Uciążliwe współżycie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Uciążliwe współżycie

Postprzez lovechocolate » 18 maja 2014, o 11:43

Wczoraj z chlopakiem „zabawilismy sie”. Juz podczas gry wstepnej gdy robil mi palcowke bolalo mnie wejscie do pochwy. A kiedy juz uprawialismy seks tez bardzo mnie bolalo i kiedy wpychal mocniej bardzo bolal mnie brzuch. Nic nie mowilam chlopakowi. Az w koncu uprawiajac seks stracilam przytomnosc. Co moze byc przyczyna tego wszystkiego? Wydaje mi sie ze mam sucha pochwe czy to moze byc cos z tym wspolnego? Jesli tak to jak ja „nawilzyc”?
lovechocolate
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 11:02

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Kris » 19 maja 2014, o 08:39

Nie znam się na dolegliwościach kobiet ale to jest bardzo nie pokojące że z pwoodu bólu aż straciłaś przytomność. Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza a co do suchości to są na to różnego rodzaju nawilżacze. Niektóre nawet bardzo smaczne i ładnie pachną :D

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Jamelia » 25 maja 2014, o 17:42

Może masz zapalenia jajników lub jednego, stąd bol przy stosunku...Ale jesli ból byl az tak mocny powinnas sie zgłosic jak najszybciej do lekarza.
A do nawilzania jest mnóstwo maści, nawet z durexa w markecie czy aptece kupisz.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Adidasowa » 27 maja 2014, o 07:58

Jeśli chodzi o suchość to może po prostu zbyt krótka gra wstępna była? Nam kobietom potrzeba troszkę więcej czasu niż mężczyznom :) a jeśli to nie to, to może tak jak zostało napisane - zaopatrz się w żele nawilżające, ja sama używałam i to naprawdę fajne. A niektóre jeszcze tak miło rozgrzewają :D
A że straciłaś przytomność no to faktycznie niepokojące... powinnaś iść do lekarza.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Carina » 27 maja 2014, o 10:37

Ja na twoim miejscu tak jak napisano wyzej udalabym sie do lekarza.Bo to po pierwsze krok najwazniejszy.A dwa porozmawialbym z polowkiem.Pamietaj ze to Wy oboje macie miec z tego przyjemnosc a nie tylko on.To sa wazne tematy, ktore nie mozna przedkladac na dobro drugiej strony.Tym bardziej ze Tb sprawialo bol i w konsekwencji moglo doprowadzic do urazu.A to w nasileniu do unikania zblizen.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Theila » 29 maja 2014, o 09:50

Wydaje mi się, ze gdyby to było zapalenie jajnika to nie odczuwała by bólu kiedy wsuwał palce. Myślę, że to może być problem suchości, ale dziwi mnie, że facet nie zwrócil na to uwagi. Tak czy siak mogło dojść do zatarcia, a przez to do jakiegoś zapalenia, więc na pewno lekarz.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez kusicielka » 30 maja 2014, o 14:11

Daj znać jak wrócisz od lekarza, niepokjąca sytuacja...
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: uciążliwe współżycie

Postprzez Aniaaaaa » 16 cze 2014, o 04:09

Nawet jak masz suchość pochwy wystarczy że nawilżysz ją oliwką do skóry że już nie wspomnę o kupowaniu żelów nawilżających typu Durex tak jak wspomniała Adidasowa :) sama używam , super sprawa i do tego nie złe doznania , mało tego kochana wydaje mi się że powinnaś popracować nad grą wstępną z partnerem żebyś poczuła że twój "skarb" robi się mokry :) To jest efekt podniecenia i wtedy śmiało możesz odbywać stosunek bez obawy przed zatarciami bo będziesz nawilżona :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron