liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Minia Kinia » 27 maja 2013, o 11:12

Hej dziewczyny. Chciałam kupić swojemu chłopakowi na prezent liquidy do e-papierosa. Sama nie palę, więc nie bardzo się na tym znam. Wiem, że mój chłopak uwielbia liquid Virginia z rm1, ale chciałam podarować mu jakieś nowe smaki. Będę wdzięczna za pomoc :)
Minia Kinia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:08

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez maggietka » 29 maja 2013, o 09:20

Spróbuj espresso z rm1 :) niby to kobiecy smak, ale mój chłopak też go wapuje i bardzo mu smakuje :)
maggietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:43

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez gina74 » 25 paź 2013, o 22:49

Cześć, niewiele napisałaś... bo warto zwrócić uwagę na to czy lubi owocowe, jakieś słodkie czy tradycyjne tytoniowe :) więcej szczegółów :) Jeśli chodzi o tytoniowe to z całą pewnością mogę polecić taste of carmen marki Smokers Delight od LiquidsDeluxe :) jeśli chodzi o owocowe to też mają fajne :p
gina74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 13:01

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez myszka28 » 31 sty 2014, o 09:23

ja się trzymam banana i arbuza :D
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Hadassa » 31 sty 2014, o 09:58

kolega zachwala ostatnio kawę ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez redorange666 » 31 sty 2014, o 12:31

JAk to koleżanka nie napisała jakie lubi. Virginia to klasyczny smak tytonioowe.
Polecam Noble - jak tyton fajkowy, cuban mniamo, black tabacco (jak marlboro), legendary special (L&M) - jak dla mnie bez smaku, Gentelman, i Fresh tabacco (mi kojarzy się w smaku z piernikiem) bardzo go lubię.

Aaaa i nie polecam polskich liquidów P1. Są rzadkie i znacznie szybciej się zużywają.
Używam tyko milda, provoga, liquinn-a.

Ostatnio edytowano 31 sty 2014, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łączenie postów
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez myszka28 » 5 lut 2014, o 09:16

redo to ty jarasz jak smok :D ja mam LM to masakra jest płuca można wypluc zawsze mieszkam z innym smakiem bo sam LM dla mnie nie do szafniecia jest za mocny
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez sosia » 13 kwi 2014, o 20:47

Ostatnio dobry próbowałam lime EASTERN MYSTERY, wydawało mi się, że może dziwnie smakować, bo to coś z posmakiem anyżu, ale dość przyjemny w smaku.
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez priada » 30 maja 2014, o 19:18

Każdemu smakuje co innego, nie ma więc sensu kierować się przy wyborze gustami obcych ludzi.

Avatar użytkownika
priada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 18:49
Lokalizacja: Neverland

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 3 cze 2014, o 13:35

Zgadzam się,najlepiej zrobisz kupując kilka liquidów smakowych i sama przekonasz się który z nich najbardziej Ci odpowiada,czy smak czekolady,czy wanilii czy jeszcze inny:)

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Heczbek » 2 lip 2014, o 15:42

redorange666 napisał(a):JAk to koleżanka nie napisała jakie lubi. Virginia to klasyczny smak tytonioowe.
Polecam Noble - jak tyton fajkowy, cuban mniamo, black tabacco (jak marlboro), legendary special (L&M) - jak dla mnie bez smaku, Gentelman, i Fresh tabacco (mi kojarzy się w smaku z piernikiem) bardzo go lubię.

Aaaa i nie polecam polskich liquidów P1. Są rzadkie i znacznie szybciej się zużywają.
Używam tyko milda, provoga, liquinn-a.


ja wole P1 bo te gęste potrafią zaciągać syropami, farmaceutykami. Z rzadkimi to się nie zdarza.
a jeśli chodzi o smak: polecam arbuza

W życiu piękne są tylko chwile
Heczbek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 15:18

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Irivien » 21 lip 2014, o 20:27

