Mezoterapia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mezoterapia

Postprzez Derma-Clinic » 7 paź 2013, o 11:09

Ktoś korzystał z zabiegu Mezoterapii? Jakie mięliście efekty?
Derma-Clinic
 

Re: Mezoterapia

Postprzez sosia » 23 paź 2013, o 23:23

Jak korzystałam w instytucie New Look z terapii falami akustycznymi na cellulit to słyszałam, że mezoterapia się sprawdza i bardzo pomaga.
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15

Re: Mezoterapia

Postprzez kobietka77 » 29 paź 2013, o 23:17

Koleżanka robiła, to efekt był praktycznie od razu, ale dla utrwalenia zrobiła kilka. Na jesieni można robić więcej róznych zabiegów na twarz, bo nie ma słońca i nie jest ona aż tak narażona na działanie słońca.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Mezoterapia

Postprzez Derma-Clinic » 12 lis 2013, o 14:15

Podrzucam więcej szczegółowych informacji o zabiegu Mezoterapii dla zainteresowanych:

SPAM

Ostatnio edytowano 12 lis 2013, o 15:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Derma-Clinic
 

Re: Mezoterapia

Postprzez Mefista » 13 lis 2013, o 13:11

Moja znajoma zrobiła sobie zabieg mezoterapii metodą igłową w Centrum Elite i bardzo sobie chwali. Przyznam, że wygąda świetnie pozbyła się drobnych zmarszczek i poprawiła się jędrność skóry.
Mefista
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 14:12

Re: Mezoterapia

Postprzez eleganckaPani_pl » 20 lis 2013, o 17:30

Tak szczerze mówiąc to do tej pory nie korzystałam z tego zabiegu,a zbiera bardzo pozytywne opinie ze strony Użytkowniczek,więc może faktycznie warto:)
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: Mezoterapia

Postprzez Jola Jolanta » 16 gru 2013, o 02:00

warto, warto jestem świeżo po kilku zabiegach no i nie chwalić się wyglądam nieco młodziej ;) Skóra twarzy wygląda inaczej - promienniej, wykonywałam w new look -skusiłam się na 30 % zniżkę,nie wiem czy nadal dostępna, ale salon mogę polecić z czystym sumieniem
Jola Jolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 00:41

Re: Mezoterapia

Postprzez ladyblues » 17 gru 2013, o 16:17

też zabieg tez bardo dobrze wykonują w Wellderm (warszawa). moja znajoma skorzystała i rzeczywiście był efekty - skóra gładsza, rozjaśniona... warto :)
ladyblues
 

Re: Mezoterapia

Postprzez Annikala » 29 gru 2013, o 22:57

Uważam, że warto (mogę polecić w bezigłową w Dermique w Krakowie). Zdecydowanie jędrniejsza skóra.
Annikala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 22:49

Re: Mezoterapia

Postprzez kobietka77 » 30 gru 2013, o 00:04

Na gwiazdkę mamie wykupiliśmy zabieg w Instytucie New Look. Od dawna mówiła o tym zabiegu, a wiadomo, że kobiety w jej wieku szczególnie chętnie poddają się zabiegom ujędrniającym. Wyszło fajnie, skóra się odżywiła i ożywiła. Nie jest gładka jak pupa niemowlaka, ale mama ma 55 lat. Zmarszczki sie widocznie wygładziły, świeżej wygląda.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Mezoterapia

Postprzez Jola Jolanta » 30 gru 2013, o 17:27

A jaki rodzaj mezoterapii wykonywany miała twoja mama?Mi polecono w New Look bezigłową bo zleżało mi na liftingu i pozbyciu się zmarszczek ale również ogólnej poprawy kondycji skóry czyli nawilżenie,dotlenienie,zminimalizowanie trądziku itp. teraz się zastanawiam nad pójściem na mezoterapię ale mikroigłową bdr,wydaje mi się że jeszcze lepiej poradzi sobie z poprawą jędrności skóry i dodatkowo usunie moje blizny potrądzikowe
Jola Jolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 00:41

Re: Mezoterapia

Postprzez kobietka77 » 5 sty 2014, o 13:14

Mikroigłową mama robiła. Nie powoduje podrażnień, działa na naskórek, nie uszkadza skóry, przez co często mogą robić się ranki i krwawić. Prosty, przyjemny zabieg.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Mezoterapia

Postprzez gohusia » 12 sty 2014, o 14:57

Drogie są takie zabiegi w salonie New Look? słyszałam, że tego typu zabiegi o których piszecie mają naprawdę zadowalające rezultaty.
gohusia
 

Re: Mezoterapia

Postprzez sedalin » 15 cze 2014, o 17:57

Ja korzystałam z serii zabiegów mezoterapii w Klinice Włosów w Krakowie. Efekty wspaniałe, zdecydowanie bardziej gęste włosy i mniej wypadających!
Polecam
sedalin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:28

Re: Mezoterapia

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 01:04

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.Jest całkowicie bezbolesny,a jego efekty widać natychmiast.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]