moj facet nie dba o wyglad

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez brunetka27 » 15 gru 2015, o 05:39

Uważa ze ubiór jest Malo istotny, nie przywiązuje w ogole wagi do tego ( mówi ze ja wydaje pieniadze na ubrania a on na samochód), ale nie tylko o to chodzi nie chodzi do dentysty bo się boi. Zauwazylam ze zaczelo mi to przeszkadzać troche jakby mnie odraza. Oon uważa ze ja tylko na wygląd patrzę, uważam ze to nie prawda, ale mam świadomość ze jest to ważne. Często mówi ze ładnie wyglądam, za ladnie sie ubrałam czego niestety ja noe mogę powiedziec wstyd sie przyznać ale czasem sie wstydzę za to jjak sie ubral. Nie jestem stylistka ani żadna wielka fanka modowa ale mysle ze mam gust i wiem ze za niewielkie poeniadze można ladnie sie ubrac nie trzeba wydawac kroci.
brunetka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 04:46

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez Hadassa » 15 gru 2015, o 11:40

A nie możesz go czasem sama wyciągnąć na zakupy, albo kupić mu coś w prezencie ?
Przed wyjście podsunąć mu coś do ubrania.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez brunetka27 » 15 gru 2015, o 11:53

takich prezentów dostaje duzo, jedne mu sie podobaja bardziej inne mniej ale i tak najczesciej zaklada swoje powyciagane swetry i sprane koszulki, dodam ze pracuje w urzedzie, on chce zebym ja ladnie wygladala i ja tez tego chce zeby on ladnie wygladal
brunetka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 04:46

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez Hadassa » 15 gru 2015, o 11:54

To nie możesz mu czegoś podsunąć do ubrania przed wyjściem.
Czasem nawet poprosić by się przebrał.. może się znudzi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez brunetka27 » 15 gru 2015, o 11:59

przed wyjsciem jestem w stanie mu podsunac, ale czasem jak przyjedzie do mnie ubrany to nic tylko albo smaiac sie albo plakac
brunetka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 04:46

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez Pletwa Reborn » 15 gru 2015, o 12:47

Yhym i czego teraz od nas oczekujesz? Masz takiego faceta i tyle. Widziały gały co brały :D
Pletwa Reborn
 

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez brunetka27 » 15 gru 2015, o 13:50

jak go przekonac zeby jednak zwracal uwage na to
brunetka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 04:46

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez Pletwa Reborn » 15 gru 2015, o 14:17

Powiedz mu, że jak założy ładny sweterek to ty się rozbierzesz. Takie przeciwieństwa mają sens :D
Pletwa Reborn
 

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez kartka » 15 gru 2015, o 16:25

Ja pośrednio miałam podobny problem. Co prawda nie było aż tak źle, żebym się np. za niego wstydziła, ale miał zwyczaj zakładania powyciąganych i starych ciuchów. To się zmieniło częściowo wraz ze zmianą pracy (gdzie obowiązywał korpo-styl i sam z siebie zaczął wprowadzać zmiany w swojej garderobie) a częściowo przeze mnie, bo mu po prostu te stare ciuchy sukcesywnie wywalałam. Było trochę zrzędzenia, ale argumentowałam to np. wielkimi porządkami w szafie (on się tym nie lubi zajmować, więc o tym, że coś z szafy wyleciało, dowiadywał się po fakcie), albo mówiłam mu wprost, że dana rzecz jest po prostu obleśna i mi się w tym nie podoba. I pomogło w błyskawicznym tempie. Nagle się okazało, że wcale nie ma takiego sentymentu do ciuchów, jak się wcześniej wydawało. O części ciuchów, które zniknęły w tajemniczych okolicznościach, nawet do dzisiaj nie wie i jakoś żyje ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: moj facet nie dba o wyglad

Postprzez Pam_ela » 17 gru 2015, o 10:22

Mój nie lubi uzywać aboslutnie nic oprocz wody po goleniu i żelu pod prysznicem, a jak mówie mu o antyperspirancie - to mówi, że faacet musi być męski/// na szczęscie myje się zawsze kiedy trzeba :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]