MEDISAN Wrocław

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

MEDISAN Wrocław

Postprzez Kaarolinaa » 25 cze 2014, o 16:00

Witam.Chciałam podzielić się z Wami opinią odnośnie Gabinetu MEDISAN we Wrocławiu. W 100% odradzam tam wizytę! Po okazyjnej cenie wykupiłam pakiet masaży.Przeszukałam internet w celu poczytania opinii na ich temat, niestety nic nie znalazłam. Teraz już wiem dlaczego. Pierwszy "minus" jaki przyznaję to przede wszystkich wszechobecny zapach potu i papierosów,okropne!!!Mogę zrozumieć,że mężczyzna się spocił ale żeby aż tak?!?! Najpierw tzw. konsultacja lekarska-porażka. Nie choruję na nic i chciałam skorzystać tylko z relaksującego masażu na kark (praca przy biurku daje plecom mocno w kość). Usłyszałam od pana,że jak chcę się zrelaksować to muszę iść do męża-kiepski żart. Po drugie-brak kotary, która umożliwia spokojne rozebranie się-przeżyłam. Kolejny minus- miałam położyć się na brudnym i wygniecionym prześcieradle,od razu odrzuca. Poprosiłam o położenie ręcznika,z wielkim oburzeniem ale dostałam. Nagle pojawia się inny pan i zaczyna robić masaż.Moje uwagi,odnośnie odczuwanego dyskomfortu podczas zabiegu były zbagatelizowane-pan chyba mało co rozumie po polsku. Odliczałam tylko minuty do zakończenia zabiegu. Kolejny spocony pan sapiąc i dysząc nade mną, torturował mi plecy. Z wielkim trudem ale dałam radę. Chciałam zrezygnować z dalszych wizyt ale pomyślałam,że dam im szansę.Podczas kolejnej wizyty zapytałam pana wprost czy to on może mi zrobić masaż- w odpowiedzi usłyszałam,że on się nie zajmuje takimi sprawami. Zażartowałam,że nie jest "od brudnych spraw". W odpowiedzi usłyszałam,że on jest tu tylko od liczenia pieniędzy-kolejny kiepski żart a może smutna prawda. Powiedziałam, że na zdjęciach to właśnie on widnieje jako osoba wykonująca zabieg i nie ma nigdzie mowy o kimś innym. Niestety ponownie pojawił się ten sam sapiący facet, w tym samym przepoconym ubraniu. Nawet nie umył rąk-czuć było papierosy!!! Nie wspomnę już o tym,że obaj byli lekko "wczorajsi". Panowie rozmawiają między sobą po rosyjsku bądź ukraińsku a ty leżysz na kozetce, jak ktoś kto przeszkadza im w pogawędkach,frustrujące. Brak podejścia do pacjenta sprawia, że odechciewa się kolejnych wizyt. Nie da się zrelaksować kiedy zapach potu jest tak mocny,że aż gryzie w gardle. Zrezygnowałam z reszty przysługujących mi zabiegów. Strach pomyśleć jak będzie nieprzyjemnie pachnieć kiedy zaczną się upały. Co do jakości wykonywanego zabiegu trudno jest mi się wypowiedzieć, ponieważ niedogodności panujące w gabinecie przysłaniają wszystko. Niestety wykupiłam też pakiet teściowej-była tylko raz. Usłyszała, że z takim PESELEM jak ona, to ma prawo wszystko boleć (teściowa ma 59 lat!!!-zwykłe chamstwo z ich strony!). Raz jeszcze odradzam korzystania usług pseudo "gabinetu"!!!Nie dajcie się nabrać!! To są pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej poszukać prawdziwego salonu a nie "gabinetu" w mieszkaniu,gdzie unoszą się zapachy wczorajszego smażonego kotleta. NIE POLECAM!!!
Karolina N.
Kaarolinaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 14:53

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez AiShA » 26 cze 2014, o 14:28

no to przeżycie straszne
dobrze wiedzieć że jest ktoś kto ostrzega przed przeżyciem takiej traumatycznej sytuacji

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez Astra » 26 cze 2014, o 18:40

