Miesiaczka podczas slubu.. :(

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez wiosenka26 » 8 kwi 2011, o 10:37

Dziewczyny co robicie, jesli w czasie waszego slubu wypadnie wam okres. U mnie istnieje takie prawdopodobienstwo... Nie biore tabletek ze wzgledow zdrowotnych i nie moge sobie tego uregulowac, wiec musze zdac sie na matke nature ... :(

Ostatnio edytowano 14 kwi 2011, o 09:34 przez wiosenka26, łącznie edytowano 1 raz
wiosenka26
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez dzo » 9 kwi 2011, o 16:24

zakładasz tampon i normalnie się bawisz ;)

a co masz niby zrobić ?
dzo
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez nikozja83 » 24 maja 2011, o 12:15

"Zakładasz tampon", łatwo powiedzieć... A co z ewentualnymi bólami brzucha, głowy...? Albo z ryzykiem, że kropelka krwi pobrudzi sukienkę - przeciez tak niewiele potrzeba!

Radziłabym udać się do lekarza i o tym pogadać - powinien może zalecić jakiś niezbyt inwazyjny, roślinny środek, który wpłynie na przesunięcie okresu.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 30 maja 2011, o 10:31 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez dzo » 24 maja 2011, o 18:46

nie tylko łatwo powiedzieć ale i łatwo zrobić :twisted:

jak zakładasz tampon to do tego można użyć wkładki i żadna czerwona kropla na sukience się nie pojawi ;) a na ból brzucha są tabletki przeciwbólowe :twisted:

co w tym wszystkim trudnego ? :twisted:
dzo
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez nikozja83 » 25 maja 2011, o 17:31

Tabletki przeciwbólowe, które sprawiają, że człowiek robi się senny i najchętniej by się położył, a nie świętował do białego rana... Dze, mogę tylko pozazdrościć, że lekko przechodzisz okres i nie wiesz, jak bardzo uciążliwy może on być ;).

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 30 maja 2011, o 10:33 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez dzo » 25 maja 2011, o 19:04

aaa dziękuję 8-)
dzo
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez agusnysa » 26 maja 2011, o 15:26

zglos sie do lekarza ginekologa o porade sa takie tabletki ktore przyspieszaja miesiaczke :)
agusnysa
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez santi » 26 maja 2011, o 19:02

Ja miałam miesiączke w tym dniu.
Wczesniej byłam u ginekologa i przepisała mi tabletki,które niby miały opoznic miesiaczke efekt był taki,że dostałam na dzień przed ślubem ;p
Tampony o dobrej chłonnosci,dodatkowo wkładka i tyle chyba można doradzic...
santi
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 13:56

a kiedy slub? i jak z okresem wiesz juz co zrobisz?
agusnysa
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:07

Byłam w ciąży na swoim weselu :) Nie najlepszy sposób ale z pewnością skuteczny
Japaneczka
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez lidka86 » 31 sty 2012, o 12:13

brrr. ja sobie nie wyobrażam, szczególnie jak pierwsze 2 dni miesiączki mam wyjątkowo bolesne że biore przeciwbólowe i bym cały czas leżała i spała.. nie chciałabym przeżywać miesiączki w dniu ślubu, choć gdyby się zdarzyło to pewnie trzeba byłoby sobie z tym poradzić:) nie byłoby wyjścia. ale lepiej jak okres ma przypaść na dzień ślubu - iśc do ginekologa. przepisze leki i brać aby opóźnić okres..
lidka86
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez sekret » 3 maja 2012, o 12:20

Miałam trzeci dzień miesiączki podczas ślubu, nerwowo oglądałam się w Kościele czy sukni nie pobrudziłam.... :shock:
sekret
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 maja 2012, o 12:10

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez no.nie.wiem » 16 maja 2012, o 08:59

Dziwny temat... "Wypada mi okres w dzień własnego ślubu, co mam robić?"
NIE IDŹ NA SWÓJ ŚLUB... :evil:
no.nie.wiem
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez dzo » 16 maja 2012, o 19:04

no.nie.wiem napisał(a):Dziwny temat... "Wypada mi okres w dzień własnego ślubu, co mam robić?"
NIE IDŹ NA SWÓJ ŚLUB... :evil:


:diabel :diabel :diabel
dzo
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez poziomkaa » 17 maja 2012, o 15:46

Ta, wszyscy zrozumieją, kiedy się nie pojawisz ;)
poziomkaa
 

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez polanpola » 24 paź 2013, o 12:10

boroczek ;( ja się strasznie cieszę, że miałam ją wcześniej, bo podczas okresu umieram!!

polanpola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 12:07

Re: Miesiaczka podczas slubu.. :(

Postprzez Culagula » 24 paź 2013, o 19:31

Ja byłam w ciąży więc mnie ten problem nie dotyczył ale za to miałam okres (2 dzień) w dniu komunii mojego synka. No i jak sobie poradziłam? Tampon, podpaska i tyle.
Rozumiem że może brzuch boleć, po ciąży te bóle przeważnie znikają więc akurat tym się teraz nie przejmowałam ale ja bym nie czekała aż zacznie boleć bardzo tylko wzięlabym tabletkę jak tylko poczuję lekki ból.
Co do czerwonej kropki na sukni to nie wiem jaką suknię będziesz miała, ale za moich czasów jak była halka na kole to musiałaby być naprawdę wielka plama żeby przez te wszystkie warstwy przesiąknęła. Uprzedź może jakąś przyjaciółkę, mamę czy kogoś zaprzyjaźnionego aby często zerkała na suknię czy czasem coś się nie pojawia bo przy świeżej plamie nie problem ją szybko zmyć.
Ale przy tamponie i do tego jeszcze podpaski nic nie powinno się stać.
Ja na przyjęciu zapomniałam że w ogóle mam okres i dopiero po kilku godz poszłam do łazienki, tampon przesiaknięty ale nic się nie stalo, nic nie przelalo bo była podpaska.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]