Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez rema » 9 mar 2021, o 10:20

Cześć, Nie jest to takie częste ale tak raz na trzy stosunki on nie jest w stanie osiągnąć pełnej erekcji albo nie jest w stanie dokończyć stosunku. Przez to jeszcze bardziej się stresuje. Błędne kolo się zamyka. Czy może zwiastować to już pewne problemy z potencją? Facet ma 32 lata tak więc jest jeszcze młody. W tym wieku raczej nie powinno byc takich właśnie problemów prawda?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez xena » 9 mar 2021, o 13:35

Niech zrobi sobie podstawowe badania. To pokaże mu czy jest to problem jedynie psychiczny czy może jest coś nie tak w organizmie. Poza tym powinien się trochę wyluzowac. Jak sama piszesz im bardziej się denerwuje tym problem z erekcją jest jeszcze wiekszy... Czyli błędne koło się zamyka. Nie jest to jeszce na pewno impotencja bo wielu mężczyzn w pewnym okresie życia ma takie problemy, spadki formy. Mój równiez tak miał jakiś czas temu. Przyjmował środek penis complete .Czy słyszałaś o nim ? Bardzo skuteczne tabletki. Pomogły mu.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez rema » 11 mar 2021, o 10:45

Nie. Jeszcze nie słyszałam. Widziałam,ze obecnie sporo takich produktów reklamuje się w sieci ale skąd mam wiedzieć co jest skuteczne a co nie? ;/ Ciężko jest w sumie coś konretnego wybrać. Czy ten środek jest na receptę czy nie?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez xena » 11 mar 2021, o 11:13

Nie jest na receptę. Mój również nie chciał iśc do lekarza Środek poleciła mi znajoma farmaceutka . Poczytaj sobie o nim: z tego co wiem to można zamówić jedynie przez internet. Jest skuteczny oraz daje dobre efekty. Jest dopuszczony przez krajowy nadzór farmaceutyczny tak więc nie musicie się o nic praktycznie obawiać. Jest to bezpieczne
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez Pysia33 » 16 mar 2021, o 20:41

Witajcie,

Dziewczyny, mój facet od pewnego czasu ma problemy i różne myśli pojawiają się w głowie... Pytanie o polecane przez Was środki – czy to jest bezpieczne? Niestety, mąż nie jest skory iść do lekarza, co dla mnie jest podwójnie frustrujące, że ja załatwiam jego problemy na forum...

Trudno o rekomendacje, bo przecież nie zapytam koleżanki czy jej facet też ma problemy... Dajcie proszę znać co u Waszych partnerów pomogło... bo jestem sfrustrowana obecną sytuacją.

Zdecydowałam się sprezentować mojemu facetowi taki produkt https://sferaintymna.pl/eron-plus/
Pysia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 20:36

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez kwikkwik » 27 mar 2021, o 18:49

najleiej wybrać się do seksuologa :) to nie grzech a dużo może zdziałać problemu mogą mieć rózne podłoże

kwikkwik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2021, o 17:20

Re: Mój mężczyzna ma problemy z erekcją

Postprzez rogatka » 5 kwi 2021, o 15:16

Jeśli wstydzi się pójść do lekarza to niech skorzysta ze zdalnej konsultacji czy też pogotowia receptowego https://lekarzonline.eu
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]