Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Kreacja na Sylwestra.

Postprzez agat » 25 paź 2009, o 22:21

Dziewczyny, Sylwester już niedaleko, może czas rozejrzeć się za jakąś ciekawą kreacją :?:
Może macie jakieś super ciuszki na tą okazję we własnej szafie :?:
A może zamierzacie coś kupić :?:
Pochwalcie się w jakich strojach przywitacie lub chciałybyście przywitać 2010 rok.
agat
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez Luśka » 28 paź 2009, o 23:50

mi się podoba taka sukieneczka:) co wy na to?
Obrazek
Luśka
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez agat » 29 paź 2009, o 22:05

Wow... super :)
Za mną też chodzi coś czerwonego :D
agat
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez deborah83 » 4 lis 2009, o 16:29

najpierw to ja muszę się zdecydować gdzie pójdę na tego sylwestra, żeby móc odpowiednio dopasować strój:P sukienka czerwona śliczna, choć ja zdecydowanie wybrałabym wersję czarną:)) (mi osobiście w czerwonym niedobrze). Poza tym pewnie postawię na jakąś fajną tunikę i legginsy:))Podobały mi się takie tuniki czarne w cekiny również czarne ale nie wiem czy gdzieś jeszcze takie dostane:))Powoli zacznę się rozglądać|:P a co z makijażem i fryzurą dziewczyny? Macie jakieś ciekawe pomysły?:)
deborah83
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez milanogirl » 6 lis 2009, o 17:07

A ja myślałam o czymś takim: tez sexy, tylko trochę bardziej stonowana, żebym lepiej się w niej czula ;)

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:38 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez hanka32 » 6 lis 2009, o 21:38

Luśka bardzo ładna ta czerwona sukienka napewno wyglądałabyś równie pięknie jak modelka na zdjęciu :woman .A dla siebie widziałabym coś w stylu małej czarnej z jakimś delikatnym akcentem dekoracyjnym(coś błyskotliwego) ;)
hanka32
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez evka » 8 lis 2009, o 18:34

Sukienki sliczne a myslalyscie o ANDRZEJKOWEJ ZABAWIE? I STROJU?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez hanka32 » 8 lis 2009, o 20:41

evka pierwsza prezentowana przez Ciebie sukienka jest zbyt śmiała jak na zabawę andrzejkową i przypomina trochę dynię jak na hallowen :lol: druga niczego sobie ale to już raczej na większe wyjście.Ale pomysły dobre :D
hanka32
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez evka » 9 lis 2009, o 14:35

:diabel hihihi ta pierwsza byla na przekore do zartu haniu :lol:
evka
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez hanka32 » 9 lis 2009, o 19:17

Ale powiedz sama evka czyż nie przypomina dyni :?: :diabel ale fajna jest
hanka32
 

Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez mariolka1 » 21 gru 2010, o 22:16

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17797016

Bardzo ciekawe marynareczki oraz spodenki i spódniczki. I co najważniejsze fajna cena.
mariolka1
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kaska8787 » 11 lut 2011, o 12:21

a co myślicie o takiej biżuterii do małej czarnej http://www.preqursor.eu/piekno-i-elegan ... olour.html ?
Tylko że teraz to bardziej na imprezę karnawałową niż sylwestra :) A myślę że takich jest dużo i przed każdym zawsze problem "co założyć?". Dziś mi się szykuje jedna ale w stylu hawajskim i oczywiście nie mam co założyć :( ale pewnie przyjaciółka mnie poratuje:)
kaska8787
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kora453 » 18 lut 2011, o 15:13

Oooo widze że nie tylko ja mam biżuterię z PREQURSOR :) Pisałam w jakimś poście że dostałam od przyjaciółki http://www.preqursor.eu/piekno-i-elegan ... llent.html :) miło wiedzieć że ktoś też ma coś z tej kolekcji, a może inaczej Kaska Ty masz czy dopiero chcesz kupić?
kora453
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kika » 20 lut 2011, o 18:22

Widzę, że interesujecie się modą. Zapraszam na stronę internetową:balakier-style.pl i do
czytania i komentowania blogu: balakier-style.blog.onet.pl.pozdrawiam Kika
kika
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kaska8787 » 24 lut 2011, o 13:43

Mam, mam jakiś czas temu kupiłam i zakładam na specjalne okazje, mi się bardzo podoba tak jak pisałam wcześniej do małej czarnej!:) zbliża się weekend a wraz z nim kolejna impreza :))) tym razem lata 60. - macie może jakis pomysł co mogę założyć???to już za dwa dni!
kaska8787
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kora453 » 5 kwi 2011, o 15:29

a ja nabyłam jeszcz ejeden ich komplecik Balls and cube... :) poza tym ostatnio dostałam sobie sliczny zegarek!!! teraz już bransoletki to chyba nigdy nie założe :)
kora453
 

Re: Kreacja na Sylwestra.

Postprzez krante » 11 lip 2011, o 11:04

Luśka napisał(a):mi się podoba taka sukieneczka:) co wy na to?
Obrazek


wszystko ok tylko jak dla mnie kolor nie ten jak na sylwestra
krante
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez kika » 11 lip 2011, o 13:05

Kolor sukienki jest bardzo modny. Ponieważ jest również strojna można ją założyć na Sylwestra.
kika
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez anioł12345 » 23 paź 2011, o 22:57

kurcze ta sukienka jest super ja jeszcze niewiem ale będę już o tym myśleć
choć może jedna z propozycji moich koleżanek kogoś zainteresuje
http://azjatyckistyl.pl/Biala-Elegancka ... -p139.html
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez oOosylwiaoOo » 26 paź 2011, o 18:58

Sukienka Luśki bardzo mi się podoba:) Jest taka oryginalna:D
oOosylwiaoOo
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:39

Naprawdę prezentuje się bardzo fajni i kolor też mi odpowiada. Ciekawe jakie kolory będą modne w tym roku na sylwestra:)
E-lejdis
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 18:51

Mi udało się wrócić do wymarzonej figury sprzed kilku lat i chciałabym to teraz podkreślić odważną kreacją. Co myślicie o takiej małej czarnej? Ładnie eksponuje plecy, a ja jestem z nich zadowolona :)
Obrazek
Maurelia
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:25

Małą czarna nigdy nie wyjdzie z mody,a jeżeli dołożysz do tego oryginalną biżuterie to całość będzie prezentować się naprawdę bardzo fajnie. Dobry pomysł:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez Awsomegirl » 24 sty 2012, o 13:33

teraz jest karnawały czas więc warto rozejrzeć się za sukienką , na różne okazje, bo teraz też jest dobry cenowy okres, bo wszędzie są promocje, warto zaglądać, też do różnych sklepów z promocjami, albo do klubów zakupowych np stilago bo wtedy wiadomo, że dostanie się markowe ciuchy w bardzo dobrych cenach
Awsomegirl
 

Re: Modne ubranka na sylwestra i nie tylko

Postprzez Bielizna-Anna » 15 lut 2012, o 17:24

Karnawał już się kończy... Macie jakieś stylizacje przygotowane na zakończenie tego hucznego okresu? Ja skusiłam się na sukienkę małą czarną , ale brokatową. Nie potrzeba do niej wiele dodatków, bo sama w sobie jest wystarczająco karnawałowa:)
Bielizna-Anna
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]