Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Postprzez urraped » 1 gru 2013, o 16:46

Witam,
Mam problem, który jest bardzo niewygodny.
Mój mężczyzna nie potrafi się spuścić, kiedy uprawiamy seks w gumce.
Jak robimy to bez zabezpieczenia, to dochodzi.
Jeszcze kilka miesięcy temu masturbował się prawie codziennie. Teraz onanizuje się co 2-3 dni. Czy to ma jakieś powiązanie? A może powodem jest co innego?
Dodatkowo, nie dochodzi, kiedy sama mu "wale", bo potrzebuje do tego większej siły. Jest z nim coś nie tak?
Ze wzwodem też nie ma żadnego problemu, bo nawet na sam mój widok albo dotyk ma erekcje.
Proszę o pomoc.
urraped
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Postprzez dallas » 1 gru 2013, o 22:53

Tak!

Masturbacja codzienna może mieć na to wpływ. Przez to on przyzwyczaił się do ręki i to ręka sprawia, że on dochodzi. Prezerwatywa i normalny stosunek częściowo są inne od ręki przez co to może sprawiać, że nie może skończyć.

Serdecznie zapraszam - http://www.scyzoryki.pl
dallas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2013, o 22:44

Re: Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Postprzez paula » 1 gru 2013, o 23:05

1. codzienna masturbacja ma ogromny wpływ na jego dochodzenie podczas seksu. On ma w mózgu zakodowane że poprzez seks nie dojdzie, dlatego jego jedynym zadowoleniem jest ręka. Proponuję aby zrobił sobie tydzień przez onanizowania się, całkowicie zapomina że takie coś istnieje. Wtedy bardzo możliwe że po tygodniu będzie tak spragniony dojścia że podczas seksu mu się uda.
2. kupcie prezerwatywy bezlateksowe (nie będę na forum podawała nazwy bo nie reklamuję żadnego produktu). Są takie na rynku. Są w czarnym opakowaniu, dostępne w większości aptek, drogerii a nawet na stacjach benzynowych. My właśnie takich używamy. Ja jestem uczulona na zwykłe gumki. Czasem oczywiście też użyjemy zwykłych (gdy właśnie tych "naszych" nie ma) ale mój facet ma problem z seksem wtedy. Bo w zwykłej gumce jest pewna bariera a tej którą my używamy - jest ona minimalna. Jest zrobiona z całkiem delikatnego, cienkiego tworzywa.
paula
 

Re: Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Postprzez eRozkosz_pl » 17 gru 2013, o 18:54

To też może być wyjście- z tymi prezerwatywami bezlateksowymi,są dostępne na rynku więc nie będzie żadnego problemu. Poza tym to kwestia psychiki,przyzwyczajenia i rozluźnienia,niczego więcej.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Mój facet nie potrafi dojść w prezerwatywie.

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 19:07

w prezerwatywie nie odczuwa takiego podniecenia, to tak samo jakby calowal sie przez chusteczkę..

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]