metody wspomagające leczenie łuszczycy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

metody wspomagające leczenie łuszczycy

Postprzez klaudiakkk22 » 19 maja 2021, o 11:00

Hej, ostatnio mam problemy ze skórą i nie wiem już co robić :( Znacie jakieś sprawdzone metody wspomagające leczenie łuszczycy? Znalazłam pewne informacje na tej stronie: https://biomarinemedical.pl/ Czy możecie mi coś polecić?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: metody wspomagające leczenie łuszczycy

Postprzez Mia25 » 19 maja 2021, o 14:20

Hej. Polecam Eliama Gold, brałam dla swojej siostry, i jesteśmy normalnie w szoku od jej działania. To jest oliwa z oliwek, ale tylko jako suplement diety. Siostra piję 15 ml rano, 15 ml w obiad ( wieczorem nie można ją pić tak przeczytaliśmy na stronie.), wieczorem smaruje na uszkodzony obszar bez zastosowania jakich kolwiek maści. Wykluczyła z diety gluten i białko krowie. Już piję drugą butelkę ( 2 miesiąc ) i ma dobre wyniki, za 2 tygodni już wiedziała poprawę. Wiem że wykorzystują w Niemczech lekarzy go na oddziałach w szpitalach. Kupowałam na Allegro. :)
Odrywam od serca tą wiedzę i polecam serdecznie.
Mia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 15:52

Re: metody wspomagające leczenie łuszczycy

Postprzez bojowniczka » 27 cze 2021, o 19:33

ja zażywam regularnie kolagen morski peptide 2100 z zarapharm to suplement diety ja mam problemy ze stawami i mnie pomaga ale wiem że też wspomaga objawowe leczenie łuszczycy i przyspiesza gojenie się ran warto spróbować.
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]