Prawdziwa Miłość ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Prawdziwa Miłość ?

Postprzez karmelowaapaszkaa » 7 lut 2014, o 18:45

Hej, na wstępie chciałabym Was powitać, mam nadzieję, że się tu zaklimatyzuję :)


Od ponad roku jestem w związku z facetem. Zanim zaczęliśmy być razem on zakończył wieloletni związek. Po pół roku zamieszkaliśmy razem.

Teraz zaczynają się schody. Chciałabym już zacząć planować, omawiać wspólną przyszłość.
Nie mówię, że juz mamy stanąć przed ołtarzem i mieć dziecko .. ale porozmawiać na ten temat można, prawda ? Poplanować, pomarzyć ..

Mój mężczyzna jest innego zdania.. Ostatnio jasno mi powiedział, że nie jest gotowy na zakładanie rodziny i że co ma być to będzie, on nic nie planuje.

Chciałam zaznaczyć, że zmienił się strasznie .. zero romantyzmu.. czegokolwiek.
Gdy mu mówię, co bym chciała, co oczekuję .. on powtarza, że tak nie potrafi nic wymyślać. To od jakiegoś czasu jasno mu mówię, że czasem powinien kupić kwiatka, zabrać do kawiarni, sama mu mówię, gdzie chciałabym wyjść i co i jak powinno wyglądać .. "ale ja tak nie potrafię, jestem beznadziejny".

Mówię do niego "nigdy mi nie powiedziałes ze jestem dla Ciebie najwazniejsza na swiecie, albo ze jestem miłoscia Twojego życia" .. a on nic .. "no kocham Cie, no".

Nie wiem, nie mam pojęcia co myśleć .. z jednej strony wiem, że nie powinnam naciskać .. ale z drugiej .. olewać to ? Sama juz nie wiem czy mu zależy .. Fakt, czasem podejdzie, przytuli, pocałuje w policzek.. zawsze gdy wychodzi to dostaje buziaka .. Nie wiem, może wyolbrzymiam ?


Pozdrawiam Was Mocno :*
karmelowaapaszkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 18:29

Re: Prawdziwa Miłość ?

Postprzez ZamyślonAna. » 7 lut 2014, o 20:59

Powiem Ci tak, jakbyś była z nim krócej napisałabym: to może dlatego że do końca nie zapomniał o swojej byłej... Ale rok to sporo czasu..
Ja mam zupełnie na odwrót, więc ciężko Mi troche postawić się w Twojej sytuacji.. Ale powiem Ci tak: Ja na Twoim miejscu nie mówiłabym narazie o przyszłości, narazie, daj Mu troche czasu, poprostu bądź przy Nim i staraj się aby każdy dzień był dla Was miły, zaskakuj go... Jeśli mówi że on tak nie potrafi naucz go tego:) Zacznij Ty go od czasu do czasu zaskakiwać.
Nawet niech to narazie będzie Twoja inicjatywa np kup coś co lubicie, przygotuj od czasu do czasu romantyczną kolacje, tymbardziej że razem mieszkacie..
Nie zmieniaj go na siłe.. bo to najgorsze co może być. Ja myśle, że przez to że był w długim związku, z którego nic nie wyszło nie chce nic planować.
Daj Mu troche czasu,a wszystko się ułoży i zobaczysz że jeśli Ty nie będziesz naciskać sam się będzie więcej starał :)

"Każda chwila to SzAnsa
żeby wszystko zmienić" - dbaj o swoje szczeście:)
Avatar użytkownika
ZamyślonAna.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 00:47

Re: Prawdziwa Miłość ?

Postprzez karmelowaapaszkaa » 7 lut 2014, o 21:19

Tak, ja się staram. Romantyczne kolacje ma często przygotowane, bardzo często kupuję winko na wieczór by oglądnąć sobie razem film. Często go zaskakuję liścikami .. Pokazuje mu, że da się .. Ale jak grochem o ścianę. Zero własnej inwencji .. :(
karmelowaapaszkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 18:29

Re: Prawdziwa Miłość ?

Postprzez ZamyślonAna. » 7 lut 2014, o 21:38

karmelowaapaszkaa to w takim razie jakbyś oceniła wasze relacje? Bo skoro się nie stara, żadko mówi miłe słowa.. Czy przynajmniej wiesz, że chce być z Tobą i nikim innym? Jesteś pewna? Bo jeśli pomimo Twoich starań on jest dla Ciebie obojętny to czy on na Ciebie zasługuje?..

Niewiem w takim razie co najlepiej zrobić, na niektórych działa to jak są do czegoś przyzwyczajeni i nagle tego nie ma. Może gdyby wyczuł, że Ty Mniej się Nim przejmujesz zatęskni i doceni..

"Każda chwila to SzAnsa
żeby wszystko zmienić" - dbaj o swoje szczeście:)
Avatar użytkownika
ZamyślonAna.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 00:47

Re: Prawdziwa Miłość ?

Postprzez karmelowaapaszkaa » 7 lut 2014, o 22:11

Wiem, ze chce ze mną być bo to akurat mi mówi.

Na walentynki zaproponowałam byśmy się wybrali w góry. A wiec jedziemy. Jaki prezent mogę mu kupić, aby go zaskoczyć ? Naprawdę nie mam pomysłu ..
karmelowaapaszkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 18:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]