moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 11 cze 2013, o 17:29

czesc wszystkim :* otoz opisze Wam pewna sytuacje. Jestem ze swoim chlopakiem juz pol roku, wszystko sie uklada, planujemy razem przyszlosc itp. Jedt on typem faceta, ktory przyciaga duzo dziewczyn, lubi tez ich towarzystwo. Ma on 2 przyjaciolki. Jedej z nich jakos kompl;etnie nie trawie, nie znam jej dobrze, ale od samego pocztku bylam tak do niej nastawiona. Jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, ze dopiero od pocztku liceum zaczela sie ich "wielka przykazn" a czasach gimnazjum podobno nie przepadali za soba. Jeszcze bardziej zaniepokoil mnie fakt, jak chlopak powiedzial mi ze kiedys byl w niej zakochany, ale to dawno i bylo krotkotrwale, zauroczenie. Ona jest dosc aktrakcyjna dziewczyna, teraz ma chlopaka, ale samo jej zachowanie pozostawia wiele do zyczenia. ( caluje sie z ledwo poznanymi chlopakami, jest baardzo luzna w tych kwestiach, o ile tak to moge nazwac) bywa ze spotykaja sie sam na sam (!) irytuje mnie to... choc chlopak zapewnia mnie ze tylko ja, ze ona to tylko przyjaciolka, jednak nadal jestem wyczulona na jej punkcie. rozmawialam z nim o niej i o tym co czuje wiele razy jednak zawsze slysze to samo" ona to tylko moja przyjaciolka, nic wiecej"
jednak zawsze drazni mnie fakt jego spotkania z nia... np dzis gdy mamy mala sprzeczke . :(
co Wy o tym myslicie ?

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez 456 » 11 cze 2013, o 17:43

Nie ufaj facetowi w 100%, bo się przejedziesz.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez G**** » 11 cze 2013, o 17:45

Blackfox ma racje
G****
 

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 11 cze 2013, o 17:48

To wiem. Ale czy to oznacza że on naprawdę żywi do niej jakieś inne uczucia niż mnie zapewnia ? Ja osobiście raczej nie wierzę w przyjaźń damsko-męską.taka typowa. Dla mnie takie coś nie istnieje. Ale wiem że miał dość trudna przeszłość i mówił że nie pozwoliłby abym ja też doświadczyła takich uczuć...

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez G**** » 11 cze 2013, o 17:51

Ja rowniez nie wierze w taka przyjazn. Moze i sie myle ale facet to facet, nie powinno im sie ufac w 100 % bo my kobiety jestesmy zbyt naiwne i wierzymy we wszystko co nam mowia. Sprobuj mu jakos wytlumaczyc, ze zle sie z tym czujesz, ze sie z nia spotyka. Moze niech chociaz ograniczy te spotkania z nia.
G****
 

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez 456 » 11 cze 2013, o 17:52

Mówić można wiele i zapewniać też. Liczą się czyny.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez Adix257 » 11 cze 2013, o 17:58

Witam cię
Mam takiego kolegę który żyje czy żył z kobietą, mają razem dziecko no ale pewnego razu poznał w barze (tam gdzie chodzimy po pracy)pewną koleżankę którą już wcześniej znał z dzieciństwa no i tak chodziliśmy tam i on nawet sam tam chodził, I tak została jego przyjaciółką aż w końcu wpakowała sie mu do łóżka

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez paula » 11 cze 2013, o 18:07

tak nie bardzo możesz mu chyba zabronić się z nią spotykać.. bo jeśli będzie chciał to i tak się z nią spotka, a Tobie powie że idzie na piwo z kumplami - niestety taka jest prawda.
Jedyne co możesz zrobić to jakoś postarać się ją wyeliminować z waszego/jego życia. Dobitnie pokazywać jej że jej nie trawisz, że nie znosisz przebywać w jej towarzystwie itd. Jeśli faceta masz mądrego to powinien to zaakceptować i (jeśli Cię naprawdę kocha), to zostać z Tobą, a jej podziękować za przyjaźń i zerwać kontakt.
Niedawno miałam podobną sytuację ale z eks mojego faceta. Tyle tylko że ona do niego mailowała. Ja mu niby zabroniłam z nią pisać (bo w końcu ja jestem ważniejsza niż ona!! - miał wybór) i ponoć przestał. Ale tak do końca mu z tym nie wierzę. Mógł założyć innego maila i nadal z nią pisać. Kocham go bardzo, za rok zostanie moim mężem ale w tej jednej sprawie raczej nigdy mu nie zaufam :)
także pilnuj swojego faceta kobieto, bo przez jakąś niunię możesz go stracić - a szkoda..
paula
 

