Napisać do niego?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Napisać do niego?

Postprzez sophiavivre » 28 maja 2022, o 12:37

Cześć dziewczyny! :)

Nie będę się rozpisywać o jakiego dokładnie faceta chodzi ani o tym jak i gdzie się poznaliśmy itd., bo tylko niepotrzebnie zrobiłabym spam, a wydaje mi się, że to i tak nie ma większego znaczenia.
Istotnym jest tylko to, że jakiś czas temu poznałam faceta mieszkając w Dubaju (on jest z Polski, ale mieszka tam na stałe) ; podczas mojego pobytu tam często wywiązywał się między nami flirt, podteksty - ewidentnie oboje dawaliśmy sobie do zrozumienia, że się sobie podobamy, ale jakoś nigdy nie było czasu, aby to pociągnąć dalej. Gdy już wróciłam do Polski zaprosił mnie do siebie na Walentynki, ale akurat nie miałam możliwości w tamtym czasie lecieć do Dubaju. Ostatni raz odezwałam się do niego na początku Maja, że będę tam na kilka dni i czy znajdzie trochę czasu, to odpisał że będzie bardzo zajęty, ale żebym dała mu znać jak przylecę (akurat tak wyszło, że się nie odezwałam, bo te kilka dni były dla mnie mocno intensywne i nie dałam rady). Nie ukrywam, że mam na jego punkcie jakiś rodzaj obsesji (jakkolwiek to nie brzmi :D) i ciągle o nim myślę. Strasznie bym chciała doprowadzić do jakiegoś wspólnego spotkania. Wpadłam więc na pomysł, czy randomowo nie zaproponować mu jakiegoś wspólnego wyjazdu w jakimś "neutralnym" kierunku nawet na głupie kilka dni? :D Tylko tu pojawia się pytanie, co dokładnie miałabym mu napisać? (niby głupie, a jednak mam zagwozdkę) i druga sprawa jest taka, że nie wiem czy się zgodzi, bo to jest pracoholik i spędza w pracy praktycznie 24/7 i z tego, co wiem to ogólnie baaardzo rzadko gdziekolwiek wyjeżdża... (tu jednak liczę cichutko, że może zaproponowałby abym wpadła stricte do niego do Dubaju?)
Sama nie wiem, czy to dobry pomysł... w ogóle w relacjach damsko-męskich idzie mi znacznie lepiej na żywo niż online...

Dlatego proszę WAS o jakiekolwiek rady :)

Aaa! I zaznaczając - nie liczę, że ta znajomość się rozwinie i nie wyobrażam sobie już nas na wspólnym kobiercu :D na razie po prostu obrałam sobie za cel, aby w ogóle się w końcu z nim spotkać sam na sam itd.

Z góry dziękuję!!
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Ania743, Bing [Bot], Google [Bot]