Maseczki do włosów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Maseczki do włosów

Postprzez swallow » 21 kwi 2011, o 18:51

Witam!
Mam prośbę, potrzebuję jakiś sprawdzonych metod na maseczki do włosów...
Jestem zdesperowana odżywki pomagają ale nie tak jak powinny, moje włosy są suche i juz starciłam nadzieję ze jest na to jakaś rada :(:(
Jedwab pomaga ale po umyciu stają sie znowu drutami.
Od dziecka mam suche włosy ale ostatnimi czasy to juz przesada.
POMOCY :cry:
swallow
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez apollo » 27 kwi 2011, o 17:12

Poszukaj sobie czegoś takiego jak intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych BIOVAX. Maseczka zapewnia trwałość koloru i bezpieczeństwo włosów. To z opakowania ;-) Nie no, naprawdę to bardzo dobra maseczka i kosztuje mniej niż 20 złotych. Powinnaś być zadowolona.
apollo
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez pomcia » 13 maja 2011, o 15:05

fajne są też te odżywki w spray z biowaxu
pomcia
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez swallow » 16 maja 2011, o 15:18

Dzięki napewno ją wypróbuję :)
swallow
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez apollo » 19 maja 2011, o 17:55

I jak? Spróbowałaś tej maseczki BIOVAXu? Jeśli tak, to opisz czy jesteś zadowolona i czy w ogóle chodziło o taki typ jaki wskazałam.
apollo
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 11:10

hej!
Polecam zainwestowac troszke w kosmetki do wlosów polecam polecam i jeszcze raz polecam maske ktora robi cuda!
Wystarczy dac tyle co na palec tej maski mozeszz przy bardzo zniszczonych wlosach potrzymac ja dłuzej a pozniej nie dokladnie spłukac zeby została jeszcze na wlosach.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
agusnysa
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez Natalia Ephemer » 6 cze 2011, o 15:34

A ja stanowczo polecam Biovax - nakładam na noc na włosy rano spłukuję i są takie mięciutkie... Cudowne!
Natalia Ephemer
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez pomcia » 11 cze 2011, o 19:15

Też cenię sobie te produkty z biovax, przynoszą efekt a to się liczy
pomcia
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez mexxy89 » 2 lip 2011, o 18:06

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
mexxy89
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez swallow » 4 lip 2011, o 13:14

:) wiecie, nie próbowałam tego Biovaxu ale kupiłam zwykłą odzywkę z Dove intesywna regeneracja i wygląd moich włosów zupełnie sie zmienił są miękkie lśniące i zdrowe :) a co do zagęszczania?? Myslałam zeby je przezadzić bo mam ich bardzo duzo :P
swallow
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez certyfikowane_piekno » 4 lip 2011, o 16:28

Poza stosowaniem kosmetyków pielęgnacyjnych pamiętaj również, że Twój sposób żywienia ma wpływ wygląd włosów. Jedz ryby. Pomyśl też o suplemencie diety bogatym w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, zwiększ także spożycie potraw obfitujących w cynk, magnez, selen, żelazo. (szpinak, soję, a także orzechy, pestki dyni, migdały wymieszane z muesli i czekoladę, ale gorzką, najlepiej 50%, a nawet 70%.)W razie potrzeby udaj się do lekarza medycyny estetycznej - najlepiej sprawdzonego, należącego do grupy lekarzy certyfikowanych.
certyfikowane_piekno
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez babyisback » 5 lip 2011, o 12:43

Ja bardzo sobie chwalę nowe odżywki z Welli, wielka tuba 500 ml kupiłam za 12 zł. Włosy są miękkie i lśniiące, na pewno zostanę przy tej odżywce.
babyisback
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez reski » 12 lip 2011, o 12:14

ja uzywam maseczek bez spukiwani róznych fir prawie wszystkie sa rewelacyjne
reski
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez apollo » 27 lip 2011, o 17:50

A może po prostu Intensywnie regenerujący SZAMPON BIOVAX?
Nie korzystam z maseczki - szampony od Biovaxa są dla mnie wystarczające. Wysoka jakość no i efekt dokładnie taki, jakiego oczekuję. Nic więcej potrzebne mi nie jest ;-)
apollo
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez Maurelia » 2 sie 2011, o 14:09

Mogę z czystym sumieniem potwierdzić to co już wyżej zostało powiedziane o kosmetykach Biovax. Dodam tylko, że ich maska do włosów suchych i zniszczonych działa rewelacyjnie. Trzymam ją czasem na głowie dłużej niż. te 20 min, a włosy są nawilżone, delikatne i takie jak lubię "lejące". Znika suche sianko z głowy.
Maurelia
 

Re: Maseczki do włosów

Postprzez Lusiek276 » 8 sie 2011, o 16:18

Jeśli maska to tylko Gliss Kur Total Repair, jest super, świetnie odżywia włosy. Są po niej gładkie i nie rozdwajają się :)
Lusiek276
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]