Dieta

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta

Postprzez dominika10 » 29 wrz 2021, o 21:29

Cześć, szukam zdrowego sposobu na schudnięcie i chcę to zrobić w bezpieczny sposób. Koleżanka poleciła mi dietetyka w maxprogress. Myślicie, że to przyniesie skutki, podobno pracują tam sami profesjonaliści?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Dieta

Postprzez isabelleelle199 » 30 wrz 2021, o 08:36

Myślę, że to ma sens. Ja też korzystam z porad dietetyka i dodatkowo wspomagam się suplementem my best slim, który pomaga zredkować wagę i łaknienie. Mega polecam.
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Dieta

Postprzez Amela22 » 5 paź 2021, o 22:18

Ja z kolei postawiłam na catering od Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a już samo to daje super efekty:)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Dieta

Postprzez donatka » 11 paź 2021, o 23:11

cieszę się, że się zdecydowałam na dietę pudełkową, jem zdrowiej, pilnuję kalorii, wybrałam dietę w Nice to fit you, mam na 5 dni w tygodniu w wydaniu classic, jestem pozytywnie zaskoczona jak dobre sa te posiłki :)
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Dieta

Postprzez anita_an » 12 paź 2021, o 14:25

donatka napisał(a):cieszę się, że się zdecydowałam na dietę pudełkową, jem zdrowiej, pilnuję kalorii, wybrałam dietę w Nice to fit you, mam na 5 dni w tygodniu w wydaniu classic, jestem pozytywnie zaskoczona jak dobre sa te posiłki :)

No właśnie też zastanawiam się nad tą dietą, czytałam o niej dobre opinie i z tego co widzę, mają bardzo zróżnicowane menu. Podobno można sobie wybierać posiłki, jak to wygląda w praktyce?
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Dieta

Postprzez MartaMM » 16 paź 2021, o 22:04

Amela22 napisał(a):Ja z kolei postawiłam na catering od Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a już samo to daje super efekty:)


Też od nich zamawiam i jedzonko jest sztos. Wszystko apetycznie podane, starannie przygotowane, dobrze doprawione. Jedzenie dobrze wygląda a jeszcze lepiej smakuje. No i jest syte- mnie w zupełności wystarcza to co od nich dostaję.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Dieta

Postprzez Żabnik » 7 gru 2021, o 16:29

Witam.
Ja jakiś czas temu szukałem fajnej oferty diety pudełkowej. Brat polecił mi zajrzeć tutaj: https://dietyzchatki.pl/olsztynek/. Sam korzystał z ich cateringu i dlatego mi polecił. Od tamtego czasu korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Jedzenie wyśmienite oraz zdrowe co w moim przypadku, gdy trenuje kulturystykę jest bardzo ważne. Dzięki nim trzymam formę i mogę wam polecić ich dania.
Pozdrawiam.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Dieta

Postprzez Laraka » 16 gru 2021, o 13:14

Najlepszą dietę pudełkową w Warszawie ma Fundacja Dietering. Bardzo znana firma, działająca w tej branży z jej diet korzysta wiele znanych osób. Firma dostarcza całodzienne wyżywienie pod wskazany adres - wygodnie i bezpiecznie. Mają do wyboru bardzo różne rodzaje diet (standard, wegetariańska, bez glutenu, bez laktozy, oczyszczające itp.), a każdą z nich w kilku opcjach jeśli chodzi o kaloryczność. Dania są smaczne, urozmaicone, wykonane z wysokiej jakości produktów. Można na nich schudnąć lub utrzymać wagę - zależnie od potrzeb.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Dieta

Postprzez JuliaBed » 11 sty 2022, o 18:29

Ja zdecydowałam się zamawiać catering od Wygodnejdiety. ZApewniają mi 5 posiłków dziennie a jedzonko jest smaczne i urozmaicone więc dieta się nie nudzi i znacznie łatwiej dzięki temu na niej wytrwać:) No i co ważniejsze, ja w końcu nie muszę martwić się gotowaniem ani zakupami.
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Dieta

Postprzez lazyday.sunny » 2 lut 2023, o 10:41

Sprawdzony na 100%, tym bardziej w moim przypadku, bo korzystałam z ich usług.
Catering firmowy https://polskiobiad.pl/ na Energetyków 23 w Lublinie, kontakt 787 604 606
Rzetelni, punktualni, kuchnia wprost przepyszna.
lazyday.sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 lut 2023, o 19:20

Re: Dieta

Postprzez wilexen490 » 1 kwi 2023, o 10:57

Jeśli chcecie schudnąć szybko to chyba najlepszy sposób są to suplementy, sprawdzone możecie znaleść tutaj:

dietalux.wordpress

(wklejcie link w przeglądarke i znajdziecie)

życze powodzenia :)
wilexen490
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2023, o 10:52

Re: Dieta

Postprzez Nikolcia9 » 3 kwi 2023, o 20:57

Ja używałam tego suplementu: fituroda.pl/utrata-wagi-z-burnrizer-tabletki-na-odchudzanie do tego trening i zrzuciłam około 20 kg :)
Nikolcia9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 20:55

Re: Dieta

Postprzez klaryska » 9 lis 2023, o 15:18

A czy oni układają także plany żywieniowe pod dietę ketogeniczną? Według mnie to jedyny skuteczny sposób na schudnięcie bez efektu jo-jo. Organizm przestawia się na niej na spalanie tłuszczu, a nie na magazynowanie, więc jest dużo bardziej efektywna.
klaryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lis 2023, o 15:00

Re: Dieta

Postprzez Takowo » 6 gru 2023, o 11:44

Na pewno taka wyłączeniowa dieta będzie dostępna w ofercie https://margosfit.pl/. Firma dostarcza posiłki każdego dnia i to w okolicy Kędzierzyna-Koźla, Strzelec Opolskich, więc wszystko świeże, wysokiej jakości to na pewno istotne
Takowo
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]