moj chlopak jezdzi w delegacje...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez Neapolitanka » 17 wrz 2012, o 21:29

witajcie... chcialabym sie dowiedziec co myslicie na temat zwiazkow na odleglosc... czy myslicie ze prawdziwa milosc da rade przetrwac probe czasu... czy straszliwa zazdrosc w koncu minie?? jestem w takim zwiazku juz rok...milosci przybywa z dnia na dzien coraz wiecej... kilometrow tez...a jakos wszystko wyglada pieknie... rozumiemy sie i nadajemy dalej na tych samych falach... czy jezeli tak est do tej pory to bedzie juz tak zawsze??
Neapolitanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 21:22

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez mstuv » 17 wrz 2012, o 21:36

Podejrzewam, że nie masz pewności czy będzie już tak zawsze, wszystko się może zmienić... Jeżeli ufacie sobie ponad wszystko i wiecie, że dacie radę to życzę Wam tego. Co prawda za jakiś czas moze Tobie albo Twojemu partnerowi po prostu będzie Wam tak siebie brakowało, że zaczniecie się zastanawiać czy jeszcze jeśteście w stanie to ciągnąć. Nie chciałabym wyjść tu na pesymistkę lub osobę, która Ci źle życzy bo tak nie jest. :) Niektórzy przetrwali takie związki na odległość, a innych to przerosło, z tęsknoty nie dali rady. Więc na to nie ma recepty tylko być siebie pewnym :) Oby Się WAM udało!
mstuv
 

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez Neapolitanka » 17 wrz 2012, o 21:47

niom mysle wlasnie ze juz najgorsze za nami... bylo bardzo ciezko ale teraz jest sielanka... moze po prostu z braku zajecia w glowie mi sie przewraca...moj chlopak nie pozwala mi pracowac...kupil mi yorka zeby mi czas umilal i pozwolil zapisac sie do szkoly... wiec chyba wszystko idzie ku dobremu...???tylko jego stale brak..ale nigdy nie pomyslalam o tym by zdradzic o tym by odejsc... raz tylko chcialam wyleczyc sie z tej milosci bo byl zly dla mnie ale to minelo tak szybko jak sie pojawilo... myslisz ze to sie uda?? to jest tak piekna milosc...tylko te km....
Neapolitanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 21:22

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez mstuv » 17 wrz 2012, o 22:03

Jeśli przetrwaliście już najgorsze tto bedzie dobrze. :)
a rozmawialiście już o tym czy by jakoś nie wrócił na stałe do Ciebie? ;> bo chyba całe życie nie bedzie tak, chyba, ze chce zarobic żeby pobudować jakis domek dla Was to to rozumiem :)
mstuv
 

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez cola » 17 wrz 2012, o 23:11

polecam książke - Jestem żoną marynarza

napisana bardzo czytelnym językiem i ciekawie

cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 22:11

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez iza_rozpustnica » 18 wrz 2012, o 08:33

Strata czasu. Miłość na odległość to masochizm.

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez lia23 » 18 wrz 2012, o 12:57

Neapolitanka napisał(a):niom mysle wlasnie ze juz najgorsze za nami... bylo bardzo ciezko ale teraz jest sielanka... moze po prostu z braku zajecia w glowie mi sie przewraca...moj chlopak nie pozwala mi pracowac...kupil mi yorka zeby mi czas umilal i pozwolil zapisac sie do szkoly... wiec chyba wszystko idzie ku dobremu...???tylko jego stale brak..ale nigdy nie pomyslalam o tym by zdradzic o tym by odejsc... raz tylko chcialam wyleczyc sie z tej milosci bo byl zly dla mnie ale to minelo tak szybko jak sie pojawilo... myslisz ze to sie uda?? to jest tak piekna milosc...tylko te km....


jak to chłopak nie pozwala Ci pracować?pozwolił Ci się zapisać do szkoły?ja nic nie rozumiem, dlaczego nie możesz pracować a on może?przecież jakbyś pracowała to może łatwiej było by Ci znieść rozłąkę, szkoła też jest dobra, ale ja nie rozumiem tutaj czegoś...
lia23
 

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez mycha25 » 18 wrz 2012, o 17:53

Fakt,dla mnie to też dziwne że facet nie pozwala Ci pracować i pozwala chodzić do szkoły.To raczej w tym doszukiwałabym się problemów w przyszłości.
I wiesz,raczej po roku bycia razem (i to często osobno)nie można mieć najgorszego za sobą.Jeszcze wiele różnych trudnych momentów przed Wami,docieranie się itd.Nie wydaje mi się żeby w rok można to było wszystko przejść.
Co do tego czy będziecie razem to nikt tego nie może wiedzieć bo to czy związek przetrwa to zależy od ludzi,ich charakterów,tego jak duże uczucie ich łączy.Czas pokaże jak to z Wami bedzie :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez karolina212mm » 18 wrz 2012, o 19:06

jak mój jeździł w delegacje to oznaczało to, że ma kogoś na boku l;[

jesteśmy najtańsi! prawo jazdy świdnica
Avatar użytkownika
karolina212mm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 19:04

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez Neapolitanka » 18 wrz 2012, o 19:44

nie pozwala mi chodzsic do pracy poniewaz mam chory kregoslup... za taki uraz nie daja renty a on po prostu sie martwi o moje zdrowie bo nieraz jest naprawde ciezko...chce bym sie wyksztalcila tak bym nie musiala ciezko pracowac...w naszym miescie wykorzystuja ludzi w pracy a tym bardziej w gastronomii w ktorej pracowalam... poki co kupil mi pieska co bylo moim marzeniem by czas szybciej lecial...:)
Neapolitanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 21:22

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez mycha25 » 18 wrz 2012, o 20:06

No ok,rozumiem.Po prostu głupio napisałaś że nie pozwala Ci pracować ale pozwala chodzić do szkoły.To zabrzmiało tak jakby był Twoim panem i władcą :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: moj chlopak jezdzi w delegacje...

Postprzez lia23 » 20 wrz 2012, o 13:46

teraz już lepiej rozumiem jak to wygląda,rozumiem, że dba o Ciebie i chce byś była zdrowa,to na plus,może poznasz kogoś w szkole i będziesz mogła spędzać ten czas rozłąki z Twoim partnerem ze znajomymi, zawsze jest raźniej:)
lia23
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]