Makijaż permanentny Kielce

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Makijaż permanentny Kielce

Postprzez Paula0 » 1 kwi 2021, o 09:29

Dajcie znać, gdzie ewentualnie w Kielcach jest jakieś sensowne miejsce, gdzie można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej i liczyć na to, że będą na dobrym poziomie wykonane. Myślę o mezoterapii więc jeśli macie coś sprawdzonego w tym względzie to dajcie znać. Zależy mi na takim miejscu, gdzie będzie można liczyć na to, że taki zabieg będzie bezpieczny.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Makijaż permanentny Kielce

Postprzez Wiki11 » 13 kwi 2021, o 08:24

W Kielcach mogę Ci polecić permanentnykielce.pl/ - miejsce prowadzone na Orląt Lwowskich przez Panią Edytę Drogosz, która ma świetnie przygotowane zabiegi i to nie tylko makijaż permanentny, ale również inne zabiegi z medycyny estetycznej więc można liczyć na tą ofertę i przygotowane tam propozycje. Poza tym indywidualne podejście ze strony Pani Edyty i tym samym zabiegi zawsze dopasowane do potrzeb konkretnej osoby.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron