Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez margeritka991 » 2 sty 2013, o 13:53

Witam!
Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ potrzebuje wsparcia kobiet i dziewczyn w podobnej sytuacji jak moja. Otóż 5 grudnia mojego ukochanego chłopaka skazali na rok i dwa miesiące pozbawienia wolności za czyn który moim zdaniem był małą szkodliwością społeczną. Wydaje mi się to tym bardziej nie sprawiedliwe ponieważ chłopak z naszego miasta popełnił czyn o wiele gorszy i dostał wyrok w zawieszeniu. Tak na prawdę to nie wiem co mam robić. Napisaliśmy odwołanie lecz to było zaraz przed świętami i chyba nie zdążyli go rozpatrzyć. Kilka dni po rozprawie przyszło wezwanie do aresztu na 31 grudnia. Mam świadomość, że to mogą być nasze ostatnie chwile i dni, ale ciągle jeszcze nie dopuszczam do siebie myśli że to się nie dzieje na prawdę. Przez ostatnie trzy dni boję się i trzęsę że przyjdę do niego, a jego mama powie mi, że już go zabrali. Na pewno go nie zostawię ponieważ bardzo go kocham i zależy mi na nim, poza tym wiążę z nim swoja przyszłość. Nie wiem jak sobie dam radę gdy już go nie będzie, bo zawsze był dla mnie wielkim wsparciem. Dlatego założyłam ten watek i mam nadzieję, że kobiety które mają podobny problem podtrzymają mnie na duchu i ja ze swojej strony także obiecuje wsparcie i porade. Myślę że kobiety i dziewczyny z takim problemem powinny trzymać się razem i dlatego właśnie założyłam ten wątek. Mam nadzieję że wspólnie tutaj przetrzymamy wszystko!!!!
margeritka991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 13:38

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez elzbieta45 » 2 sty 2013, o 14:27

jesli kochasz go i wiesz to powinnas go w tym wspierac , i mowic ze wyjechał sobie na dłuzsze wakacje . to nie nam czy jest ktos winien czy tez nie oceniac i nie nam jest wydawanie wyrokow . Jesli ktos zrobił cos zlego to niestety powinien poniesc tego konsekwencje ale tez niestety poniesc kare .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez Armigor » 2 sty 2013, o 14:41

Mojej koleżanki chłopak w zeszłym miesiącu poszedł siedzieć na cztery lata najgorsze jest to że mają dwoje maleńkich dzieci płaci za błędy młodości narozrabiał kilka lat temu uciekł za granice tu ułożył sobie życie normalna praca rodzina i tak go tu dopadli i deportowali do polski Ona czeka na niego wysyła mu zdjęcia w lutym planuje sie z nim spotkać ale to dopiero początek rozstania mam nadzieje ze wytrwają bo są fajną parą i tobie też tego życzę
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez elzbieta45 » 2 sty 2013, o 14:44

sa to zapewne ciezkie chwile dla obu stron . wytrwałosc naprawde potrzeba duzo determinacji aby wytrwac i czekac .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez margeritka991 » 3 sty 2013, o 12:04

Dzięki dziewczyny za tyle słów otuchy. Wczesniej pisałam na innym forum i tam cały czas oceniali mojego K ze jest zły i nigy nie ułoże sobie z nim zycia.
margeritka991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 13:38

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez elzbieta45 » 3 sty 2013, o 12:11

Wiesz ludzion nie wolno oceniac drugiej osoby . sa rozne sytuacje w zyciu ze tam sie znajda , i nie zawsze musi to byc osoba zdemoralizowana . Jesli ktos popełnił cos złego ponosi kare sam niestety . Ale dobrze aby byla tonauczka na przyszłosc , załował . A to ze Ty chcesz byc z nim i przy nim to nic złego . taka jest miłosci trzeba sie wspierac nawzajem bo sa to trudne chwile przed Wami . Powodzenia i wytrwałosci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 13 lut 2013, o 17:05