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez Jamelia » 11 cze 2013, o 23:00

Klin klinem, znajdz sobie przyjaciela :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez paula » 12 cze 2013, o 15:23

dziuska napisał(a):Klin klinem, znajdz sobie przyjaciela :)


to nie takie łatwe znaleźć kogoś, kto byłby Twoim przyjacielem ;)
paula
 

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 12 cze 2013, o 23:12

Dokładnie... A nie chce szukać przyjaciela na siłę. To wtedy nie będzie przyjaciel. A myślę że takie robienie sobie na złość do niczego dobrego nie doprowadzi...choć nie powiem,bo miałam takie myśli...
A opowieść Adriana kompletnie mnie rozwaliła.

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez Adix257 » 13 cze 2013, o 06:51

Hej :kiss2
Nie przejmóuj się moją opowieścią bo wcale tak nie musi być z twoim przypadki.
Mam takiego drugiego kolegę który ma przyjaciółkę, a jak wychodzą gdzieś razem to wyglądają jak para. Trzymią się za ręce i ona się do niego czasami przytuli, a mimo to nie są razem bo ona ma kogoś innego

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez 456 » 13 cze 2013, o 12:41

CałaOna napisał(a):A opowieść Adriana kompletnie mnie rozwaliła.

Opowieść Adriana to niestety realia. Bardzo często tak się zdarza. Szczególnie gdy przyjaźń jest między osobami, które coś kiedyś do siebie czuły albo chociaż jedna z nich czuła. No i gdy jedna ze stron jest bardzo "otwarta" -jak napisałaś.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 13 cze 2013, o 18:22

Adrian widzę samymi takimi historiami dysponuje... Jestem rozdarta. Mam mu zakazać się z nią spotykać? To nie jest fajne i tak się nie powinno robić. Jak on mówił ona jest do mnie przychylnie nastawiona i nic do mnie nie ma. Ale jakoś mnie to nie rusza, wcale mi na tym nie zależy. Może naprawdę to po prostu przyjaźń, a ja koniecznie się czegoś doszukuje...jeżeli taka jest prawda to źle się z tym czuje. :(

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez Adix257 » 13 cze 2013, o 18:55

CałaOna te opowieści na prawdę nie są wyssane z palca po prostu obserwuje to co dzieje się w moim otoczeniu.
Zabronić mu raczej nie zabronisz, bo jak będzie chciał to i tak się będzie z nią spotykał i na pewno będzie to robił potajemnie przed tobą, być może to faktycznie jest tylko przyjaźń.
Masz dwa wyjścia z tej sytuacji: albo po prostu zostawić to losowi, bo jak będzie z niego gnój to i tak cię zostawi, a wtedy to go nie żałuj i nie proś się żeby został bo tego świata jest pół świata , albo mu jakoś delikatnie to powiedzieć że nie za bardzo jej lubisz i że cię denerwuje tym a tym.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 13 cze 2013, o 19:19

Już sporo razy był poruszany ten temat i on wie że za nią nie przesadam, delikatnie mówiąc. Wiem że takie sytuacje mają miejsce w życiu, dlatego mam mieszane uczucia co do ich relacji. Chciałabym wierzyć w 100% w to że to tylko przyjaźń, ale nie przychodzi mi to łatwo skoro sama nie wierzę w przyjaźń damsko-męską. Dla mnie prędzej czy później coś się z tego rodzi, z jednej że stron. On mówi że to tylko przyjaźń że kocha mnie,ale wszystko w moim odbiorze wygląda dwuznacznie.

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez Jamelia » 13 cze 2013, o 21:21

W cudzysłowie tego przyjaciela, chodziło mi o to byś więcej czasu zaczęła spędzać w męskim towarzystwie, Uważam że lepiej pograć w taką "gierkę" niż potem płakać bo się chłopak zagalopował i poszedł na całość z przyjaciółką. Zrób coś żeby się skupił na Tobie.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: moj chlopak i jego przyjaciolka ?..

Postprzez CałaOna » 13 cze 2013, o 23:45

Myślicie że taka intryga wyjdzie na dobre ? Może i coś w tym jest... Tylko że będę bardzo zażenowana jeżeli serio to tylko przyjaźń

- poznasz głupców mających łzy mądrości.
Avatar użytkownika
CałaOna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 16:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Modula 5 Mg