macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog

Postprzez Abram » 4 maja 2023, o 09:31

Jak macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog, którą możecie mi polecić to dawajcie znać. Zależy mi na jakieś lekarce, która faktycznie zagwarantuje dobra opiekę medyczną, z doświadczeniem, a także z sensownym podejściem do pacjentki.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 149
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog

Postprzez Maczek » 16 maja 2023, o 10:08

Medyczna opieka w gabinecie przy Os. II Pułku Lotniczego stoi na bardzo wysokim poziomie, można liczyć na doktor Monikę Knapik – Rybka. Doświadczona w tym co robi, profesjonalna medyczna pomoc dla każdego.
Maczek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 7 kwi 2023, o 12:07

Re: macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog

Postprzez freya » 11 cze 2023, o 12:56

Gdzieś już słyszałam o tej dr, może zna się na antykoncepcji hormonalnej? Chciałam zapytać o tabletki drovelis, podobno są nowoczesne i mogą je stosować nawet kobiety z cukrzycą
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: macie w Krakowie jakąś sprawdzoną ginekolog

Postprzez ewelonkax » 31 sty 2024, o 16:03

Świetna ginekolog przyjmuje w enel med dr Julita Franaszek w oddziale galeria krakowska ma bardzo dobre opinie i sama też poszłam do niej z polecenia. Najlepiej zadzwonić do nich i dopytać o terminy bo wiem że cieszy się zainteresowaniem i ma dużo pacjentek więc może być problem z terminami. Ja tego nie doświadczyłam bo wizytę miałam w ramach pakietu prywatnego kobieta komfort, który mam z gwarancją dostępności badań i wizyt na już :) I nie powiem, jest to komfort!
ewelonkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 10:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]