dłuzej się trzyma to pojawiaja sie juz naturalne pekniecia ;]
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03

Re: lakiery pękające

Postprzez dione » 22 lis 2011, o 16:41

Powiem szczerze, że ja nimi zachwycona nie jestem. Mam jeden taki lakier i nie wygląda on zbyt ciekawie na paznokciach, także w tym wypadku jednak stawiam na klasykę ;)
dione
 

Re: lakiery pękające

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 10:33

Witam wszystkich.Jeśli chodzi lakiery pękające to polecam Pierre Arthes.
Moim zdaniem spełniają oczekiwania i są tanie.
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: lakiery pękające

Postprzez Hakiruono » 13 gru 2011, o 10:46

Osobiście nie malowałam nim paznokci, widziałam u siostry i nie podoba mi się uzyskany efekt.
Wygląda jak odpryski na starym lakierze.
Hakiruono
 

Re: lakiery pękające

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 11:52

Na każdych paznokciach efekt jest inny.
Wszystko również zależy od paznokci.
Moje oczekiwania spełnił
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: lakiery pękające

Postprzez mastylla » 24 lip 2012, o 09:14

Ja się nie mogę przekonać... Taki troche bałagan na paznokciach...

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: lakiery pękające

Postprzez witch » 27 lip 2012, o 23:36

Dziewczyny, ja swój ceglasty kupiłam w Rossmanie za 6 czy 7 zł. ,marka to chyba vibo. jest na prawdę niezły, nie sądzę że gorszy od tych za 28 zł.
Faktycznie efekt jest inny niż tradycyjnie, bo o inną estetykę tu chodzi.
To raczej nie jest lakier elegancki.
Bardziej chodzi o jakąś zadziorność.
Popękane, stare....
Nie dla elegantki.
No, chyba że dla takiej o wyrafinowanym guście. :roll:

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: lakiery pękające

Postprzez Masjaa » 29 lip 2012, o 12:01

dla mnie to zbędny wymysł modowy... nie podoba mi się tak samo jak dziwna moda na malowanie jednego paznokcia innym kolorem niż reszta lub każdego innym kolorem... coś dla ofiar mody ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: lakiery pękające

Postprzez witch » 30 lip 2012, o 17:31

:witch

No tak, grunt to umiar, jak we wszystkim. ;)

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: lakiery pękające

Postprzez stokrotka1011 » 22 wrz 2012, o 12:59

na samym początku podobało mi się to, ale po czasie przestało. Nie jest to eleganckie dla kobiety która pracuje za biurkiem, a po za tym jak wibo czy miss sporty wprowadziło te lakiery pękające to całe miasto miało paznokcie żółte albo czarne.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: lakiery pękające

Postprzez lauraa » 23 wrz 2012, o 10:43

Ja ciekawa jestem jak to jest. Bo chciałabym pomalować kolorem różowym i brązowym i zastanawiam się jak ten jeden popęka to którego będzie więcej, czy tego nie da się przewidzieć.
lauraa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 16:14
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]