Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Sylwia12345678 » 30 kwi 2013, o 20:55

prawdziwy facet powinien miec piekny usmiech z prostymi zebami ! PODTSAWA !



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Sylwia12345678
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:40

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Adix257 » 30 kwi 2013, o 20:58

Koleżanko Sylwio te ogłoszenie matrymonialne naprawdę nie przystoi w takim miejscu

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Kochajaca. » 1 maja 2013, o 12:03

U płci przeciwnej zwracam uwagę na dłonie, uważam, że kiedy facet ma je zadbane, to znaczy, że jest w porządku. Ponadto, wiadomo, kiedy już dojdzie do rozmowy, to zwracam uwagę na to, co mężczyzna ma do powiedzenia i jak buduje zdania, to śmieszne, ale też, jak akcentuje zgłoski. Może powiecie, że to śmieszne i niepotrzebne, ale zwracam uwagę na język i zasób słownictwa, bo kiedy facet ma go ubogi, to nie zainteresuje mnie na dłuższą metę i nie będę myślała o nim poważnie. Lubię też, gdy facet jest elegancki, nie znaczy to, że ma chodzić w garniturach, ale przepuszczać mnie w drzwiach czy odsuwać krzesło, gdy idziemy do restauracji.
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez konstancia » 1 maja 2013, o 19:20

Dłonie. Zadbane dłonie u mężczyzny to priorytet. Poza tym ogólny wygląd. Lubie mężczyzn z lekkim zarostem, eleganckich i inteligentnych. A jeżeli facet ma brudne buty, to niestety u mnie jest przegrany na starcie.
konstancia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 21:11

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 3 lip 2013, o 18:13

Wolicie facetów w garniturach, skórach czy jeszcze innych ???

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez 456 » 3 lip 2013, o 18:48

Szczerze? Różnie zwracałam uwagę. Czasami przystojny był facet w skórze nawet tzw. skóra, fura i komóra. No zdarzały się ładne ryjki. Czasem w dresie (nie przepadam za tym stylem) a jednak coś zwróciło uwagę, naprawdę różnie. Raczej nigdy nie przywiązywalam uwagi do ubrań. Jednak nie widziałam jeszcze przystojnego faceta w gajerku oprócz "połówka" tego roku na Komunii. Poważnie...!
Sami jacyś tacy... albo urzędasy, albo wymoczki... albo tacy gdzie oko nie schodziło. Nie widziałam innego przystojnego w garniturze -never. :lol:

Ja tam wolę "swojego"... W normalnym stylu ale nieco odbiegającym od norm. Więc w sumie dziwnym stylu.
Zawsze ubierze coś co mu pasuje, często są to szalone, upiorne koszulki albo w ogóle taka "obca" dla mnie kolorystyka ze schizowymi nadrukami... A jak ubierze właśnie garnitur to... :roll: Czasami też zdarzy mu się założyć coś eleganckiego i wygląda mrau. Moim zdaniem przystojnego faceta można spotkać nawet w zwykłej bluzie z kapturem czy w nielubianych przez większość pań - męskich sandałach... :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 3 lip 2013, o 18:56

No to ja odwrotnie, częściej widzę przystojnego faceta w gajerku niż w dresie... :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez 456 » 3 lip 2013, o 19:09

Bo Wrocław jest większym miastem od mojego obecnego. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2013, o 10:49

ostatnio zwracam uwagę tez na styl uberania się faceta...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez iza813 » 8 wrz 2013, o 16:30

Ja na początku zawsze zwracam uwagę na wygląd,mój wzrok przyciągają faceci którzy może nie są piekni jak modele ale za to mający w sobie to "coś".Pózniej dopiero patrze na charakter.Jesli chodzi o wygląd zew to często patrze na oczy,usta,trochę pózniej na dłonie :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2013, o 11:02

ostatnio stwierdziłam, że patrzę też na faceta fyzurę.... lol... :o

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Jamelia » 11 wrz 2013, o 12:12

Wzrost ,budowa ciała. Nie lubie chudzielców :D no i wyraz twarzy czy wzbudza sympatię :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez agape84 » 15 wrz 2013, o 13:37

Pelne ,,kobiece" usta, kocie oczy, wysoka, smukla, wysportowana sylwetka. Styl najlepiej rockowy taki niegrzeczny, dluzsze wlosy. no i to cos w spojrzeniu:-)

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Tellinee » 16 wrz 2013, o 18:21

Ja najczęściej zwracam uwagę na wzrost, jestem niska i podobają mi się niscy mężczyźni, nie lubię zadzierać głowy do góry. :D
Później jest budowa ciała, szczupła i najlepiej wysportowana.
Dłuższe włosy i miły uśmiech z ładnymi zębami.
Ubiór - obojętnie jaki byleby nie flejowaty.
Zapach.

