Mieszkanie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Mieszkanie

Postprzez paatka23 » 17 lut 2022, o 12:58

Hej, kupiliśmy mieszkanie, które nie całkiem odpowiada naszemu stylowi i chcielibyśmy odnowić jego pomieszczenia, dlatego poszukujemy firmy, która nam pomoże to zaprojektować. Słyszałam, że niesamowite projekty ma pracownia architektoniczna Architetto z Warszawy. Słyszeliście kiedyś o nich, możecie polecić?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Mieszkanie

Postprzez dbergnaum » 22 lut 2022, o 22:48

Ja również zastanawiam się nad zakupem mieszkania. Chciałabym jednak znaleźć nowe lokum w innej miejscowości. Zastanawiam się nad Poznaniem, ponieważ bardzo lubię to miasto. Mam nadzieję, że moje plany wypalą.

Avatar użytkownika
dbergnaum
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2022, o 22:46
Lokalizacja: Poznań

Re: Mieszkanie

Postprzez rogatka » 11 kwi 2022, o 12:11

Aktualnie jest dosłownie wysyp nowych mieszkań i coraz mniej chętnych na kupno z oczywistego powodu :evil: Dlatego jeśli chcesz kupic mieszkanie a masz ograniczony budżet, to zamiast centrum wielkiego miasta, wybierz przedmieścia. PRzykładowo zamiast Warszawy wybierz podwarszawskie Ząbki czy Wołomim, w których jest naprawdę dużo pięknych inwestycji np. w Ząbkach na Skrajnej i Miłej.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Mieszkanie

Postprzez wilfredo.ryan » 2 lis 2022, o 13:54

W przypadku mieszkań o małym metrażu salon staje się jego sercem. Z zasady jest pomieszczeniem o największej przestrzeni, co pozwala na wielofunkcyjną aranżację. Znajdą tu zastosowanie nieoczywiste rozwiązania, jakimi są stoły rozkładane.

Avatar użytkownika
wilfredo.ryan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2022, o 13:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mieszkanie

Postprzez OlaMola » 4 sty 2023, o 17:03

Wiadomo, że dekoracja jest bardzo ważna i warto wybrać takie materiały, które zapewnią estetykę. Ze swojej strony nie polecam elastycznych okładzin, bo bardzo szybko się niszczą i nie wyglądają estetycznie
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Mieszkanie

Postprzez whaley » 17 sty 2023, o 16:11

Szybkie znalezienie nabywcy na mieszkanie, meble lub nawet samochód wymaga czasu oraz zaangażowania, choć wiele zależy także od renomy serwisu ogłoszeniowego.

Avatar użytkownika
whaley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sty 2023, o 16:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Mieszkanie

Postprzez zuzannaa » 27 sty 2023, o 10:48

No wiadomo trochę trzeba czasu poświęcić czy to dom czy samochód, zrobić zdjęcia dodać ogłoszenia odebrać trochę telefonów i odpowiadać na pytania.
________________________________
Gemmaoleje.pl/wymiana-filtra-paliwa-objawy-zapchanego-filtra/
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]