MĄDRE GŁOWKI czyli zajęcia z efektywnej nauki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

MĄDRE GŁOWKI czyli zajęcia z efektywnej nauki

Postprzez dkswit » 11 mar 2013, o 11:12

Masz dziecko w wieku szkolnym?
Dostrzegasz u niego problemy z nauką/koncentracją/zapamiętywaniem?

W tym celu uruchomiliśmy w Domu Kultury ŚWIT w Warszawie, przy ul. Wysockiego 11 zajęcia, które pomogą ten problem rozwiązać.
dla kogo? zajęcia przeznaczone dla dzieci 8-12 lat
gdzie? Dom Kultury ŚWIT, ul. Wysockiego 11, Warszawa
kiedy? każdy piątek w godz: 17.00-18.00
W ramach zajęć uczestnicy poznają:
- mnemotechniki, tj. zakładki osobiste, łańcuchową metodę zapamiętywań, pokój rzymski, zakładki obrazkowe;
- uczą się metod i technik szybkiego czytania;
- zaznajamiają się z metodami tworzenia map myśli;
- poznają techniki relaksacji i koncentracji;

Nauka odbywa się przez zabawę w partnerskiej atmosferze współpracy i integracji grupowej. Dzięki tym zajęciom uczestnicy odkrywają w praktyce, że nauka może być przyjemna i że niemożliwe staje się możliwe. Trwają zapisy!!! 811-01-05 wew. 103 lub [email protected]
zapraszamy!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
dkswit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 11:00

Re: MĄDRE GŁOWKI czyli zajęcia z efektywnej nauki

Postprzez kusicielka » 11 mar 2013, o 17:26

Fajne :)

A ja zachecam do zainteresowania szkoła Vinci. To nie reklama, ale moja mała teraz zaczyna kurs helikopter i boimy się czy nie zamkną grupy, gdyż są tylko 3 osoby - 5 latki, a ta jedna jeszcze nie potwierdziła uczestnictwa w całości, bo choruje :(

Kurs kosztuje max 850 zł za 13 spotkań po 2 godziny. Zajęcia odbywają się na ursynowie w szkole 319 (chyba) ul.ZWM. Cena zależy od ilości dzieciaków. To świetne przygotowanie do szkoły. Zajęcia pobudzają myślenie, ale sa forma zabawy. Jakby co, piszcie na priv, albo szukajcie kontakut na vinci.fm. Na stronie nie ma już info o tym kursie, gdyż nie jest on kursem programowym, a na specjalne życzenie.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron