Modne ciuchy w rozmiarze XL

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 01:22

Dziewczyny, doradźcie, gdzie najlepiej kupować ciuchy w rozmiarze XL,żeby nie okazały się towarem kiepskiej jakości lub o rozmiar mniejsze \ większe?
dobroslawa
 

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez Zorka » 7 lis 2012, o 09:55

Chyba najlpeiej przymierzyć to co Ci się spodoba, jesli wiesz jaką rozmairówke na konkretna firma, to łatwiej jest kupować potem w takim sklepie online.
Zorka
 

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 20:29

Dzieki, Zorka:)
dobroslawa
 

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez SamiDrake » 8 lis 2012, o 14:21

No właśnie jeśli chodzi o odzież damska online to najlepiej najpierw się zorientować jak to się w rozmiarówce dokładnie prezentuje. W c&a kupiłam trochę rzeczy i już wiem czego się mogę spodziewać, dlatego teraz jak nie mam czasu to po prostu zamawiam online ;)
SamiDrake
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 14:16

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez mimka31 » 8 lis 2012, o 17:11

Sama mam ten problem ale jak tylko mam trochę luźnej kasy to ubieram się C&A,maja dział z większą rozmiarówką.Może nie jest najtaniej ale wolę uzbierać troszkę kasy i wydać ją tam
mimka31
 

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez Kejti » 15 lis 2012, o 10:40

Mam podobny problem w stacjonarnych sklepach. Dlatego z większością odzieżowych zakupów przeniosłam się do netu - niestety większe rozmiary w sklepach stacjonarnych to często bezkształtne worki :(
Bardzo fajne rzeczy widziałam na decobazaarze, niektórzy projektanci mają też większe rozmiary ubrań. Czy któraś z Was kupowałam tam już coś (planuję kupić sukienkę)? Wszystkie sukienki wyglądają bardzo ładnie, zastanawiam się jak jest z wykończeniem i materiałami...
Mam doświadczenie z porcelaną i biżuterią stamtąd i wszystko było ok.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez kusicielka » 27 maja 2013, o 11:24

A co sądzicie o tej akcji? SPAM blogerka wypowiedziała wojnę znanej marce, która nie che w swoich sklepach "grubasów"?

Ostatnio edytowano 16 maja 2014, o 09:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez AKSA » 13 cze 2013, o 21:09

Jeśli chodzi o rozmiary XL, XXL zapraszamy spojrzeć na ofertę firmy AKSA. :) Sprzedajemy spódnicę na allegro.

Aktualna oferta naszej firmy.
SPAM

Ostatnio edytowano 16 maja 2014, o 09:02 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
AKSA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 20:46

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez Scussi » 8 maja 2014, o 23:19

Polecam zajrzeć do nas mamy w ofercie bieliznę od XL do XXXXL.
Każda z Was znajdzie coś dla siebie. :)
SPAM

Ostatnio edytowano 8 maja 2014, o 23:33 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Scussi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 23:05

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez MERYWOLKA » 14 maja 2014, o 13:13

ja ostatnio kupowałam ciuchy w CA, HMie na dziale z ubraniami dla dużych pań i jeszcze w Onamoda. Kejti - zgadzam sie z Tobą, z sukienkami zazwyczaj są problemy, tym bardziej z eleganckimi sukienkami, ale spoko, damy rade :) ja już pare upolowałam ostatnio w tych wyżej wymienionych :) zazwyczaj zamawiam w necie, jest taniej i szybciej, więcej rzeczy tez potrafie znaleźc od razu niż w sklepach stacjonarnych.
MERYWOLKA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 16:02

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez princesssssQa » 29 maja 2014, o 11:21

Ja tam wolę przymierzyć niż potem się niezmieścić ;p Zamawiam jedynie ze znanych sklepów.
Avatar użytkownika
princesssssQa
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:55

Re: Modne ciuchy w rozmiarze XL

Postprzez maniamadej » 16 lis 2020, o 11:35

Co powiesz na luźny basic? Każda z nas powinna mieć to w szafie, z tym połączysz wszystko. Ja polecam ciuchy od https://basiclo, jestem zachwycona ich jakością, ale tym,że mogę się czuć luźno. Śmiało mogę polecić. /i na pewno znajdziesz rozmiar dla sibie
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]