Dante Lupus
Avatar użytkownika
Tellinee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 17:47

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Velvet » 20 wrz 2013, o 13:48

Wizualnie są to oczy, uśmiech, włosy i wzrost. Jeśli zaś chodzi o charakter to jakoś tak naturalnie patrzę na to, czy ten ktoś ma poczucie humoru :) Ach... uwielbiam jeszcze ładny, cichy, delikatny męski głos. ;)
Avatar użytkownika
Velvet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 13:37

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez paulinawelc » 20 wrz 2013, o 14:23

Podobno i tak zwracamy w związku uwagę na cechy od naszych rodziców SPAM i zdrada tutaj w tytule artykułu nie wiele ma do rzeczy. On traktuje o rolach w związku i że szukamy w partnerach cech ojca/ matki więc w sumie preferencje estetyczne nie mają wielkiego znaczenia ;) decyduje podświadomość

Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, o 14:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
paulinawelc
 

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez rozoowa » 20 wrz 2013, o 14:26

Jeżeli widać, że facet się za mnie zabiera, to przede wszystkim patrzę na buty i dłonie, jak zadbane a nie ufujfane to może być :D

A ogólnie uwielbiam facetów w koszulach :) Nie mówie o garniturze, ale takie w krateczkę chociażby, raczej ubranych schludnie i w eleganckim luzie niż w spodniach z krokiem między kolanami.. :D
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Serduszko27 » 21 wrz 2013, o 13:54

hm... patrze czy jest zadbany , własnie na dłonie czy czasem nie ma brudu za paznokciami hehehe.Nienawidze jak faceci maja delikatnie dluzsze paznokcie .U mnie facet musi miec krotkie i chyba patrze na sylwetke nie podobaja mi sie huderlaki.
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Burbi » 22 wrz 2013, o 22:38

Mam nadzieje, że na mnie nie nakrzyczycie bo to nie do końca zgodne z tematem postu xD
Ale zaciekawiło mnie stwierdzenie: "Jeżeli widać, że facet się za mnie zabiera". Powiedźcie mi drogie Panie, po czym poznajecie, że facet się wami interesuje, a także jakbyście chciały, żeby facet to pokazywał:)?

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Jamelia » 23 wrz 2013, o 09:03

No kurczę, zerka, uśmiecha się , zagaduje. No wszystko robi żeby kontakt złapać, co nie znaczy że działa nachalnie :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Adix257 » 23 wrz 2013, o 10:10

No to kurcze nie mam u was żadnych szans :( kontaktu nie potrafię złapać, uśmiechać też się za często nie uśmiecham, to wszystko zależy od towarzystwa i te dłonie... ciężko jest zadbać o moje grubo skórne dłonie które pracują z których dość często schodzi skóra. Paznokcie obcinam ale tak jak mówię, ale ciężko jest mi je domyć od tych brudów, smarów i olejów z którymi mam kontakt na co dzień. A żeby domyć twarz to już jest dopiero problem, bo trzeba ją szorować tą szorstką stroną gąbki żeby cokolwiek puściło. Ile razy już wracałem do domu z nie umytymi czarnymi oczami :D Wygląda to jak bym się malował jak jakiś pan z inną orientacją seksualną :|

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 23 wrz 2013, o 10:15

złapanie kontaktu i usmiech jest ważne ;) przynajmniej dla kobiet...
tym bardziej, że gdzieś ten stereotyp się zachował....

co do dłoni, hmm.. nie muszą być nieskazitelne....
tylko zadbane..... czyli nie wysuszone, czy też bez długich paznokci...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez rozoowa » 23 wrz 2013, o 11:30

Adix musisz je często moczyć, tak jak kobiety moczą stopy :P Poza tym wcale nie musisz być extra przebojowy, żeby zwrócić na siebie uwagę, pracujesz jako mechanik?.. Na pewno przyjeżdzają do Ciebie bezbronne kobietki, którym nie wiadomo dlaczego coś stuka w aucie.. :D
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Hadassa » 23 wrz 2013, o 11:40

poza tym, wg mnie, jeżeli facet ma zapracowane dłonie.. to przynajmniej widać że coś robi, a nie jakiś lewus do pracy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Na co zwracacie uwagę u płci przeciwnej

Postprzez Anna_N » 26 wrz 2013, o 14:59

napewno na buty :D I na włosy ;)
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]