Zdjęcia drukowane na płótnie.

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Anita » 5 kwi 2013, o 19:08

Witam zastanawiam się nad zamówieniem takich zdjęć/obrazów. Jednak nie wiem czy to dobry pomysł i czy nie będzie to kiczowate. Jak uważacie?
Anita
 

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Mariolcia » 6 kwi 2013, o 13:50

Ja mam taki obraz u siebie w domu i uważam, że wygląda świetnie. Trzeba tylko go dobrze dobrać do pomieszczenia i mebli, ale z tym nie będzie problemów, ponieważ bazy zdjęć w sklepach są naprawdę ogromne.
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Wieśka » 7 kwi 2013, o 17:23

Mi się bardzo podobają takie obrazy, ale to chyba drogie jest, nie? Bo wygląda rewelacyjnie, no i trzeba mieć jeszcze jakieś fajne zdjęcie...
Wieśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 16:06

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Anita » 7 kwi 2013, o 22:02

Nie są właśnie takie drogie. Również tak myślałam, ale znalazłam stronkę, na której takie obrazy średnio kosztują 100zł, więc chyba nie jest to dużo.
Anita
 

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Mariolcia » 8 kwi 2013, o 09:07

Ja za swój czteroczęściowy obraz zapłaciłam niecałe 120zł, więc nie dużo. Natomiast jeżeli chodzi o zdjęcia to sklep, w którym dokonałam tego zakupu posiada bazę przeszło dwóch tysięcy zdjęć. Z takiej puli na pewno każdy wybierze coś dla siebie :)
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez 23marcin23 » 8 kwi 2013, o 10:21

Ja jak drukowałem swoje zdjęcie zapłaciłem 250 zł, ale jestem bardzo zadowolony wyszło pięknie.

Kompleksowe Przeprowadzki na terenie Wrocławia - http://tanie-przeprowadzki.wroclaw.pl
23marcin23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 10:16

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Wieśka » 8 kwi 2013, o 10:52

No to widzę, że rozbieżność cen jest dość duża, a gdzie można takie cudo dostać?
Wieśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 16:06

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Anita » 8 kwi 2013, o 13:32

Najlepiej zamówić ze sklepu internetowego, w sumie to z inną możliwością się nie spotkałam. Ja chcę zamówić z Arttor.pl mają tam bardzo dużo zdjęć, z których każdy coś wybierze. Sama wybrałam 3 obrazy i nie mogę się zdecydować, który zamówić :P
Anita
 

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Wieśka » 8 kwi 2013, o 15:15

No baza zdjęć jest naprawdę imponująca, a same zdjęcia bardzo ładne, tylko czy tak samo wychodzą one po wydrukowaniu, czy kolory nie są w innych odcieniach, a kształty rozmazane?
Wieśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 16:06

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Mariolcia » 8 kwi 2013, o 20:18

Nadruk na obrazach jest bardzo wyraźny i ostry, natomiast kolory żywe dodatkowo całość pokryta jest specjalnym laminatem, który chroni ten nadruk.
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez kuferart » 18 kwi 2013, o 10:18

Sam pomysł nadruku zdjęcia na płótno to super sprawa. Jednak bardzo trzeba uważać na wybór zdjęcia. Większość oferowanych na rynku gotowych obrazów to mniej lub bardziej kiczowata grafika komputerowa :( Najczęściej są bardzo jaskrawe, a przez to szybko się opatrzą. Najlepiej chyba wykorzystać własne zdjęcia. Albo poszukać takich ze szczyptą artystycznego smaku ;)

kuferart
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 17:25

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez bikini » 18 kwi 2013, o 12:47

Wszystko zależy od tego jakie zdjęcia chcesz przenieść na płótno. Niektóre rzeczywiście mogą się w takim wydaniu prezentować trochę kiczowato, ale z drugiej strony ludzie wieszają różne rzeczy na ścianach i wszystko już zależy od tego, czy Tobie się to podoba. W moim domu walczyć muszę np. z tablicą do darta, bo mąż za żadne skarby nie chce jej ściągnąć, a ja mam już pełno śladów po lotkach na tapecie...
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez vicky0019 » 1 lip 2013, o 12:07

Jeśli chodzi na obrazy na płótnie to uważam, że tylko takie prawdziwe, bez żadnych nadruków. Według mnie to nie jest to samo, i nie lubię takich z nadrukami ;/

Ostatnio edytowano 1 lip 2013, o 12:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez Dżuliana » 7 sie 2013, o 19:16

Podobnie jak vicky0019, zdecydowanie bardziej wolę prawdziwe obrazy, aniżeli drukowane na płótnie. Może i są nieco droższe, ale o wiele lepiej się prezentują. Ostatnio zamówiłam sobie reprodukcje dwóch obrazów u Pana Jacka Gorzawskiego - Maki Moneta i Słoneczniki Van Gogha (SPAM) i jestem naprawdę zadowolona. Moja bratowa ma reprodukcję Słoneczników drukowaną na płótnie i nie robi już takiego wrażenia, jak prawdziwy obraz.

Ostatnio edytowano 9 sie 2013, o 23:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Dżuliana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 17:39

Re: Zdjęcia drukowane na płótnie.

Postprzez luluska » 8 sie 2013, o 13:12

Ja kiedys chciałam zrobić w ten sposób obrazy, wydrukować na płótnie i wrzucić w antyramy :) Wybrałam kilka Malczewskiego i zgrałam na pena. Poszłam do punktu gdzie robią takie rzeczy, ale jak słyszałam ile sobie za to życzą to podziękowałam, nie ma mowy... tyle kaski to ja za to nie dam :o
luluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 10:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]