Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez KasiaW » 10 wrz 2016, o 17:44

Ja mam lakiery z NeoNail i Semilac jednego. To wam powiem, że Semilac mi po 5-6 dniach potrafi płatami odchodzić, a NeoNail się i 3 tygodnie trzymał. Ale zwykle po 1-1,5 tyg i tak ściągam. Moczę w acetonie i czekam aż odbąbelkuje, potem patyczkiem odsuwam czy lekko zdrapuje i już. Trochę zabawy jest, ale póki co dla mnie to lepsze niż folia.
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez aniaM » 11 wrz 2016, o 00:45

moniczka89 napisał(a):ja też maluję lakierami z makear i nie mam uczulenia ale słyszałam że koleżanka miała jakieś lakiery no name i dostałą uczulenie. Ja uważam że jak robić hybrydy to porządnymi lakierami.

słyszałam coś już o tych lakierach. Również zastanawiam się nad zakupem kliku.
aniaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 22:32

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez pyśka » 11 wrz 2016, o 22:57

Mam właśnie lakiery z makear i są git. Maluje się dobrze i utrzymują się około 3 tyg.
pyśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:17

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez stefcia25 » 23 wrz 2016, o 19:59

alicjakierna napisał(a):poszukuję informacji, odnośnie kolorku z opi Love is in My Cards ? czy na paznokciach wygląda soczyście? Ile czasu utrzymywał się na paznokciach?


Ja korzystam z tych kolorków, ale powiedz co chcesz wiedzieć dokładnie? Tego kolorku akurat nie mam, ale inne utrzymują się ok 3 tygodni, tylko wiadomo, już wtedy widać niezbyt dobrze prezentujący się odrost. :)
stefcia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 19:35

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez milla77 » 26 wrz 2016, o 16:26

Czy któraś z Was słyszała o lakierach mollon?? Szukałam czegoś co nie będzie miało formaldehydu w składzie, bo podobno przez niego jest najwięcej uczuleń, no i takie coś znalazłam. Jestem ciekawa jak z trwałością tych lakierów, jakby dały radę te 2 tyg wytrzymać by było super :))
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez lexie » 26 wrz 2016, o 20:26

Milla77 ja używam lakierów Mollon, dla mnie są super. Jestem alergiczką więc muszę uważać na to, co stosuję, te lakiery mają formułę 3- free, czyli są pozbawione najgorszego świństwa:). SPAM, teraz tylko kolorki dokupuję;)


ALE KOLEZANKA JESZCZE LINKOW NIE MOZE WKLEJAC
lexie
 

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez ocelyra » 30 wrz 2016, o 10:19

ja kupiłam sobie lampę w zestawie z jakimiś lakierami, które mi wytrzymywały 1 max 2 dni... w koncu kupiłam semilac z miesiac temu, ale do tej pory nie uzylam, bo caly czas mi sie lamia i rozdwajają - jak na złość
ocelyra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2016, o 15:54

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Anatolla » 30 wrz 2016, o 22:34

Uwielbiam hybrydy! trwalsze niż zwykłe lakiery, a wyglądają na dużo bardziej naturalne niż żele :) tylko trzeba albo samej robić albo chodzić do kosmetyczki. Plus jest taki, że można łatwo się ze swoją kosmetyczką zaprzyjaźnić ;)
Anatolla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 22:17

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez elkabeee » 2 paź 2016, o 00:38

hah semilac najbardzije uczula :) powodzenia, 2 3 razy i juz bedzie uczulonko.
elkabeee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 16:55

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Hadassa » 2 paź 2016, o 06:43

Byly 2-3 razy i nie bylo uczulonka :)
Nie ma co generalizowac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Semilac » 2 paź 2016, o 20:51

elkabee, na rynku nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Kwestia alergii zależy od różnych czynników np. od przygotowania płytki, higieny narzędzi, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności Klienta do uczuleń. Warto przed zakupem zapoznać się ze składem, który jest dostępny na opakowaniu.

W razie pytań chętnie pomogę,
Online Ekspert marki Semilac
Semilac
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 09:35

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez orszulka » 3 paź 2016, o 17:55

Co kto woli. Mysle, ze kazdy ma ulubioną markę i sie jej trzyma. Akurat hybrydy robie lakierami z em nail i nie narzekam. Slyszalam o uczuleniach po semilacu, ale nie uzywalam ich produktow, wiec nie wiem co i jak :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Lidka1234 » 12 paź 2016, o 09:53

chyba kazda z nas powinna patrzec na skład a alergiczki tym bardziej. wiec zgadzam się z większościa :) a mi jakiś czas temu koleżanka poleciła lakiery które zawieraja ekstrakt z żywicy drzewa pistacjowego Mollonu, skusiłam się na 2 kolory - fuksje i vanillie , tak do przetestowania i jestem z nich zadowolona, a przygód z lakierami hybrydowymi miałam sporo :)
Avatar użytkownika
Lidka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:03
Lokalizacja: Polska

