nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Zagubiona25 » 3 maja 2014, o 21:46

Witam. Mam pewien problem. Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka, spotkaliśmy się 4 razy, podtrzymywaliśmy kontakt smsowy i telefoniczny. Na ostatnim spotkaniu były miłe słowa i gesty (przytulenie, pocałunek), więc myślałam, że będzie to poważniejsza znajomość, zwłaszcza, że opowiedzieliśmy sobie o swoich poważnych problemach rodzinnych, mieliśmy wspólne tematy. Umówieni byliśmy na kolejne spotkanie, jeszcze dzień wcześniej normalnie pisaliśmy. Jednak na kilka godzin przed spotkaniem napisał mi tak "dopóki się nie ogarnę i nie pozamykam pewnych spraw, to nie chcę się spotykać, bo jesteś zbyt wartościową osobą, żeby Cię skrzywdzić". Jestem w szoku, że tak nagle zerwał kontakt i nie wiem, co robić. Proszę o rady, z góry dzięki. Pozdrawiam
Zagubiona25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 19:15

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Hadassa » 3 maja 2014, o 23:37

Wg mnie powinnaś spokojnie poczekać...
Bo albo nie chciał Cię zanic i nei poczuł nic do Ciebie..
albo faktycznie ma problem....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Kolorysia » 4 maja 2014, o 00:27

Może to być zupełnie pozytywna sytuacja. Nie zamknął spraw z poprzednią dziewczyną? Albo cos w tym stylu.
Może warto zaczekać??

Chcę dawać szczęście i być szczęśliwa.
Kolorysia
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 21:10

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Astra » 4 maja 2014, o 01:21

Po waszej ostatniej rozmowie dot. roznych spraw rodzinnych chlopak przemyslal
ew. znajomosc z Toba w swietle tego co nad nim wisi jako niezalatwione i postanowil
to uporzadkowac .
Nie doszukiwalabym sie w jego postepowaniu nic zlego .
Po prostu zareagowal spontanicznie i w sumie zagral z Toba w tzw otwarte karty , wykladajac
szczerze i bezpardonowo to co mu przeszkadza w kontynuowaniu znajomosci z Toba.
Po milym spotkaniu chyba zaczal rozumiec, ze angazowanie sie w znajomosc blizsza z Toba
wprowadzi wiele komplikacji i problemow w Twoje i jego zycie, wiec woli nic nie zaczynac dopoki wszystkiego nie ulozy.
Zadko sie zdarza by facet mowil tak otwarcie.
Mysle, ze jest wobec Ciebie bardzo w porzadku .
Wiem , ze liczylas na wiecej ale mysle , ze warto poczekac na rozwoj wypadkow i uzbroic sie
w cierpliwosc.
Uwierz mi , jesli ma byc Twoj to czekanie sie naprawde oplaca.
Nie rob zadnych nieprzemyslanych ruchow , nie naciskaj a tymbardziej nie narzucaj sie w zaden sposob.
Po prostu czekaj.
Oczywiscie wszystko zalezy od tego czy widzisz jakas szanse na ponowienie tej znajomosci i jej rozwiniecie za jakis czas po uporaniu sie z rfoznymi sprawami.
Jesli tak to badz dobrej mysli. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Zagubiona25 » 4 maja 2014, o 14:04

Sprawa rozwiązana, chociaż nie do końca. Zadzwoniłam do niego, to powiedział mi, że on ogólnie nie chce być w związku i że nie chodzi o mnie, tylko o to, że ma problemy (nie wyjaśnił jakie). Ja chciałam mu pomóc, wesprzeć, ale zaznaczył, że nie chce związku. Zastanawiam się, czy naprawdę problemy mogą być przyczyną zerwania kontaktu i niechęci do wiązania się czy po prostu nie potrafił mi powiedzieć, że jednak mu się nie podobam. Myślę, czy starać się jeszcze dowiedzieć, co się stało, czy już dać sobie z nim spokój...
Zagubiona25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 19:15

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Hadassa » 4 maja 2014, o 16:29

