Libido u kobiet

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Libido u kobiet

Postprzez Allie » 27 maja 2020, o 08:48

Jak to jest, że czasami libido jest wysokie i z łóżka by się nie wychodziło, a czasami go po prostu brakuje i robi się to, ale przyjemności większej z seksu się nie wyciąga. Mówię tutaj o cyklach kwartalnych niż miesięcznych. Macie jakieś swoje przemyślenia na ten temat?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez Pena » 28 maja 2020, o 08:40

Fakt, dużo zależy od faceta, ale chyba wiem co masz na myśli. U mnie niskie libido było spowodowane wysokim tempem życia, zmęczeniem itd. Jak się ograniczy, to radość wraca
Więcej aktywności fizycznej, ruchu. Zmień też dietę, nie wiem w sumie co jadasz, ale to też jest pewien czynnik który może mieć wpływ.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 1 cze 2020, o 09:59

Nie no tak, tego jestem świadoma. Mam pewne postanowienia w tym zakresie, różnie bywa z ich realizacją... Po prostu chciałam się trochę wyżalić, podzielić opiniami, posłuchać waszych doświadczeń.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez szaja » 1 cze 2020, o 13:53

róznie to bywa
szaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2020, o 13:39

Re: Libido u kobiet

Postprzez Pena » 2 cze 2020, o 10:01

Oglądałam kiedyś jakiś film dokumentalny i tam coś takiego było, że facet dostosowuje się w tych sprawach do kobiety i wniosek tam był taki, że to za sprawą feromonów właśnie.

Myślę że sporo zależy od charakteru, temperamentu - dieta też jest istotnym czynnikiem. Odpowiednia suplementacja poprawiająca działanie pewnych układów odpowiedzialnych za libido.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Libido u kobiet

Postprzez magnolic » 2 cze 2020, o 12:44

u mnie takie wahania były spowodowane braniem tabletek antykoncepcyjnych...
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 3 cze 2020, o 09:25

To u mnie takiej tolerancji w związku raczej by nie było, na kogoś trzeciego. Zresztą ja też mam konserwowe podejście
Widzę że nie tylko ja miewam takie problemy...
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez Pena » 8 cze 2020, o 08:20

Nie samą pracą i domem człowiek żyje. Rower, bieganie, spotkania ze znajomymi - czyli dużo bodźców zewnętrznych aby nie popaść w apatię.

Jeżeli chodzi o suplementację to sporo dobrego robi chociażby libido therapy, hiszpańska mucha (zwana też sex elixir - jest kilka rodzajów).

W łóżku nie bać się otwartości, stosowania gadżetów, lubrykatów. To wszystko nieźle podkręca atmosferę.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Libido u kobiet

Postprzez Onlla » 12 cze 2020, o 09:36

Myślę, że to co napisałaś w wielu przypadkach jest prawdą.

Nad związkiem trzeba pracować. Dotyczy to zarówno jednej jak i drugiej strony.

Sex? Wciąż jesteśmy społeczeństwem dla którego w wielu kręgach jest to temat tabu. Podobnie jak sobie pomóc nawzajem..
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 15 cze 2020, o 08:17

Nie no jestem otwarta na nowe doznania, eksperymenty tylko czasami ciężko to wyartykułować, aby nie zostać posądzoną o jakieś dziwactwa, że co ja w ogóle powiadam...
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez Pena » 15 cze 2020, o 08:49

No to najlepiej nic nie robić i niech się samo naprawi. Nie no proszę cię... jeżeli sama nie masz woli poprawy sytuacji, to nie licz, że samo się zrobi.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Libido u kobiet

Postprzez xena » 15 cze 2020, o 14:06

Alkohol ma tą fajną właściwość że stajemy się po nim odważniejsi, znikają opory. Lepiej z nim nie przesadzać, ale fakt czerwony napój dużo daje. Podobnie zresztą jak wymienione wcześniej libido therapy czy inne tego typu afrodyzjaki/feromony itd. Aż się trochę nakręciłam
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 16 cze 2020, o 10:00

A czy mogłabym poprosić o jakiś skład? Chodzi tutaj o libido therapy Szukałam ale nie znalazłam.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez xena » 16 cze 2020, o 14:33

To coś słabo szukałaś

L-Arginina
Tribulus terrestris
Catuaba (Trichilia catigua)
Wapń(węglan wapnia)
Ginkgo biloba

W tym zestawieniu zwróć uwagę szczególnie na l-arginina substancja wykorzystywana w wielu dziedzinach. Wszystko w sieci masz opisane, szukaj w google
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 17 cze 2020, o 09:21

Generalnie ciekawa dyskusja się rozwinęła, fajnie wymienić się opiniami i spostrzeżeniami na temat realcji damsko-męskich

Widzę, że każdy ma jakieś tam problemy, mniejsze lub większe ale są. Kupione, tanie nie było. Zobaczymy...
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez Allie » 3 lip 2020, o 07:17

Muszę powiedzieć, zę podchodziłam sceptycznie do tego rodzaju suplementacji, ale mija już 10 dzień i daje widzę już po sobie pierwsze pozytywne efekty
Libido jest znacznie większe, pojawiła się też pewnego rodzaju odwaga w wyrażaniu swoich potrzeb No zobaczymy jak to się dalej rozwinie, ale jest obiecująco

Dzięki za ciekawą dyskuskję, spostrzeżenia, doświadczenia itd
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Libido u kobiet

Postprzez Eds » 26 lip 2020, o 20:05

Allie i jak efekty? Właśnie się zastanawiam nad kupnem.. niestety u mnie libido bliskie zeru..
Eds
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2020, o 20:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]