Mąż mojej kuzynki też został skazany za coś czego tak na prawdę nie zrobił. Jego wina polegała jedynie na tym, że posłuchał kolegów oni później całą winę zrzucili na niego. To było dużo wcześniej zanim oni się pobrali ale jestem pewna, że gdyby się to działo w początkach ich znajomości i miłości to ona też by czekała. Życzę dużo powodzenia i wytrwałości:) ale pamiętaj, że czekanie na niego aż odsiedzi wyrok jest ogromnym poświęceniem i należą Ci się duże brawa ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez 456 » 13 lut 2013, o 17:21

Nie można przekreślać człowieka, który popełnił błąd na tle prawa. Śmieszą mnie rady w takich sytuacjach typu "rzuć go, to zły człowiek" itd.
Twój chłopak ma szczęście, że ma taką dziewczynę jak Ty. Teraz musisz być silna, dobrze by było gdybyś przez ten czas miała bliski kontakt z jego rodzicami. Poza tym rok i dwa miesiące to nie jest dużo więc wasz związek ma szansę przetrwać. I tu nie chodzi mi o to, że zakładam że nie czekałabyś gdyby dostał np. 5 lat. To już nieco inny temat.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez imadzinejszyn » 19 lut 2013, o 16:38

Ja również trzymam bardzo mocno kciuki... Ciekawe jak się toczy Twoja historia? Jeśli warto, jeśli kochasz - CZEKAJ. I nie krzywdź go, bądź cierpliwa, bo to, co z jego głową będzie się działo tam - w samotności i odosobnieniu również nie jest dla Nas pojęte.
imadzinejszyn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 21:01

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez xena » 20 lut 2013, o 13:32

Został skazany. Powiem Ci tak po co Ci przestępca. Niech siedzi tam gdzie



_______________________________________________________________________________
Skuteczne zanęty i inne woblery.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez PrzemekS » 20 lut 2013, o 23:02

Jezeli CI na nim zalezy to czekaj cierliwie, napewno on to doceni, w takich miejscach potzrebuje sie wspracia tej njablizszej sercu osoby!

łazienka musi być przestronna
Avatar użytkownika
PrzemekS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:16

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez Madziula » 21 lut 2013, o 12:30

Moja znajoma miała podobną sytuację, czekała przez pół roku, aż sprawa się rozwiąże i będzie wiadomo czy spędzi bez chłopaka 3 lata. Pytanie czy czekać na niego? Wydaje mi się, że nie można niczego zakładać, dlatego nie wolno sobie obiecywać nie wiadomo czego, nic na siłę. Po areszcie ludzie też się zmieniają, trzeba być niestety gotowym - jakkolwiek okrutnie to nie brzmi. :/
Madziula
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:27

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez 456 » 21 lut 2013, o 13:10

Owszem zmieniają ale to kwestia czasu. Rok czy dwa to nie dużo, więc nie powinna się martwić. Gorzej gdyby było to 5-8 lat lub dłużej. Nikłe szanse żeby się wtedy poukładało nawet jeśli kobieta byłaby wierna. Zmienia się psychika faceta, bo on siedzi w zamknięciu, ona na wolności, on ma kolegów z celi ona zero ograniczeń żeby kogoś innego poznać. Facet wtedy dobiera sobie do głowy, bo tam większość czasu się rozmyśla o życiu, o pierdołach (pomijając wybryki, bo to już zależy od człowieka). Jeszcze jak "starsi koledzy" nakręcają to już tyle.
Autorka powinna być dobrej myśli, bo ten ich czas rozłąki zleci szybko.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez aneczka2828 » 20 kwi 2013, o 14:06

witajcie mój narzeczony poszedł siedzieć na rok i 3 miesiące dostał bilet i sam się wstawił ja jestem załamana a on mnie pocieszał że rok to nie wyrok w sumie racja bo może wyjdzie po połowie ale mam jeszcze jeden problem gdyż ma 3,5 roku zawiasów i tu mam pytanie czy mogą mu odwiesić? to by już była 5 masakra,nie wiem co robić. proste że bedę czekać ale umrę chyba z tęsknoty.
aneczka2828
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 13:56

Re: Mój chłopak został skazany:( Potrzebuje wsparcia!!!

Postprzez 456 » 20 kwi 2013, o 14:21

Jeśli w okresie "zawieszenia" popełnił to samo przestępstwo umyślne lub podobne to mogą "odwiesić".


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]