Czasami sa takie szumne nazwy ale z profesjonalnymi uslugami niestety nie maja nic a nic wspolnego.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie , bo trudno go nie miec po takim kiepskim wystepie durnowatych masazystow z
repertuarem o tlukowatym zabarwieniu.
I tak Cie podziwiam , bo ja z pewnoscia zareagowalabym zupelnie inaczej.
Dzieki za informacje , wiec od dzis omijamy szerokim lukiem brud , brak kultury i tak koniecznego profesjonalizmu w
MEDISANIE Wroclaw. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez Kaarolinaa » 26 cze 2014, o 22:38

Szkoda,że wcześniej nie znalazłam żadnej opinii. Widocznie każdy machnie ręką i powie "trudno,poszukam innego gabinetu,zdarza się".Nawet na FB nie mają żadnego wpisu odnośnie gabinetu czy zabiegu. Czyżby naprawdę nie było zadowolonych pacjentów (chociaż jednej osoby)? Trzeba informować o takich konowałach i ukrócić nabieranie ludzi. Może macie jakiegoś dobrego masażystę? Pozdrawiam
Kaarolinaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 14:53

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 20:54

To tez prawda, ludziom nie bardzo chce sie reagowac i informowac innych .
Zloszcza sie i wykazuja tylko swoje niezadowolenie i na tym zazwyczaj koniec.
A przeciez niejednokrotnie ich opinia moglaby uchronic innych przed podobnymi frustracjami jak Twoje. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez chwistas » 2 lip 2014, o 10:16

NIe ma co się złościć, trzeba działać ;)
chwistas
 

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez laurii » 6 sie 2014, o 09:59

Dzięki za opinię. Skutecznie uchroniła mnie przed zakupem grupona. W ogóle typowe - jak się wklepie MEDISAN wrocław, to pojawiają się same strony na okazikach, gruperach itd. Zawsze jest to podejrzane - wygląda na to, że szukają ciagle nowych klientów - nic dziwnego, po tym co opisałaś niekt nie będzie chciał tam wrócić. Szkoda, bo w sumie grupon to fajna sprawa dla promowania firmy i ściągnięcia nowych klientów, dużo firm jednak wykorzystuje to jako szybką kase i znika, sama byłam na "indyjskim" masażu na Wita Stwosza firmy krzak ....
laurii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 09:55

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez Katrin25 » 20 sie 2014, o 15:07

Świetnie, że podzieliłaś się informacją! Nie rozumiem takich ludzi. Czy nie bardziej opłacalne dla nich byłoby być profesjonalistami? Tak zarabiają tylko na ludziach, którzy omyłkowo się u nich zjawili. Gdyby zachowywali się fachowo z pewnością mieliby stałych klientów.
Katrin25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sie 2014, o 14:37

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez cioteczka » 6 lis 2014, o 00:51

Dziwne rzeczy wypisuje Kaarolinaa, byłam tam na 12 masażach i na pewno pójdę na następne bo gabinet jest czysty, nie ma zapachów potu, raczej zapach maści, jest czysto ale najważniejsze, masaż jest niezwykle profesjonalnie wykonywany.
Mam trochę ponad 50 lat i od roku przeszłam przez kilka! gabinetów masażu i żaden nie prezentował takiego poziomu jak Medisan.
Zanim trafiłam do nich byłam kilkanaście razy na Pierwiosnkowej u dr. Kopysia (spróbuj tam wejść do poczekalnio- kuchni to zobaczysz a raczej poczujesz co to zapach potu!) z zerowym efektem! 10 min. masażu - 80 zł. jak łatwo policzyć grubo ponad tyś. zł. Chodziłam od stycznia do kwietnia br. i już myślałam, że nic mi nie pomoże, aż do momentu kiedy dowiedziałam się o Medisanie.
Koleżanka z pracy pochwaliła się że chodzi tam na masaże i wreszcie czuje, że żyje - więc i ja skorzystałam. A to, że Panowie to Ukraińcy - no cóż nie każdy musi tam chodzić - ale nie można pisać bzdur.
Uważam, że Karolina pisząc to, pisze po prostu nieprawdę przez co krzywdzi tych ludzi.
Każdy kto to przeczyta może sam ocenić ten gabinet i wykupić np. tylko pół godzinny masażu.
Ja, jak i moja koleżanka bardzo polecamy Medisan, każdy kto szuka dobrego masażu na pewno się nie zawiedzie.
cioteczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 23:49

Re: MEDISAN Wrocław

Postprzez Hadassa » 6 lis 2014, o 14:57

Ale jest wolność słowa i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]