P1 jest wcale niezła, ale zauważyłam, ze nie "współpracuje" z niektórymi e-papierosami. Ten sam liquid potrafi czasami smakować jakby byl przejarany, mimo świeżej grzałki x/ Poza tym sporo smaków mają jakby... "niedociągnietych"?
Ja osobiscie jestem fanką taniego dr. Jacka, ma świetne smaki owocowe :-) Ich arbuz mnie uwiódł : D
Sporo zamawiałam też liquidów blue mist na allegro, nie narzekałam. Zwłaszcza przy takiej cenie- a "taniość" dla studenta ważna rzecz.
Niedawno szarpnęłam się na Cottien, zawojowały mi serce tymi kobiecymi pudełkami i...zawiodłam się. Smak Cuban Libre w ogóle nie przypominał smaku drinka x/ Własciwie nie przypominał niczego, co znałam. Mam go od 2msc i nadal pół buteleczki ;<
Avatar użytkownika
Irivien
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 01:13
Lokalizacja: bliżej nieokreślona

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez insolita » 6 sie 2014, o 23:46

Ja pale tylko z DPV, have albo sliwke, innych marek mi nie smakuja wcale. Baterie tez maja dobre, wytrzymale.
Avatar użytkownika
insolita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 23:28

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Marlen » 15 paź 2014, o 16:37

Po wielu próbach wybrałam w końcu liquidy atmant. Jak dla mnie liqudy smakowe to rewelacja, o przekonywującym i autentycznym smaku. TRuskawka smakuje jak świeżo zerwany owoc. Ciekawy jest też smak czekolady z bitą śmietaną a najważniejsze że nie wchodzi w bioderka. :) Dają też całkiem sporą chmurę.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Marlen » 30 paź 2014, o 10:53

Dla zainteresowanych od 1 listopada w sklepie Atmant jest promocja. Przy zakupie liquidu do każdej zamówionej sztuki dodatkowo jeden olek tylko z a 3 zł.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Panna_Mysia » 24 sty 2015, o 16:18

Mój mąż lubi owocowe aromaty, ale ostatnio kupiłam mu wanilię i czekoladę - był zadowolony.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Pam_ela » 9 lut 2015, o 10:57

Ja rzuciła te cholerstwo epapierosowe, bo ciagle miałam sucho w gardle - masakra... a jak juz cos, to liquidy lubiłam tylko takie papierosowe z Milda

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 12 lut 2015, o 13:52

Ja nawet nigdy nie próbowałam więc ciężko mi stwierdzić który liquid o jakim smaku będzie dla Ciebie najlepszy,warto je przetestować każdy osobno i wtedy sama bez problemu coś dopasujesz:)

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Hadassa » 13 lut 2015, o 12:03

Pam_ela napisał(a):Ja rzuciła te cholerstwo epapierosowe, bo ciagle miałam sucho w gardle - masakra... a jak juz cos, to liquidy lubiłam tylko takie papierosowe z Milda

Kumpel z tego samego powodu też przestał je palić

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez apollo » 26 lut 2015, o 12:10

Mnie np. mega odpowiadają truskawkowe liquidy vIlt, a niby zawsze paliłam klasyczne papierosy. Co do suchości w gardle - nawet jeśli faktycznie macie sucho to jest to o niebo lepsze niż palenie śmierdzieli. Kto na dłużej odszedł od normalnych fajek, ten wie o czym piszę.
apollo
 

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 26 maja 2015, o 08:32

Swego czasu także próbowałam wanilii oraz czekolady i mimo iż dla innych nie czuć dumy to dla samego e-palacza smak jest w porządku,tylko starajmy się stopniowo faktycznie ograniczać nikotynę za pomocą e-fajki.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Iwoneczka » 26 maja 2015, o 09:41

Mnie najbardziej posmakowało z firmy hangsen truskawka z miętą , z bodge zielone jabłko. A tak to kiwi jest dobre, czereśnia, no i mięta

http://www.bigfishing.pl/ - sklep wędkarski oferujący ogromny wybór towarów.
Iwoneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 15:34

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 23 cze 2015, o 08:02

Nic z owocami,chociaż to jabłko brzmi dosyć kusząco... Może ktoś z Was również próbował i napisze swoją opinię czy warto? Po ile kupowałaś liquidy oraz gdzie?

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 15:00

Mój mąż kupuje owocowe, najbardziej lubi truskawkę i malinę - ostatnio, bo z nudów zdarza mu się zmienić preferencje.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: liquidy do e-papierosów - co polecacie?

Postprzez SloWott » 16 paź 2015, o 23:36

Ja tylko mentolowe
SloWott
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2015, o 23:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]