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Lidka1234 » 12 paź 2016, o 09:54

A mam pytanie jeszcze, co myślicie o oliwkowym kolorze na paznokciach? Któraś może maluje na taki odcień? Bo odchodzę od letnich żółci błękitów...
Avatar użytkownika
Lidka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:03
Lokalizacja: Polska

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Hadassa » 12 paź 2016, o 22:40

Lidka kolor i tak jest chyba kwestia czy bedzid Ci pasowal do garderoby czy tez do Ciebie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Lidka1234 » 13 paź 2016, o 14:34

Ale też chcę mieć trendy kolory... dlatego pytam:> Czy lądnie taki kolor wygląda na paznokciach :>
Avatar użytkownika
Lidka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:03
Lokalizacja: Polska

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez olajola » 17 paź 2016, o 23:04

Oliwkowy na jesień jest super. Ja właśnie czekam aż mi przyjdzie z LINK mój semilac 150 hunter queen. Mam nadzieję, że będzie cudowny. ;)

ZA REKLAME PODZIEKUJEMY
olajola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 22:33

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Kelby » 9 lis 2016, o 23:17

Dziewczyny a ile powinien kosztować manicure hybrydowy w salonie? Czy 60 zł to dużo?
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez DorotaNowicka » 22 lis 2016, o 19:21

Nie dużo, ale pewnie będziesz miała taki manicure "bez szaleństw". Kosmetyczka pomaluje Ci pewnie na jakiś jeden kolor.

Te lakiery Makear też są 3-free więc są bezpieczniejsze.

Semilaci mnie również uczuliły. Dwa tygodnie się z tym męczyłam, żeby paznokcie jakoś wyglądały
Avatar użytkownika
DorotaNowicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 10:15

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Semilac » 23 lis 2016, o 11:21

DorotaNowicka - przykro nam, że spotkała Panią taka sytuacja. Oprócz wspomnianego przeze mnie Certyfikatu Bezpieczeństwa posiadamy również certyfikaty Dermatestu, a produkty rekomendowane są przez wiele osób. Staramy się, by nasze produkty były coraz lepsze, dlatego prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej odnieść się do sygnalizowanych problemów.
Pozdrawiam
Online Ekspert marki Semilac
Semilac
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 09:35

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez maslanka » 23 lis 2016, o 11:50

ja chodzę regularnie na hybrydy do Coco-Time we Wrocławiu. Oni potrafią zadbać o moje dłonie jak nikt inny :) do tego mają ogromny wybór lakierów! Poza tym ja nigdy nie miałam żadnych uczuleń na lakiery i nie spotkały mnie takie nieprzyjemności
maslanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 11:48

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Sanderka » 23 lis 2016, o 23:23

hybdydy to w ogóle jak dla mnie rewolucja, wyglądają naturalnie i sa trwałe :)
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez lissa80 » 8 gru 2016, o 08:41

Ja uwielbiam jak żona ma hybrydy na dłoniach. A do tego efekt kociego oka, rewelacja. Korzysta tylko z produktów firmy biokur Kosmetyki Profesjonalne

ZA REKLAME PODZIEKUJEMY
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez DorotaNowicka » 13 gru 2016, o 15:40

No niestety spuchły mi paluchy i zrobiły się jakieś małe krostki pod paznokciami. Na szczęście poszłam szybko do apteki i tam dali mi wapno, jakieś tabletki i coś do smarowania tych palców. Moja siostra i dwie znajome też mają uczulenie. Spróbujcie ulepszyć te swoje lakiery bo co raz częściej spotykam się z negatywnymi opiniami i tracicie klientki. Bardzo się na tym nie znam ale te makear są bez formaldehydu, toulenu i dpd więc są bezpieczniejsze. Może warto pójść w ich ślady?
Avatar użytkownika
DorotaNowicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 10:15

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Hadassa » 14 gru 2016, o 13:36

Semilac napisał(a):DorotaNowicka - przykro nam, że spotkała Panią taka sytuacja. Oprócz wspomnianego przeze mnie Certyfikatu Bezpieczeństwa posiadamy również certyfikaty Dermatestu, a produkty rekomendowane są przez wiele osób. Staramy się, by nasze produkty były coraz lepsze, dlatego prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej odnieść się do sygnalizowanych problemów.
Pozdrawiam
Online Ekspert marki Semilac

Obawiam sie ze kolezanka nawet nie miala stycznosci z Waszymi produktami a pojawila sie tylko by zrobic reklame innej firmie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron