myśli i mętlik w głowie co zrobić

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

myśli i mętlik w głowie co zrobić

Postprzez katla » 23 lis 2011, o 11:45

Witam!
Chciałabym się podzielić z moimi rozterkami ponieważ widzę że jesteście dla siebie oparciem w sprawach sercowych.
Mianowicie jestem z moim mężem już prawie 3 lata ale w związku już jakieś 10 lat, a ostatnio czuję się jak piąte koło u wozu. Mamy cudowne dzieci ale zauważyłam że czegoś mi brakuje może dlatego że mój mąż był moim pierwszym i na razie jedynym partnerem nie mogę powiedzieć że go nie kocham ale od jakiegoś czasu moją uwagę skupia inny mężczyzna kolega z pracy i mam taki mętlik w głowie że szok. Nie wiem czy to jest spowodowane tym ze ostatnio mieliśmy mały kryzys z mężem nie wiem ale wiem jedno że nie umie zapomnieć o koledze szczególnie że bardzo dobrze nam się rozmawia o byle czym, za niedługo myśli mnie zamęczą też nie wiem czy mój znajomy myśli tak samo jak ja czy po prostu uważa mnie za koleżankę i nic więcej. OSZALEJĘ!!!!!. Podzielcie się swoimi myślami lub napiszcie jeżeli też tak macie takie doświadczenia.
katla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lis 2011, o 11:29

Re: myśli i mętlik w głowie co zrobić

Postprzez Kociałek » 23 lis 2011, o 18:22

Może nie jestem mężatką, ale kiedyś w związku miałam taką sytuację, że zawrócił mi w głowie (co prawda nieumyślnie ;) ) jeden chłopak, a dokładniej przyjaciel mojego chłopaka!!!

Wiecie, jaka jest najlepsza metoda zapomnienia o miłości do innego? Powiedzieć o tym partnerowi :P Ja mu o tym powiedziałam i po bardzo szybkim czasie mi przeszło.
Często takie zauroczenie innym jest naprawdę chwilowe, ale bardzo silne. Chce się czegoś nowego i w ogóle. A jeżeli w między czasie dochodzi kryzys w związku, jest to najlepsza okazja do podejmowania pochopnych decyzji jakimi są m. in. odejścia od mężów czy żon.

Trzeba się na prawdę zastanowić nad tym. Bo jeżeli jest uczucie do męża, nawet najmniejsze, nie bije Cię, nie pije i nie zdradza, to na prawdę lepiej zająć się ratowaniem tej miłości która jest najcenniejsza niż pójście na łatwiznę.

Zajmij się mężem ;) Zobaczysz że wkrótce Ci przejdzie zauroczenie i wtedy będziesz szczęśliwą żoną i nie pożałujesz decyzji ;)
Kociałek
 

Re: myśli i mętlik w głowie co zrobić

Postprzez dzo » 24 lis 2011, o 16:38

katla myślę, że bardzo dużo ludzi przeżywa bądź przeżywało w swoim życiu takie zauroczenia ;)

trzeba wtedy myśleć rozumem nie sercem ;) ;) po prostu rozsądek najważniejszy ;)

bo w takich momentach łatwo o zdradę :?
dzo
 

Re: myśli i mętlik w głowie co zrobić

Postprzez oOosylwiaoOo » 24 lis 2011, o 19:23

Zgadzam się w 100 % z wypowiedzią dzo:)
oOosylwiaoOo
 

Re: myśli i mętlik w głowie co zrobić

Postprzez Luśka » 25 lis 2011, o 18:11

Jesteście już 10 lat ze sobą i może powiało nudą w Waszym związku...
zacznij szukać fajnych cech u męża a nie u kolegi, bo to krótka droga do zdrady :angrywife
Luśka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], daosideli5595, Google Adsense [Bot]

cron