Może po prostu daj mu czas... gadać co jakiś czas możecie a co będzie to zobaczycie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Tygrys » 5 maja 2014, o 07:06

może jeszcze nie jest gotowy do nowego związku. Chyba lepiej poczekać właśnie - dać mu czas do poukładania sobie.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Astra » 16 maja 2014, o 20:49

Chociaz tez sie zastanawiam , czy rzeczywiscie uplyw czasu moze cos tu jednak pomoc.
Wlasciwie to czas moze nawet zadzialac na niekorzysc, czasami tak wlasnie bywa.
Trudno powiedziec, ale ja bym sobie jednak nie robila za bardzo jakis cudownych nadziei.
Zawsze mowie, ze lepiej jest byc czyms mile zaskoczonym , niz zyc w przeswiadczeniu , ze
zdarzyc sie moze nadzwyczajny cud. :(
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Zagubiona25 » 15 lis 2014, o 16:49

Postanowiłam powrócić do swojego tematu sprzed kilku miesięcy. Nie mam kontaktu z tym chłopakiem, ale często pojawia się w moich myślach. Wiem, że nie miał dziewczyny od tamtego czasu jak się spotykaliśmy i naprawdę miał problemy osobiste, określiłabym to jako stany depresyjne, wycofanie. Pisałam z nim trochę przed jesienią, ale nie proponował spotkania... Ja trochę spotykałam się z facetami z portali randkowych, ale nikt nie zwrócił mojej uwagi, nadal zależy mi na nim. Mimo braku jego inicjatywy i długiej przerwy w kontakcie chciałabym się do niego odezwać, ale boję się odrzucenia z jego strony. Może chociaż napisać zwykłego smsa "Co u Ciebie", jak sądzicie?
Zagubiona25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 19:15

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Jamelia » 16 lis 2014, o 13:32

Jeśli on sie nie odzywa tzn ,że nie zalezy mu na znajomości z Tobą...
Czy jest to spowodowane Twoją osobą czy problemami nie wiem, ale wiem,że jeśli ludzie
na prawdę się sobie spodobali to robią wszystko żeby kontakt był.
Więc pisz śmiało smsa, nic nim nie zepsujesz bo facet i tak nie miał żadnych planów względem Ciebie na to wygląda.

Z nimi to tak jakos dziwnie jest, jak nie ma być dziewczyna jego, albo do sexu to nie dbają o kontakty...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez Czarna » 16 lis 2014, o 17:24

Jamelia napisał(a):Jeśli on sie nie odzywa tzn ,że nie zalezy mu na znajomości z Tobą...

Nie do końca, być może jego stany depresyjne miały na to przełożenie. A skoro jest wrażliwą osobą, równie dobrze mógł pomyśleć, że ją w jakimś stopniu skrzywdził, więc pewnie nie będzie chciała z nim gadać.
Ja bym w każdym razie napisała takiego zwykłego smsa. Ryzyko żadne. Nie odpisze - trudno, dziękuję, do widzenia.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez eDom » 5 mar 2015, o 23:42

Daj mu czas, aby pozbierał myśli ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: nagłe zerwanie kontaktu - co robić?

Postprzez betka » 6 mar 2015, o 13:27

Myślę, że wiele zepsulaś narzucając sie. skoro napisał, że na razie nie chce sie spotykać po co do niego wydzwaniałaś? Nie rozumiem takich kobiet. Facet jasno Ci mówi, czego w danym momencie oczekuje a ty dalej doszukujesz się nie wiadomo czego i dalej drążysz. Daj mu spokój. Myślisz, że takim zachowaniem go do siebie przekonasz? Wręcz przeciwnie. Faceci nie lubią lasek które sie narzucają.
Myślisz, że on by się do ciebie nie odezwał jak by chciał? Na pewno by to zrobił.. Skoro tego nie robi, widocznie nie potrzebuje kontaktu z Tobą. Trochę godności, będziesz tak do niego wypisywać i za nim latać? To chyba nie jedyny facet na świecie, poza tym jest tyle innych, pięknych i ważnych spraw w życiu każdego z nas.

betka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 mar 2015, o 18:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]